Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MareLFC View Post
    Nadam se da ce Cou biti u ekipi i dobiti kapitensku traku
    On i Mo sigurno neće, ako ga ne prodaju Klop je izjavio da je tek za Siti u kombinaciji.....
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Nešto najgore što može da se desi je da se ovo razvuče do kraja prelaznog. Stvarno ne bih voleo da ceo mesec ovo visi nad glavama.

      Coutinho je pokazao da je klasičan Brazilac. Iako sam pre ove cele sage mislio da je sasvim ok lik, što bi rekli na mestu.

      Večeras možda u napadu vidimo Firmino-Solanke-Ox...

      Iako se iskreno nadam da će Ings početi. Zaslužio je vala..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sumnjam, Klop je najavio relativno jak sastav, tako da ako bude na klupi puna kapa
        Last edited by somborac; 05-01-18, 15:03.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Ali kad pogledaš, Cou i Salah ne igraju, Mane isto teško, ko ostaje napred? Firmino, Ox, Solanke i Ings. Računam da će Lallana igrati na sredini.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Samo da ode, a sa kupovinom ne treba žuriti. Ne znam zašto se Liverpul ne uključi u trku za igrače kao što je Grizman, kao da smo šugavi. Ništa Mančester ili bilo ko u PL nema bolju perspektivu sem Čelsija i Sitija koji su najjači poslednjih par godina.

            Je l problem novac ili? Mnogo mi 100+ za Lemara

            Comment


            • Uroše, na ovoj temi još nikad nisi napisao nešto s čim bi se ja složio...., al' opušteno, možda je do mene
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ma mi ne treba da jurimo zamenu za Kutinja..takvi se ne redjaju svaki dan...Treba dobro izanalizirati gde su nam potrebna pojacanja da bi tim postao jaci i kompaktniji...jedan igrac svakako nece zameniti Kutinja tako da je besmisleno to i pokusavati...Lemar je dobar, perspektivan ali nije uopste slican Kutinju, on je vise krilo i to u sistemu potpuno drugacijem nego sta igra Liverpul...
                Keita bi trebalo da donese mnogo toga od leta...iskreno, meni se ova ekipa bas dopada i bez obzira na odlazak Brazilca mislim da nam ne treba mnogo da postanemo najozbiljniji kandidat za trofeje...sklopice to Jirgen...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Bolje da se dovede Oblak, mada ni on ne moze da nam igra LS. Prosto ne mogu da verujem da ce prodati sad Kutinja, to bi bio mnogo glup potez. Imas priliku da doguras daleko u LSu i ti prodas jednog od najboljih igraca, a ne mozes da dovedes zamenu koja ima pravo da igra LS, mnogo glupo.
                  Moguce da i ovo nezadovoljstvo Manea ima veze sa prodajom Kutinja.

                  Edit: Idu neke price po TWu da bi Virgil mogao da debituje veceras...

                  I da vas pitam koga bi za kapitena, posto tesko da Henderson vise ima mesta u Liverpulu.
                  Last edited by Brian McShtull; 05-01-18, 15:48.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ma mi ne treba da jurimo zamenu za Kutinja..takvi se ne redjaju svaki dan...Treba dobro izanalizirati gde su nam potrebna pojacanja da bi tim postao jaci i kompaktniji...jedan igrac svakako nece zameniti Kutinja tako da je besmisleno to i pokusavati...Lemar je dobar, perspektivan ali nije uopste slican Kutinju, on je vise krilo i to u sistemu potpuno drugacijem nego sta igra Liverpul...
                    Keita bi trebalo da donese mnogo toga od leta...iskreno, meni se ova ekipa bas dopada i bez obzira na odlazak Brazilca mislim da nam ne treba mnogo da postanemo najozbiljniji kandidat za trofeje...sklopice to Jirgen...
                    Potrebna nam je kreativnost, i u toj meri treba zamena za Coutinha. Jer bez njega, spisak kreativnih igrača u timu se znatno smanjuje. Da nađemo igrača koji ima 70% kreativnosti kao Cou i na konju smo.

                    Keitu upariti sa nekim dobrim DM-om sledeće sezone i ispred njih staviti tog kreativca koji će doći. I onda imaš zdravu rotaciju, u vidu Hendersona/Ginija/Lallana i možda Ox-a.


                    Za kapitena me pitaj na kraju sezone, kad vidim koliko ko može.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      Uroše, na ovoj temi još nikad nisi napisao nešto s čim bi se ja složio...., al' opušteno, možda je do mene
                      Ne mogu ni na FkCz da se slože, volim ja da filozofiram puno.

                      Oblak je golmančina i bio bi veće pojačanje od Lemara trenutno. Znam koliko je Zvezdi Borjan izmenio dosta toga. Dobar golman puno znači i od njega kreće sigurnost.

                      Bukvalno jedva čekam da ode Kutinjo. Za takve igrače Kutinjo, Kanga, sebičluk i bezobrazluk je inherentna stvar

                      Comment


                      • Kutinjo nam je donosio mnogo bodova u utakmicama kada nismo stvarali sanse, svakako ce nam faliti takav igrac.
                        Njegova zamena naravno nece moci ekspresno da se pronadje, pa se slazem sa ZvezdomIznadSvega da sada fokus treba staviti na slabe tacke koje su ocigledne vec duze vreme.

                        Svakako ce sredina biti glavni cilj prelaznog roka, posto odlazi i Can, a treba upariti nekog sa Lallanom i Keitom, verovatno i naci jos nekog za rotaciju. Bekovi takodje nisu sjajni ali sumnjam da ce se tu ulagati novac.

                        Nisam gledao puno tog Lemara osim na jutjubu, dobro barata loptom, ali ne znam koja mu je uloga u timu i da li nam bas takav igrac treba. Klopp svakako najbolje to zna, a s obzirom da za sada odlicno sprovodi transfer politiku, ne sumnjam da ce se odluciti za najbolje moguce pojacanje.

                        Sto se FA kupa tice, svakako bih voleo da osvojimo neki trofej pa makar bio i kup, ali ako ce nas to kostati pozicije u PL ili naredne faze u LS, radije bih dao omladincima da se tu pokazu. Imamo dosta talentovanih igraca zeljnih bilo kakvih takmicarskih utakmica.

                        Comment


                        • Faliće svakako. U njemu smo imali lucidnost, agilnost i kreativnost...sve u jednom.

                          Golman, štoper, DM, kreativac. I u slučaju da ode Staridz, još jedan špic. Veliki nas posao čeka u junu i verujem da nećemo dovesti sve ovo što sam naveo. Iako se nadam da ćemo sad u januaru dovesti bar jedno od ovih 5 pozicija.

                          Bekovi su po meni poslednji na listi i teško da će se nešto menjati. Ali Klajn/Gomez/TAA i sa druge strane Moreno/Robertson je po meni ok za sad.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Faliće svakako. U njemu smo imali lucidnost, agilnost i kreativnost...sve u jednom.

                            Golman, štoper, DM, kreativac. I u slučaju da ode Staridz, još jedan špic. Veliki nas posao čeka u junu i verujem da nećemo dovesti sve ovo što sam naveo. Iako se nadam da ćemo sad u januaru dovesti bar jedno od ovih 5 pozicija.

                            Bekovi su po meni poslednji na listi i teško da će se nešto menjati. Ali Klajn/Gomez/TAA i sa druge strane Moreno/Robertson je po meni ok za sad.
                            A otisao je vec?
                            Vi svi pricate kao da je bivsi, ja jos nista konkretno nisam video...
                            Ja ocekujem da se napravi dogovor za leto, ne znam kome odgovara i zasto da Kutinjo ode sad.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • A i sa klubom nesto nije u redu, opet prodajemo najboljeg igraca.Za nekoliko sezona odlazi i Salah, vec vidjeno...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Slazem se, mnogo glup potez bi bila prodaja Kutinja sad. Na pola prvenstva ostati bez najboljeg igraca je i vise nego rizicno, ali realno, momku je ispran mozak od strane onih cigana i sta tu sad klub moze?! Nadam se samo da Klop nije lud pa da ne dovede zamijenu u slucaju da ovaj mali balavac ode.

                                Comment

                                Working...
                                X