Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    A i sa klubom nesto nije u redu, opet prodajemo najboljeg igraca.Za nekoliko sezona odlazi i Salah, vec vidjeno...
    A kako iz Juventusa kad zovu u Barsu/Real idu, a da ne idu iz Liverpula? Mora klub imati da ponudi nešto igračima i u rezultatskom smislu da bi ostali.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      A kako iz Juventusa kad zovu u Barsu/Real idu, a da ne idu iz Liverpula? Mora klub imati da ponudi nešto igračima i u rezultatskom smislu da bi ostali.
      Pa onda nikad nece imati rezultate ako bude posle jedne dobre sezone prodavao najbolje igrace. Ja sam budala sto ti uopste odgovaram.
      Last edited by Brian McShtull; 05-01-18, 18:55.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        A otisao je vec?
        Vi svi pricate kao da je bivsi, ja jos nista konkretno nisam video...
        Ja ocekujem da se napravi dogovor za leto, ne znam kome odgovara i zasto da Kutinjo ode sad.
        Počeli su već ovi "veći" da prenose, čak se i Pearce oglasio. Ima sigurno nečega...

        Slažem se da je logično da ide na leto, ali možda sam igrač hoće da ode što pre. Deluje mi da njegov agent najviše gura ovo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Startuje Virgil, znaci mora da se gleda derbi.

          Ma moze on da forsira koliko hoce, ako klub gubi u tom slucaju ne moze da ide i kraj.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment




          • Virgil...

            Jaka postava, možda i najača trenutno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Aaa, totalno sam zaboravio da SK prenosi FA kup. Taman sam hteo da počnem da tražim streamove. Auuu, koja gotiva...

                Na SK2 će biti prenos.

                Ako primimo gol Virgilovom krivicom, mislim da je Pixijeva budućnost na ovom forumu završena.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Jel to Lallana igra napred pre nego Ox? Ne mogu da gledam tekmu, a to me bas interesuje.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Jel to Lallana igra napred pre nego Ox? Ne mogu da gledam tekmu, a to me bas interesuje.
                    Jok, Lallana na sredini, Ox krilo. Mada se rotiraju ponekad.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Jok, Lallana na sredini, Ox krilo. Mada se rotiraju ponekad.
                      Lallana je sigurno bolji u sredini, igra mnogo bolje nego.napred, a za Oxa stvarno ne znam sta da kazem, koja je njegova pozicija, ima prediapozicije, sve bukvalno, ali ne znam kako to najbolje iakoristiti.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Oblak i Laporte od para za Kutinja ako moze. A na leto po Lemara i Fabinha.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Metnu ga Virgil...uvek je lepo dobiti karamelice...bez obzira na takmicenje
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Metnu ga Virgil...uvek je lepo dobiti karamelice...bez obzira na takmicenje
                            Mnogo bolje sto je danas debitovao, Siti ce nas rastaviti na cinioce.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kako da odmah privoliš navijače? Postigneš pobednički gol u svom debiju u Mersisajdu.

                              Ali i dalje ne verujem da nam je Jagelka, štoper od 35 godina istrčao kontru posle kornera i namestio gol...

                              Mnogo bolje od drugo poluvreme. Nekoliko lepih šansi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Cekajte ljudi zar nije i Lovren dao gol na prvom mecu u dresu Liverpula, jes da je bio prijateljski.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X