Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo jednom da se i moje mišljenje poklopi sa većinom..., inače sam uvek oko 10%

    ¡Si Señor!

    Comment


    • Kreće opet ludnica oko Coutinha. Ceo tviter bruji da je nike stavio ovo u njihov šop, ali je brzo i skinuo.



      Da vidimo šta će novo da smisle. Od intervjua igrača do šopova, stvarno su bedni. Namerno bi ga prodao sad Realu ili PSGu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kakvu ce glupost napraviti ako prodaju Kutinja u januaru. Ja se nadam da ga nece prodati ni na ljeto, jer taman smo stvorili odlicnu bazu i sa kupovinom 2-3 igraca bismo napravili tim koji bi bio ozbiljan kandidat za trofej PL.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Kreće opet ludnica oko Coutinha. Ceo tviter bruji da je nike stavio ovo u njihov šop, ali je brzo i skinuo.



          Da vidimo šta će novo da smisle. Od intervjua igrača do šopova, stvarno su bedni. Namerno bi ga prodao sad Realu ili PSGu.
          Izgleda fejk. Amaterski tekst ispod. Ne bi najk ovako pijacarski prodavao opremu.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • To mozes sam da uradis, page source(tacnije inspect) i ispravis dok ne reloadujes sliku to tako stoji...

            Ovako.
            Last edited by Brian McShtull; 31-12-17, 10:45.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pišu ljudi da su videli ovo na šopu. Ja se iskreno nadam da je neka ložana ovo fotošopirala.

              Guillem Balague@GuillemBalague

              On Coutinho. There has been no meetings with Barcelona, FCB have put no new offer (yet), LFC have put no price to him, there was no promise from LFC to him to sell him now, LFC are not forced to sell
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Smaraju samo tako.Sto kazes ti, iz inata bih ga prodao PSGu.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ako ga vec nisu letos pustili stvarno ne vidim svrhu zasto bi to sad uradili, plus ni Barsi ne znaci toliko da sad dolazi, prvenstvo je vec zavrseno a u LS svejedno nema pravo nastupa. Fejk 100%.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Ako ga vec nisu letos pustili stvarno ne vidim svrhu zasto bi to sad uradili, plus ni Barsi ne znaci toliko da sad dolazi, prvenstvo je vec zavrseno a u LS svejedno nema pravo nastupa. Fejk 100%.
                    Ima smisla, jedino ako igrač baš hoće sad da pređe. Ko zna šta mu je obećano i kakva je priča...

                    Ja mislim da će izgurati do leta. Samo što će sad mesec dana da bude ludnica. A bojim se da će to uticati na njegovu igru...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Last edited by Brian McShtull; 31-12-17, 14:38.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Pišu ljudi da su videli ovo na šopu. Ja se iskreno nadam da je neka ložana ovo fotošopirala.

                        Guillem Balague@GuillemBalague

                        On Coutinho. There has been no meetings with Barcelona, FCB have put no new offer (yet), LFC have put no price to him, there was no promise from LFC to him to sell him now, LFC are not forced to sell
                        Znajuci Balaguea...
                        Bilo je sastanka sa Barsom, Barsa dala novu ponudu, Liverpul stavio cijenu, ima obecanje od Liverpula da ga sad prodaju, i Liverpul ce ga prodati.
                        Done deal, znaci.

                        Comment


                        • Bogami Balague je jedan od retkih koji je letos bio u pravu...kada su svi vec videli Kutinja u Barsinom dresu on je, ako se dobro secam, svo vreme tvrdio da LFC ne zeli da proda i da ostaje sigurno...Znao je da lupeta u proslosti ali je za ovu situaciju imao sve 100% tacne informacije...do sad...
                          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 31-12-17, 14:44.
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Last edited by z0La; 01-01-18, 00:27.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Srecna i tebi nova godina Zola tebra, i da Klopp flop ostane jos bar 10god na klupi Liverpula da uzivamo u fudbalu.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Najpre SRECNA NOVA svim navijacima najveceg Engleskog u istoriji FC LIVERPOOLA.
                                Jel zna neko negde sam procitao da smo dogovorili Gorecku da dodje na leto a sad citam da ce u onaj sugavi Bajern.

                                Comment

                                Working...
                                X