Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pred poslednje kolo grupne faze LS postoji li makar teoretska sansa da Liverpul ne prodje grupu? Mrzi me da jurim tabelu, a vi ovde znate to sigurno?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pred poslednje kolo grupne faze LS postoji li makar teoretska sansa da Liverpul ne prodje grupu? Mrzi me da jurim tabelu, a vi ovde znate to sigurno?
      Ako izgube kuci od Spartak i Sevilja izvuce makar bod u Mariboru

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Pred poslednje kolo grupne faze LS postoji li makar teoretska sansa da Liverpul ne prodje grupu? Mrzi me da jurim tabelu, a vi ovde znate to sigurno?
        Може, Спартак ако нас победи на Енфилду, а Севиља добије Марибор, имамо исто бодова ко Спартак. Ако се гледа међусобни, ми испадамо.

        Comment


        • Ako izgube, a Sevilla pobedi, onda su ispali, tj. idu u LE. Ako izgube a Sevila igra neresno onda ce svi imati isto bodova i gledace se medjusobni rez.

          Comment


          • I tu je LFC najgori,u tom krugu ako Sevilja igra nereseno a LFC izgubi,al dobro realno sanse su minimalne i tamo ste trebali da ih dobijete doduse digli su formu malo
            Last edited by 61563; 29-11-17, 23:20.

            Comment


            • 5 kola, 4 pobede I remi sa Celsijem, bas fina forma, a plus idu par laksih mečeva. Bas rutinski odradjeno ovo gostovanje, i ono sto su gotovo svi zamerali Klopu, trosenje igrača, sada sa cini da bolje rasporedjuje minute, prilagodio se. Odbrana odigrala vrhunski za nase standarde, mada je to plod dominacije, ne treba se nadati mnogo. Minjole je kiksara, i nikad se to nece promeniti.

              Rutiniracemo i Spartak.
              Last edited by mark !t zer0; 29-11-17, 23:38.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ako izgubimo od Spartaka kući, u ovakvoj formi, treba svi kolektivno da prestanu da igraju fudbal. Baš nam je zapala odlična grupa, kad ćemo najverovatnije sa 3-3-0 da budemo prvi u grupi.

                Mada, kad pogledaš koliko jakih ekipa ima na drugom mestu u LŠ-u, isti nam đavo prvi ili drugi.


                Originally posted by Победа View Post
                да ли се мени чини или салах од како је ушао у форму много лакше решава завршнице? тачније хоћу рећи да је сада пун самопоуздања и да више не маши као пре.
                U poslednje vreme nije ni mašio. Sve što je šutnuo je ušlo. Definitivno je do samopouzdanja.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Може, Спартак ако нас победи на Енфилду, а Севиља добије Марибор, имамо исто бодова ко Спартак. Ако се гледа међусобни, ми испадамо.
                  Imas li kakav info igra li Kutinjo sutra, mislim dal ce biti starter ovaj poceo i Solankea da ubacuje u 11 ne mogu da pohvatam.

                  Comment


                  • Igra Cou od starta sutra. Ubaci ga slobodno u Fantasy tim.

                    Comment


                    • Trebalo bi Cou da se vrati u prvih 11.

                      Matip povređen, ne igra sigurno sutra. Klavan još uvek neizvestan. Tako da postoji verovatnoća da bude tandem Lovren-Gomez sutra. Ali mislim da će igrati Klavan(Jupiiii)
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja bih radije Klavana i Lovrena, svidja mi se u poslednje vreme kako Gomez igra na RB.
                        Arnold se dosta gubio dok je dobijao priliku, mislim da ne bismo smeli da rizikujemo s njim.
                        Nadam se da cemo napokon videti Lalanu od starta.

                        Comment


                        • Ja se nadam da će rotirati nekog beka, jer ljudi nemaju nikakav odmor. Svi se rotiraju u timu osim njih. Pogotovo Moreno. Razumem da je u formi, ali daj Kloppe, ubaci malo Robertsona, dečko uopšte nije loš.

                          Ne verujem da će Lallana krenuti. Koliko pročitah juče, Kloppp reče da gradi polako fitnes. Nekako mi nije delovalo da će ga startovati.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Bitno je da Momo igra...ostali nek se organizuju na terenu kako god zele...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ja se nadam da će rotirati nekog beka, jer ljudi nemaju nikakav odmor. Svi se rotiraju u timu osim njih. Pogotovo Moreno. Razumem da je u formi, ali daj Kloppe, ubaci malo Robertsona, dečko uopšte nije loš.

                              Ne verujem da će Lallana krenuti. Koliko pročitah juče, Kloppp reče da gradi polako fitnes. Nekako mi nije delovalo da će ga startovati.
                              Pu, pu, Otisao sam u -16 na fantazi, a jedna od akvizicija mi je i Moreno. Mislim da bismo trebali krenuti danas sa ofanzivno najjacim timom, dakle ocekujem Mane, Firmino, Salah. Coutinha svakako ocekujemo jer nije igrao proslu, ne vidim nikakvu logiku da danas ne bude u 11. Ja bih krenuo sa Can, Gini, Cou, ali cemo veovatno gledati Hendersona. Odbranu odbijam da komentarisem jer 3 cemo dati, a tesko da mozemo od Brajtona 3 da primimo koliko god da kiskaju.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • I ja očekujem udarni trio u napadu Mane-Firmino-Salah, a iza Cou-Henderson-Gini. I ja bi radije Cana nego Henda, ali ne verujem da će dve tekme propustiti...

                                Ja imam neki loš osećaj za ovu tekmu... nadam se da grešim..

                                p.s. I Lallanu bar 30 minuta na terenu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X