Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Odakle ti to za povredu?
    http://www.empireofthekop.com/2017/1...bed-v-everton/

    I Echo je objavio slično. Povreda/pred povredu, tako da verujem da će ga odmoriti večeras.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Imam neki los predosecaj za veceras..
      Nadam se da gresim.
      Samo Cou da bude raspolozen.
      Tako sam i ja imao kad smo igrali protiv Brajtona. Neka bude ista situacija i nema brige.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Povreda pred povredu?
        To je nesto novo za mene, nisam dovoljno inteligentan da to shvatim.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Verovatno neki sitniji problem koji moze narasti u vecu povredu ukoliko igrac ne napravi manji odmor.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Povreda pred povredu?
            To je nesto novo za mene, nisam dovoljno inteligentan da to shvatim.
            Verovatno je osetio nešto prošlu tekmu i Klopp ne želi da rizikuje. Znači nije povreda, ali postoji neki bol očigledno. Mogao bi da odigra večeras, ali rizik je preveliki i mogao bi da se povredi ozbiljnije.

            Što me zaebavaš Pixi?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Drago mi je da vidim Klopa kako uci iz prethodnih gresaka. Prvo sto je poceo od pocetka sezone da stedi igrace sa presingom, drugo sto je na vreme poceo da rotira. Istina, ni jedno ni drugo ne ide po planu, dosta se muci, al kul je sto nije tvrdoglav kao ranije.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • A šta se muči?
                Ne umuvaju svake nedelje 5-6-7 komada, pa se odma muče..., e svašta
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Realno s ovakvim squadom, niko na svetu ne bi imao ovakve rezultate.
                  Mada on je kriv za squad koji ima, dovoljno je dugo ovde.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment




                  • Karius na golu, ovo nisam očekivao.

                    Udarna četvorka zajedno na terenu.

                    Salah ipak od početka na terenu...
                    Last edited by z0La; 13-12-17, 19:04.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Sedmi uzastopni mec bez poraza, kidamo
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Normalno je da posle 10 ofanzivno bolesno odigranih meceva dodje jedan ovakav. Ali problem je sto mi i kada odigramo dobro, ne dobijamo meceve.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Mane i Coutinho losi. Sa Maneom ne znam sta se desava, kao da ga boli to sto malo pao u senku Salaha. Dobro sto je Can potpisao za Juve, nije izrastao u igraca kakvog se ocekivalo. Da smo samo dali taj neki usrani gol, kao sto vecina razbijaju bunker, ali nismo imali ni srece.

                          Comment


                          • Kutinjo dosta lopti protracio.. Mislim da nas je njegova losa igra najvise kostala bodova.
                            Trebalo se vise pokusavati sa ostrim centarsutevima, Arnold je dobro radio to nekoliko puta ali sve zamalo.
                            Kutinjo sa onim lob pasevima preko odbrane 4-5 puta poklonio loptu.

                            Comment


                            • Što se mene tiče, nismo loše odigrali tekmu. Pored ovakvog bunkera smo stvorili i više nego dovoljno šansi da ga metnemo, ali smo izmašili.

                              Mane promašio 100% šansu, Firmino promašio 100% šansu, Salah promašio 100% šansu i na kraju Solanke omašio 100% šansu. Jedna od ovih je vala morala ući.

                              Mane je trenutno u najlošijoj formi od svih igrača u napadu. Danas je upropastio sve što se moglo upropastiti.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • I ja mislim da nismo lose odigrali, ne moze Klopp umesto Manea da ugura loptu u mrezu. Velika je steta za ispustena 4 boda u zadnje dve utakmice, bili bismo drugi i disali Junajtedu za vratom. Grcevito cemo se boriti za ovo 4. mesto do samog kraja sezone.

                                U ovoj slabijoj formi gostujemo nezgodnom Bournemouthu.
                                U prethodnoj utakmici sa njima smo uspeli da preokrenemo rezultat na 2:1, ali je Klopp odlucio da se u poslednjih pola sata fokusiramo vise na odbranu, uveo Matipa umesto Coutinha i naravno, na samom kraju utakmice, posle flipera u sesnaestercu, primamo gol za 2:2.
                                U toj utakmici nam je dobro dosao Origi, kod prvog gola je naterao protivnika na losu reakciju, a kasnije dao gol glavom.
                                Mislim da nam je i za ovu utakmicu neophodan takav tip igraca, pa mislim da ce Solanke poceti od prvog minuta. Voleo bih i da Firmino bude u paru sa Solanekom kao protiv Stokea, jer se videla dobra saradnja.
                                Mane zasluzuje klupu, neka bude Coutinho na levom boku, korisniji je tu protiv ovih bunkerasa.

                                Comment

                                Working...
                                X