Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Firmino i Coutinho na klupi. Robertson pocinje, Ox verovatno CM.

    Comment


    • Nesto mi slabasno izgleda ovo

      Comment


      • I meni, ali Klopara zna najbolje.
        Zanimljivo da je Ings na klupi.

        Comment


        • Znaci Staridz nas napusta u januaru...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jbt opet nema Lalane
            Dosta rizicno ovo izgleda vjerovatno u drugom ulaze Firmino i Kutinjo.

            Comment


            • Spoiler
              Last edited by limun; 10-12-17, 16:15.

              Comment


              • Ni kriv ni duzan Allardyce iscupao bod.
                Sto se mene tice, onaj tracak nade koji sam imao u Lovrena je potpuno nestao. Bolje Can da nam bude stoper dok ne nadjemo drugo resenje.
                Ovakva greska u ovako bitnom mecu, sramno.

                Comment


                • Igras bez Coua, izbacujes Salaha, kriminalno!!
                  Jao Klope, Klope
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Realno penal nije bio i ne treba kriviti Lovrena. Jbt pa nije balet, katastrofa sudjenje ne samo sad vec u vecini slucajeva.
                    Odlicno postavljena utakmica od Klopa pogotovo sto je stavio Solankea kao klasicnog spica. Dobio je na sirini i omogucio Salahu i Maneu potrebnu sirinu. Jedina zamjerka je sto nije probao sa Dzanom umjesto Hendersona.
                    Mane upropastio sve sa onom akcijom u prvom.
                    Last edited by SOMI; 10-12-17, 16:30.

                    Comment


                    • Treba kriviti Lovrena zbog više stvari. Prvo što je Calvert bio jedini igrač Evertona na našoj polovini. Drugo što je lopta putovala dobrih 5 sekundi i nekih 30 metara, i opet je mali klinac uspeo da je primi bez problema. Kako štoper sme sebi da dozvoli da mu igrač onako primi loptu...a jedini protivnički igrač?

                      Kontakt je možda bio blag ali je postojao. Kako okreneš, Lovren nije smeo onako da reaguje. Ispao je prosto glup. Ali to je on, koncentracija na nivou deteta. Da hoće više taj januar, samo da ga vidim na klupi, gde mu je i mesto.

                      Mane je ispao još gluplji i sebičniji. Imaš kontru 4 na 1 i ti onako šutneš, baš nimalo rezonski...

                      Mali Gomez me oduševio. Najbolji igrač na terenu juče. I Ox je bio solidan.

                      p.s. Za pola sata saznajemo protiv koga igramo u LŠ.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako malo bolje pogledas snimak vidjeces da je igrac Evertona bukvalno skocio na Lovrena i da ovaj nije nista kriv. Milion puta je pogrijesio ali ovaj put nije, cista greska sudije. E sad sto je pustio da primi lopt to je vec druga prica. Jbg 75 minuta malo se opustio vremenski uslovi... Ne branim ga ali mislim da nije nista kriv, greska sudije koji je jedva docekao da svira penal. Dobro se Lovren i suzdrzao, trebao mu je zube prosuti.

                        A Mane je napravio zescu glupost, onako nesto ne smije da se desava. Imas slobodnog igraca i ti glumis nesto i jos na kraju onaj cinicni osmije. Treba ga zavezati ma klupu pa nek se smije onda na istoj.

                        Comment


                        • Porto.
                          Odlican zreb

                          Comment


                          • Nije Klop zasluzio ovu srecu na zrebu, ali neka, necemo se zaliti, Porto se mora proci, a posle da se pokoljemo ko god da dodje, cetvrtfinale je samo po sebi dobar rezultat, iako je zreb smesan, a mislim da mozemo gotovo sa svima da igramo.

                            Sto se tice vikenda, Klop je iskljucivo kriv. Razumem rotacija i sve, ali ti Coutinha koji je u nemogucoj formi zakucas za klupu, a u cetvrtak ti igra celu u resenom mecu, bas debilan potez. Mogao je lepo da stavi najjacu postavu, siguran sam da bismo resili mec u prvom poluvremenu, a plus ide lak mec u sredu, mogao je tu vise da rotira, ipak je ovo derbi. Namestilo se sve, da mi ne damo drugi gol, da Lovren pokaze po 100-i put koliko je ustvari glup, izvedes Salaha, i prosta je racunica. Klop kiks 100%.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Donekle si u pravu Mark, ali opet, i bez njih dvojice, ovo je trebalo da bude laganih 2-0 do poluvremena, i posle samo odrađivanje posla. Ne možeš da kriviš Kloppa što je Mane ispao idiot. Mogao je svakako bolje da rotira, tu je kriv, ali ovo rotiranje mu se dobro pokazalo u prošlim tekmama.

                              @SOMI

                              Ali gurnuo ga je sa leđa. Blag kontakt ali opet glup. Zašto mu je to trebalo nije mi jasno. Ajde da je remplovanje, neki duel ili slično, već očigledno guranje sa leđa...


                              Dobar žreb. Xabi nam lepo izvukao.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma ja sam prvi hvalio Klopa zbog rotacije, ali ovo je bilo bas smesno, bez ikakve kreacije u sredini. Najvise mi je krivo jer sada imamo jedan bas laksi mec, kada se pogleda kvalitet ekipe i domaci teren, moralo se ovo dobiti. Sada sam definitivno ubedjen da je Coutinho nas najvazniji igrac, i kada igra on, sve izgleda mnogo lakse.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X