Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo sam vas upozoravao u avgustu da smanjite doživljaje i razna etiketiranja za Kutinja jel će te se posle morati izvinjavati
    Trebao bi Klop nekako da mu da do znanja da je suviše bitan (i dobar), da bi ga pustili bilo gde, ima on još dosta ugovora da odradi
    Voleo bi i Čana nekako da zadrže, a valjalo bi Bobiju, Maneu pa i Salahu ako treba podebljati malo te ugovore, to bi bio pravi signal da se ozbiljno počelo planirati i raditi (napokon) u Liverpulu......
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Kako se po vama Gini snasao na poziciji stopera? Svidja mi se sto je Klop promenio formaciju, neophodno je da se prilagodjava situaciji, a ne da bude tvrdoglav.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • On je bio najnervozniji od početka, ali srećom imao je samo par greškica bez nekih posledica......, pa eto pljuvao se Klop što nema plan B, a on ladno izađe sa planom šklj, ni sam ne znam jel ono juče bilo 343, 352 ili 3412, ali ko da je bitno
        U svakom slučaju nikakve veze sa dosadašnjim 433........
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Gini igrao štopera?

          U jbte, moram da nađem da skinem tekmu, žao mi što sam baš juče propustio.

          Drago mi što je Firmino konačno prokinuo u ligi. Nije ga hteo gol nikako.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Gini igrao štopera?

            U jbte, moram da nađem da skinem tekmu, žao mi što sam baš juče propustio.

            Drago mi što je Firmino konačno prokinuo u ligi. Nije ga hteo gol nikako.
            I ja sam bio u cudu, jos sam ti napisao Gini se ne vidi. Igrali smo sa Can-Lovren-Gini pozadi a Milner i Hendo dva centralna vezna. Inace Can je juce odigrao perfektan mec, i bas mi je krivo sto verovatno necemo uspeti da ga zadrzimo, vrlo zahvalan igrac.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mali Nani, još malo pa ko Sigurdson........

              ¡Si Señor!

              Comment


              • Stoper kad se ne vidi znaci da je dobra tekma.
                Ne znam ko je Canu rekao da bude veznjak, on je i kod Rodgersa igrao super stopera/lba.
                Ova utakmica je pokazatelj da ce mu pre Staridz igrati stopera, nego sto ce kupiti ista u januaru.
                Last edited by Brian McShtull; 03-12-17, 10:00.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment




                • sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    I ja sam bio u cudu, jos sam ti napisao Gini se ne vidi. Igrali smo sa Can-Lovren-Gini pozadi a Milner i Hendo dva centralna vezna. Inace Can je juce odigrao perfektan mec, i bas mi je krivo sto verovatno necemo uspeti da ga zadrzimo, vrlo zahvalan igrac.

                    Gini će na kraju da postane Lukas Leiva br. 2.


                    Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ova utakmica je pokazatelj da ce mu pre Staridz igrati stopera, nego sto ce kupiti ista u januaru.
                    Ja mislim da mu je ova tekma najveći pokazatelj da nam baš treba štoper. Kad ti u tekmi dva veznjaka igraju štopere, znaš da si zaglibio...


                    Počeli smo bunkeraše rutinski da dobijamo. Nešto što nas je mučilo godinama. Izgleda je Klopp našao lek za to.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Prema rečima ekipatskog selektora Kupera, Real pažljivo prati njegove partije u dresu Liverpula, kako su zainteresovani da ga narednog leta presele na "Bernabeu".

                      "Dobio sam pouzdane informacije koje otkrivaju Realovo interesovanje za Salaha, ali da ne trčimo pred rudu. Prema mom mišljenju, on je u sjajnoj poziciji trenutno", izjavio je Kuper.
                      Nije nista cudno da idu ovakve price sobzirom kako Salah igra ove sezone, mada sansa da se ovo desi po meni i nije velika.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Nije nista cudno da idu ovakve price sobzirom kako Salah igra ove sezone, mada sansa da se ovo desi po meni i nije velika.
                        Bolje cuvajte De Geu, pre ce on tim putem nego Mo.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Bolje cuvajte De Geu, pre ce on tim putem nego Mo.
                          Nemam ja taj problem, ako hoce da ide i ako je cena prava neka ide. Mada ne znam kakve veze on ima sa ovom vesti ali dobro.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Nemam ja taj problem, ako hoce da ide i ako je cena prava neka ide. Mada ne znam kakve veze on ima sa ovom vesti ali dobro.
                            Ima velike, mislim da polako prolazi ta era kada Real/Barsa mogu da dovedu koga zamisle.
                            Pogotovo ako se desi Katalonija.
                            Last edited by Brian McShtull; 03-12-17, 11:50.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Ima velike, mislim da polako prolazi ta era kada Real/Barsa mogu da dovedu koga zamisle.
                              DDG ima velike veze sa vestima da je Real zainteresovan za Salaha ili da Real/Barsa ne mogu dovesti koga zamisle?

                              Realno nije ni bitno, svejedno sam napisao da je verovatno "fake news" i da ovakve price ne cude sobzirom kako igra Salah. Zar ti ne bi trebao biti srecan sa potencijalnom mogucnosti da ga Real hoce platiti masne pare sobzirom kako si pricao da je glup igrac i da je bolje da OX dobija sansu?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam sta je tu pozitivno(to sto sam ja pisao, ima svoju pozadinu ali ne zelim ikome da objasnjavam), zbog toga smo izgubili Kutinja dobrih mesec dana.
                                Bas nam sad treba povezivanje Salaha sa Realom, to je bas dobra vest.
                                Al nije ni cudno, navijaci Junajteda ovde postuju samo kad je neka vest koja se njima svidja(naravno po obicaju fake), ti nisi ni prvi ni poslednji koji prenosi neke negativne vesti u vezi Liverpula.
                                Koliko je samo puta Kutinjo zavrsio u Barsi ovo leto...
                                Last edited by Brian McShtull; 03-12-17, 12:18.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X