Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako smo prvi - Bazel, Bajern, Juventus, Sahtjor, Porto, Real.

    Ako smo drugi - PSG, Barsa, Besiktas.

    Računica je jasna po meni.

    Mislim da ne bi imali sreće da izvučemo Besiktas, jednostavno ne vidim to. Tako da sutra jako, da se uzme to prvo mesto sa 3-3-0.

    p.s. Neverovatno da su svi Englezi bili prvi u svojim grupama. Tj. ostali smo mi još sutra.
    p.s.s. Sad tek vidim da je Čelzi ipak drugi.
    Last edited by z0La; 05-12-17, 22:45.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ja bih voleo Barsu isto, da im odigramo presing da se izgube. Realno protiv Bayerna/Reala/Juvea nemamo sanse nikakve. I svakako bih radije da ispadnemo od Barse nego od Bazela.[emoji3]

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja mislim da cete biti prvi i da cete izvuci Juve ili Bajern

        A mislim da bi bili favoriti protiv Bazel,pa i Porta,a Sahtjor/Napoli bilo bi zanimljivo 50/50

        RM,Bajern tesko sa Juventusom bilo bi zanimljivo,malu prednost dajem Juventusu
        Last edited by 61563; 05-12-17, 22:52.

        Comment


        • Čekaj, šta je potrebno Napoliju da bi prošli? Ja sam mislio da su već ispali.

          Voleo bih sa njima da ukrstimo koplja. To bi prštalo na terenu.

          Fixni, ne verujem da bi sa Šahtjorom bilo 50/50. Nije to ista ekipa koja je nekad bila gotiva. Lošiji su nego pre.

          Ja bi voleo da dobijemo "lošijeg" protivnika u ovoj prvoj fazi, pa u sledećoj daj šta daš.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nije ista ekipa,istina ali imaju par Brazilaca,ima i mana i prednost ,tamo u februaru,ko zna koja je temperatura,a i prednost nisu u formi ne igraju tako da slazem se 65/45 za LFC

            Sahtjor ispada ako izgubi sutra,a Napoli dobije Fejnord

            Ja mislim da je nagora opcija Bajern,cak gora i od RM u sledecoj fazi
            Last edited by 61563; 05-12-17, 23:10.

            Comment


            • 65/35 je ok. Kad bi imali dobar zimski rok, može komotno da ide na 80/20.

              Da računam da smo prvi(pu pu da ne ureknem), meni bi bila najgora opcija Juventus. Mislim da bi takva ekipa mogla dosta da nam naškodi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Da 35 debil sam,a ja racunam da ce te dovesti nekog pozadi sigurno,jedino sto je problem sto ko god je u Evropi igrao grupe i da dovedete ne moze da igra,za vas u LS
                Tako da bi morali da dobro skautirate,ne racunam VVD mislim da nece doci bar do leta,spominje se Hegazi,ali mislim da bi oni pre prodali Evansa

                Ako nikog nazad ne dovedete moze i Bazel da bude problem,ne znam suludo bi bilo da ne dovedete bar nekog za rotaciju ne mora WC,jer igracete 3 fronta FA kup jeste manje vazan ali izvukli ste Everton tako da ce se tu gaziti u top sastavu

                Comment


                • Ako ne dovedemo štopera u januaru, pomisliću da je Klopp mazohista.

                  Zaboravio sam za to pravilo da ne može da igra LŠ ako je njegov tim već igrao te sezone...

                  To dosta smanjuje izbor, bar što se tiče LŠ...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • The most goals Liverpool have ever scored in the Champions League group stages.

                    2007/08: 18
                    2017/18: 16 and counting...
                    Ajmo bar 3 večeras...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • 18 golova u grupnoj fazi ali 8 golova na jednoj utakmici...

                      Comment


                      • A dobro, dali smo ove 7 Mariboru.

                        Ja bi rekao večeras 3-1 rezultat, s tim da oni postižu prvi gol na utakmici.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Sviđa mi se Can umesto Henda. Ostalo očekivano. Cou kapiten večeras.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ubicemo ih, minimalno 3 gola dajemo.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ma ja imam osecaj da ce biti neka petarda

                              Comment


                              • Hm Kutinjo se namece kao kapiten na fantaziju.

                                Comment

                                Working...
                                X