Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dade tele jos jedan, valjda mu ovo nece obezbediti jos jednu sezonu u Liverpulu.

    EDIT: Ako ce Akvilani ovako da igra u PL onda nek ne ide niposto!
    Last edited by Casiraghi; 16-07-11, 12:24.
    sigpic

    Comment


    • Bravo ova akcija , 1-4
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Kakav kiks Hansena, 4:2

        EDIT: I opet 2 glupo primljena gola

        EDIT2: Ponovo Maxi za 5:3 na savrsenu asistenciju Kujta.

        EDIT3: Dirkenstajn za 6:3, jos jedna odlicna lopta Akvilanija, izuzetno raspolozen danas.

        To je to, opet 2 glupo primljena gola, nekim igracima su jos noge teske ali bice to ok. Samo nek Akvilani nastavi ovako, takav majstor moze mnogo da nam pomogne.
        Last edited by Casiraghi; 16-07-11, 12:44.
        sigpic

        Comment


        • Napad ok. Odbrana u drugom poluvremenu ocaj!
          Ngog odlican danas. Akvilani i Kajt isto.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • http://www.goal.com/en/news/11/trans...issokho-for-10

            Bilo bi lepo da se ovo ostvari, bolji je igrac od Enrikea. A 10 miliona i nije bas toliko velika cifra za ovakvog igraca. Danas su nam falili malo ofanzivniji bekovi u prvom poluvremenu, a sa Dzonsonom desno i Sisokom desno taj problem sigurno necemo imati. Sa njim i Dauningom leva strana bi bila najbolja u prethodnih x godina.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Trebalo bi i to da se resi narednih dana a ovo sam video, samo necu nista da pisem vec strpljivo cekam. Enrike hoce da igra LS i mogao bi u Arsenal i neka ga.

              Dolaskom Sisoka sam miran, a nek dodje bar jos jedan ofanzivan igrac, spic ili krilo. Ngog naravno da leti, on samo ovim talibanima moze da daje golove.
              sigpic

              Comment


              • Ima li neko nekih ideja ko bi mogao da bude napadac. I koji bi nam tip napadaca najvise legao. Meni nekako izgleda da je najbolje da to bude neki brz igrac (ako treba i nizi) srednje klase koji se nece ljutiti da greje klupu iza Kerola i Suareza. Da udje u drugom poluvremenu na umornu odbranu i da igra kupove. Svako bi valjda bio bolji od N`Goga.
                Samo molim upravu Liverpula da napadaca trazi van Engleske, PL klubovi su se dovoljno oparili od nas ove godine, stvarno deru nevidjeno za obestecenja. Mozda Komoli moze da iskopa nekog iz Francuske.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Nash
                  nije pametno vredjati nekoga ko ti je stavio ladno tri komada.
                  Sta cemo za blog?
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Nash
                    nije pametno vredjati nekoga ko ti je stavio ladno tri komada.
                    Sta cemo za blog?
                    Pa moze Ngog da stavi 100 komada ovakvim ekipama ja cu opet biti za to da konj ide jer znam da ce u PL cim udje da proda 10 lopti za minut i promasi sve sto moze, nekad ce ga usrati naravno. Za blog ne znam, iskreno ja nemam vremena sada preko leta da pisem, ti pisi preko leta a od septembra cu da se ukljucim. Joe ti moze pomoci kad se vrati s mora.

                    Sone ne znam za spica, pominjali su se neki bas iz Francuske ali nema nista konkretno, bilo je za Vikama ozbiljnije ali je otisao u Sanderlend. Videcemo sta ce biti, prvo da dodje Sisoko.
                    sigpic

                    Comment


                    • ne znam da li je ova vest bila,ali evo napisacu
                      Ali sisoko defanzivac liona na meti liverpoola,posle cetiri pojacanja sprema se i peto,liverpool se izgleda ne sali planira da osvoji premijer

                      Comment


                      • Sprema se ozbiljna ponuda za matu!
                        Da li bi Mata mogao da igra u spicu?
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Vise je za vezu izmedju veznog reda i spica,spiceva,prava "desetka".Poluspica ili levo ili desno krilo u formaciji 4-3-3 su prave pozicije za njega.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Mata je najbolji kao desno inside krilo i kao poluspic ali odlican je i levo, kompletan ofanzivni vezni kojeg bi mnogo, mnogo voleo da vidim u svetom dresu.

                            Nego odakle ti to da je ozbiljno?

                            Miki procitaj par postova iznad, pricali smo upravo o Sisoku.
                            sigpic

                            Comment


                            • nash pa rekao sam da ne znam da li ste pisali pa sam postavio

                              inace sisoko je sjajan defanzivac i mislim da bi vam dobro dosao kao i mata sada koliko je ovo tacno za matu ja nisam bas sigurna jer nigde nisam naisao na ovu vest u vezi mate
                              mata je vise neko krilo nego pravi spic mada moze igrati jako dobro i spica ako ga dovedete bicete opaki sa njim kerolom i suarezom strasan trio imacete

                              Comment


                              • Za Matu?
                                Insajderska info
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X