Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora cak Firmino da bude u rotaciji, napadac donosi mnogo opcija za menjanje formacija, za plan b. Ne daj boze da se Firmino ove godine povredi, ja ne znam sta bismo mi radili. I jos jednom da ponovim da mi je bas krivo sto na nekom mecu ne probamo 4-2-3-1 ili neku takvu modifikaciju gde bi Cou bio iza napadaca, prava 10-ka sa opcijama da se ubacuje iz drugog plana, jer se Firmino dosta izvlaci, sto je Limun pisao, za to je u potpunosti u pravu, a ne bismo izgubili nimalo probojnost po krilima, a plus bi imali dva veznjaka dole koji ne bi imali mnogo ubacivanja napred, vec bi im kretanje bilo vise bocno i drzanje kakve takve linije ispred odbrane, to bi trenutno mogli biti Henderson i Can.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Momo izjednacio klupski rekord po broju utakmica potrebnih za prvih 10 golova. Prilika da se podsetimo nekih sjanih strelaca i igraca i vidimo neinteligentnog Salaha na vrhu.

      sloboda ili ništa

      Comment


      • Još su većina ovih igrača klasični napadači, što još više dobija na značaju što se tiče Salaha.

        Baš je u vrhunskoj formi. Ide na 20+ golova u prvoj sezoni u PL-u, što bi bio stvarno neverovatan učinak.

        Ko će sutra da popije rotaciju?
        Možda Gomez-Trent, ili Moreno-Robertson?

        Ne znam što Klopp ne ubacuje uopšte Robertsona. Nije on uopšte loš. Nikako dečko ne dobija šansu...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ne verujem da ce biti nekih rotacija u odbrani, bar mislim da ce Gomez igrati, mozda vidimo Lovrena, mada nisam pratio konferencije Klopa, da li je on spreman. U sustini Milner, Ox, Staridz out, a Gini, Firmino, Mane in. Ne znam mozda i Lallanu gurne, ali tesko.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Možda izrotira jednog beka, e sad je pitanje kog.

            Ne znam jel Lallana spreman da krene od početka tekmu, ili mu je to previše brzo. Ali svakako očekujem veću minutažu od prošlih utakmica.

            Mogao bi možda i Cana da zameni sa Hendersonom...

            Spursi juče izgubili, tako da sa pobedom ovde ih prestižemo.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Pominjao je Klop da se Can vraca u tim, verovatno ce on uleteti umesto Milnera, ili cak mozda i Gini a Henderson isto da odmori. Jedno je sigurno, dugo vremena nismo mogli da kombinujemo ovako napred, da se pitamo ko ce igrati. Odbranu ne treba vise komentarisati.


              Edit:

              Ostalo je istorija.

              Last edited by mark !t zer0; 29-11-17, 14:15.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Gini-Can-Cou
                Salah-Firmino-Mane

                Ili eventualno da odmori Salaha, pa da bude...

                Gini-Can-Cou
                Mane-Firmino-Ox...

                Baš mnogo nekih opcija u napadu, što ti kažeš, dugo nismo mogli ovako da kombinujemo. Koliko će ovo da znači tamo oko kraja decembra.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Pominjao je Klop da se Can vraca u tim, verovatno ce on uleteti umesto Milnera, ili cak mozda i Gini a Henderson isto da odmori. Jedno je sigurno, dugo vremena nismo mogli da kombinujemo ovako napred, da se pitamo ko ce igrati. Odbranu ne treba vise komentarisati.


                  Edit:

                  Ostalo je istorija.


                  Za mene najveća legenda Liverpula, manje više što je debitovao tačno na moj 30-i rođendan (ako je ušao u 17i15, onda u minut )
                  Baš sam nameravao to kačiti danas, ali si mi ukrao štos.......

                  @zOLa brate, veliš dugo nismo mogli toliko da kombinujemo, a ja kad' napišem da napokon imamo neku bazu, onda se pa ne slažeš......
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Originally posted by somborac View Post
                    @zOLa brate, veliš dugo nismo mogli toliko da kombinujemo, a ja kad' napišem da napokon imamo neku bazu, onda se pa ne slažeš......
                    Ja sam samo napisao da imamo neizbalansiranu bazu.

                    U napadu stvarno deluje dobro, ali ne daj Bože da naiđe nekoliko povreda u odbrani (a znamo koliko se Lovren i Matip lako povrede). Ostajemo samo na Klavanu i Gomezu, a priznaćeš da to krajem decembra, kad ima mnogo tekmi ne bi izgledalo lepo.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ja sam samo napisao da imamo neizbalansiranu bazu.
                      Ako su 3 igraca baza onda da.



                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Ako su 3 igraca baza onda da.
                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Nekompletna baza svakako, ali opet bolja nego ranije. Ako u ova dva roka sredi odbranu + DM, biće to odlična baza.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Za mene najveća legenda Liverpula, manje više što je debitovao tačno na moj 30-i rođendan (ako je ušao u 17i15, onda u minut )
                          Baš sam nameravao to kačiti danas, ali si mi ukrao štos.......

                          @zOLa brate, veliš dugo nismo mogli toliko da kombinujemo, a ja kad' napišem da napokon imamo neku bazu, onda se pa ne slažeš......
                          E, pa neka je sa srećom rodjendan i da ti Bobi Firmino ulepsa slavlje sa 2 gola! I naravno da pobedimo.

                          Naravno da je Gerrard najveca legenda kluba, iako nije doneo nijednu titulu.
                          Last edited by mark !t zer0; 29-11-17, 16:27.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            E, pa neka je sa srećom rodjendan i da ti Bobi Firmino ulepsa slavlje sa 2 gola! I naravno da pobedimo.
                            Čestitke i od mene somborac!!

                            Samo što bih dodao na ova 2 gola Firmina i 1 Coutinha.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Nekompletna baza svakako, ali opet bolja nego ranije. Ako u ova dva roka sredi odbranu + DM, biće to odlična baza.
                              Interesantno, doslovce sam ovako napisao pre koji dan, pa se nisi složio....
                              Remont odbrane + zadnji vezni i sve bi to već bilo puno ozbiljnije i konkurentnije.

                              @mark , hvala i nemam ništa protiv što se Bobija tiće

                              Hvala i tebi zOLa!
                              Last edited by somborac; 29-11-17, 16:34.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Zelim da vidim Lalana-Cou-Mane-Salah-Firmino
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X