Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trapp je imao zesce kikseve u PSG, nesto slicne Migsu polupanom. Mada ne znam sto ne da sansu Danny Wardu, dobar potencijal i najbolji golman Huddersfielda prosle sezone, a i Championship. Mislim jeste to Championship, ali ipak...
    Citam da je Letisije rekao da se VVD dogovorio sa LFC ali se ceka januar, ne znam koliko je ovo tacno, ali mi ima smisla s obzirom koliko je on sam zeleo u LFC i kod Klopa.
    Keita hoce da predje u LFC sad u januaru...

    Comment


    • Trap jebote, pa dal je moguce sta radite, najbolje Musleru dovedite Imate po Italiji dosta kul golmana, malo i po Spaniji. Meni i dalje ne ulazi u glavu zasto se Minjole trpi, covek ima 30 godina, bolje da se trpi neki mladjani potencijal.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Sto se tice golmana ovaj bi vam legao ko budali samar.

        Milan ga je imao u svojim rukama da Donnarumma nije produzio ugovor.

        Comment


        • Bio je Perin vec jednom na meti LFC-a, pre nego sto se odlucilo za Kariusa ili cak Minjolea, ne secam se tacno.
          Ma bre vratio bi pre Reinu nego gledao Minjolea i samo cekao kad ce opet pogresiti, svaki put kad pomislim naucio je Minjole, on neki kiks napravi.
          Last edited by Scouser; 26-12-17, 11:24.

          Comment


          • Perin je strasan, ali dzaba vam u ovom trenuku i Neuer dok ne sredite odbranu.

            Da li ce sapunica zvana VVD da se zavrsi vec u januaru?

            Comment


            • Sigurno u januaru, samo pitanje je koji će ishod biti......
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Uzimajte onog malog Rulija iz Sosjedada, decko kida. Sto se tice ovih Engleza, Butland/Forster ili ovaj mali Pope iz Barnlija bi vam bili bolje opcije od sadasnje dua.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • U januaru dati šansu Karijusu i malom Wardu. A na leto se zaleteti na Oblaka. To je moja želja.

                  Ali znajući Kloppa, uzimamo nekog golmana do 7 miliona....
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Leno iz Levera je isto dobar, ali mozemo mi nagadjati ovako do sutra.

                    Pitanje je da li ce Klopp ici u kupovinu novog golmana?

                    Comment


                    • Hoće sigurno, samo je pitanje kad.

                      Ja nešto mislim da neće uzimati u januaru, već će dati šansu Karijusu. Onda na leto ide novi golman 100%.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Matip se vraća u tim. Ostalo manje više očekivano.

                        Ne mogu da verujem da i dalje neće da da šansu Karijusu. Baš me razočarao Klopp...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mora se ovo dobiti, ja licno ocekujem lagan mec I bar 3 gola u mrezi Svonsija.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kutinjo u napadu. Nema greske.

                            Comment


                            • Zove baba sad da joj nešto pomognem. Od celog dana, sad je našla.....

                              Neću gledati, ali nadam se lepom rezultatu kad se vratim.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Zove baba sad da joj nešto pomognem. Od celog dana, sad je našla.....

                                Neću gledati, ali nadam se lepom rezultatu kad se vratim.
                                Propustio si jednu od nasih najboljih partija ove sezone. Minjole imao jedinu intervenciju u poslednjim sekundama meca.
                                Koliko je Swansea merilo, ne znam, ali umemo cesto protiv ekipa tog ranga da rasipamo bodove.

                                Zalim jedino sto Solanke opet nije dao gol iako je bio blizu, a raduju golovi Arnolda i Oxa.
                                Pregazili smo ih sa pola gasa. Protiv Lestera bih opet ostavio Manea na klupi, mnogo bolje delujemo sa danasnjim napadom, kreativnost mnogo veca.

                                Last edited by limun; 26-12-17, 20:14.

                                Comment

                                Working...
                                X