Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool have named a 23-man travelling squad for Tuesday's Champions League clash with Sevilla.

    Liverpool's travelling squad: Karius, Wijnaldum, Lovren, Milner, Firmino, Coutinho, Salah, Gomez, Henderson, Sturridge, Grujic, Klavan, Moreno, Mane, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Mignolet, Can, Robertson, Ings, Solanke, Ward, Alexander-Arnold.
    Inače ne bih ispratio ovo, ali me zanimalo zbog par imena koji vuku povrede. Nema Matipa, tako da će štoperski duo opet biti Lovren-Klavan. Sve više se plašim da će ova Matipova povreda biti ozbiljnija nego što sam mislio...

    Nadam se da će Lallana dobiti neke minute sutra....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Jel gledao neko tekmu?
      Nisam pored kompa i tva, pa sam samo ispratio rezultat...

      Napad odlican, odbrana ocajna... klasika?

      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Jel gledao neko tekmu?
        Nisam pored kompa i tva, pa sam samo ispratio rezultat...

        Napad odlican, odbrana ocajna... klasika?

        Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
        Gledao sam prvo poluvreme,i dali ste 2 gola iz njihovog loseg branjenja kornera

        Ali isto tako oni su imali 2 mrtve sanse u prvom poluvremenu,jedan na jedan sa golmanom,jedna je zavrsila na stativi i odbila se u ruke golmanu LFC,druga prosla milimetar pored stative,kad ste dali treci prebacih na Dortmund,a vidim da se krive Lovren i Moreno,najvise ali to po prici navijaca LFC ,jer drugo poluvreme nisam gledao samo sam golove video ,jedan iz penala,treci posle vaseg loseg branjenja kornera.
        Last edited by 61563; 22-11-17, 21:17.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Jel gledao neko tekmu?
          Nisam pored kompa i tva, pa sam samo ispratio rezultat...

          Napad odlican, odbrana ocajna... klasika?

          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
          Гледао сам само друго полувреме када практично нисмо прешли пола. Севиља финале ЛЕ, иста утакмица. Повукли смо се скроз и они на притисли. Први гол Морено кривац, испред њега играч улетео и дао главом. Други гол кривац Морено, изгубио лопту и направио пенал. Трећи је била гужва у шеснеастерцу и не бих могао да проценим ко је кривац. Они су имали пречку у другом још, баш су нас сабили.

          Ево ти укратко

          Comment


          • Odbrana je ocajna, to je ocekivano... ali da damo dva gola iz kornera.. wtf
            Na kraju cemo imati 3-3-0 i opet cemo biti prvi... tuga

            Kako mi gubimo bodove u ovoj LS. Pa komotno smo mogli da imamo svih sest pobeda.

            Valjda Morenu nece opet da pocne da duva promaja u glavi...

            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            Last edited by z0La; 22-11-17, 22:09.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment






            • Opasno se plašim šta bi Hazard mogao da nam napravi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • @LFC have made contact with PSG over a January loan move for Germany midfielder Julian Draxler, 24. (L'Equipe, via Daily Mail)
                @LFC midfielder Emre Can, 23, has reportedly agreed personal terms with Serie A champions Juventus. (Tuttosport, via Daily Star)
                ....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Opasno se plašim šta bi Hazard mogao da nam napravi.
                  A kolko li se tek oni plase Salaha

                  Comment


                  • Pa pazi licno ako bude igrao na strani gde ce biti Alonso,realno najteza opcija,morace Aspi ili Kejhil(gora opcija) da pokriva Alonsa ,bas sam pisao sd CFC temi to je naslabija tacka u odbrani CFC,najteze ce te kroz sredinu

                    Svakako ocekujem bas dobar mec i igracki i takticki,jer mislim (nadam se ) da ce i jedni i drugi ici na pobedu,samo bas me zanima takticki dal ce Konte krenuti na kontre,jer ce Klop svakako napsti ili ce jurnuti ko protiv ATM tamo,odmah

                    Ja licno bi sacekao i probao prvo na kontre da se uvati rupa izmedju Lovrena i nekog,ali ako ne ide napasti ,samo da ne idemo na bod,ne bih bio zadovoljan bodom

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Pa pazi licno ako bude igrao na strani gde ce biti Alonso,realno najteza opcija,morace Aspi ili Kejhil(gora opcija) da pokriva Alonsa ,bas sam pisao sd CFC temi to je naslabija tacka u odbrani CFC,najteze ce te kroz sredinu

                      Svakako ocekujem bas dobar mec i igracki i takticki,jer mislim (nadam se ) da ce i jedni i drugi ici na pobedu,samo bas me zanima takticki dal ce Konte krenuti na kontre,jer ce Klop svakako napsti ili ce jurnuti ko protiv ATM tamo,odmah

                      Ja licno bi sacekao i probao prvo na kontre da se uvati rupa izmedju Lovrena i nekog,ali ako ne ide napasti ,samo da ne idemo na bod,ne bih bio zadovoljan bodom
                      Ne brate, napasće Konte od prvog minuta, to je ono bas u njegovom stilu.

                      Očekujem pobedu danas za nastavak ovog lepog niza.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • "Mali" WTF za postavu, ali ajde, valjda će funkcionisati...



                        Evo Staridzu šanse da pokaže da još uvek vredi. A i OX-u...

                        Mane na klupi...

                        p.s. Na klupi nemamo štopera, tako da ako se povredi neko od ovog dua, biće veselo...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I nereseno je ok.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Dobro smo igrali juce.

                            Ox nastavlja sa dobrim igrama, lopta je sigurna dok je u njegovim nogama, cak i kad ga pritiskaju nekoliko igraca. Uvek se izvuce i prosledi pametan pas. Pomaze mnogo odbrani, sece lopte na sredini, otvara nam kontre, ali u napadu nije bas konkretan i cini se da bi mogao vise.

                            Henderson napet ceo mec, ponekad deluje da gubi osecaj za prostor dok se branimo, ali je ipak narusavao slobodu u gradjenju napada Celzija. Maksimalno se zalaze, samo kad bi se bolje orijentisao i malo smirio glavu.

                            Minjole primio nesrecno gol ali se ne sme kriviti. Ok, ima status kiksare i dalje, pa je zbog toga i ovaj put pripisana greska njemu od strane navijaca. Da je Ceh primio isti takav, bila bi to samo nesrecna okolnost.
                            Pogledao sam snimak opet i vidi se da Vilian ima nameru da centrira, za pokusaj loba se uvek baci pogled na poziciju golmana, a i presla mu je lopta preko noge. U momentu kada centrira, Minjole je odlicno postavljen i pripremljen za odbranu suta (sa te pozicije je moguc dobar sut), pokriva dobro uglove za sut, a pripremljen je i za centarsut i izlazak na igraca koji ce eventualno dobiti loptu od Viliana. Ne moze se stajati na liniji u tom momentu, to bi bio totalni amaterizam, prekrsio bi mnoga pravila za pozicioniranje u datoj situaciji. Zamisli Vilian sutne a ovaj na liniji, ceka neki lob. Moraju uglovi da se krate. Na kraju, lopta ga sporo nadlece ali telo mu je nespremno, ipak se dobro ispruzuje i veoma malo mu fali da je skine (okrznuo je). Moglo bi se naravno to odbraniti, ali se golman svakako ne moze kriviti. Niko na svetu ne bi pretpostavio takvu loptu.

                            Klavan se opet gubi u prostoru, imao i ono lose ispucavanje u svog igraca, ali opet deluje kao bolja opcija od Lovrena. Makar nije poklanjao ciste gol sanse.

                            Milner izgledao kao da je pio noc pre utakmice, Staridz standardno los, ne prija mu nikako ovakva igra.
                            O Salahu ne treba trositi reci.

                            Malo ne razumem navijace, kada god ne pobedimo uvek se trazi krivac, nikad se ne kaze "dobro smo igrali ali zasluzeno je nereseno", uvek se sve svaljuje na Klopa, Minjolea, Lovrena ili Klavana. Mogao je Klop ranije osveziti sredinu i dodati gas u napadu, tu mu jedino zameram. Kao da mi imamo sigurnost u odbrani pa cemo da zatvaramo utakmicu. Ali opet, gol smo primili iz ciste nesrece.

                            Malo spustite ocekivanja, bod sa Celzijem je ok, igra je dobra, dolaze nam novi igraci koji ce ucvrsnuti odbranu. Peta pozicija je trenutno realna za nas, a verujem da cemo biti cetvrti ili treci.

                            Comment


                            • Top golman ne bi ovo primio, možemo mi pričati šta hoćemo. To što mi nemamo top golmana je druga stvar. Ajde ok, ne možeš da kažeš da je ogromna greška, ali greška jeste svakako. Od golmana moraš da očekuješ stabilnost i da će izvaditi stvar kad zaškripi, a to od Migsa ne možeš da očekuješ (osim da odbrani neki penal).

                              Čak ni to nije najveći problem, već Klopp. Do sad bi trebao da nauči da mi ne možemo da se branimo u ovakvim sutacijama. Pa imao je pre 3 dana utakmicu koja je to najbolje pokazala. Povukli smo se u peterac a nemamo igrače koji mogu da se odbrane. Ne možeš da očekuješ da će Klavan i Matip da drže koncentraciju, kad nemaju DM-a da ih štiti. Branimo se sa šupljom odbranom...katastrofa u najavi. Morali su da probaju da zadrže loptu malo više, da rasterete odbranu, a jok samo da njima dodajemo lopte i spremamo se za nove napade.

                              Klavan je amater. Ali opet nije on kriv, Klopp je. Prvo ono napucavanje, eeeej dva puta u 5 sekundi napucaš svog saigrača ispred sopstvenog gola. Imali smo sreće onde da lopta nije došla do Morate čini mi se, ili da nije pogodio u ruku saigrača. A da ne pominjem što su mu igrači prolazili iza leđa. Sreća da Fabregas nije bio od početka na terenu, mogli su da nas unište sa loptama u prostor. Ona šansa Drinkvotera je čist Klavanov gol.

                              Milner igra celu tekmu, čovek ne može da se poveže. Spor kao puž, ne nudi stabilnost u odbrani, a pogotovo ne opciju u napadu. Onako jedna masa koja ide tamo-ovamo, bez svrhe. Čemu onda 90 minuta Milnera?

                              Nije problem X u derbiju, već je problem u tome što je Čelzi izašao sa dva napadački nastrojena igrača, i opet su bili opasniji od nas. Hvala Konteu što je izolovao Hazarda i Moratu, pa su morali sve sami. Da je tu bio Fabregas ili Pedro od početka, dali bi nam tri gola najmanje.
                              Kako da ne kriviš Kloppa, igramo poslednjih pola sata bez špica. Firmino mu sedi na klupi, a Salah ostaje u špicu da se rve sa rmpalijama iz Čelzija. Mane, pa i Lallana ne ulaze do 90og minuta u igru?
                              Ekipa vidno crkla poslednjih 20 minuta, niko ne ulazi. Budi realan limune.
                              Nije problem X kao X, već neke Kloppove odluke.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne slazem se uopšte. Ja sam uvek hvalio, i najavljivao ovu dobru seriju rezultata, napreduje nam igra ali ću uvek reći ko je zasluzio kritiku. Nisam čitao Klopov intervju, ali nema opravdanja da on odmara Manea I Firmina u najbitnijem meču u ovom periodu godine. Igramo protiv direktnog rivala kuci, pobeda je bas, bas bitna i ti čekaš kraj utakmice da ubacis najboljeg igrača. Niko ne moze da me ubedi da nismo mogli da dobijemo juče. Nije smak sveta, ali sam razočaran, zavrsicemo polusezonu sa jednom pobedom protiv konkurenata, to moze I mora bolje, jer smo kuci igrali više mečeva. Klavan je očajan igrač za ovaj nivo fudbala, i tu se ne treba zavaravati, Henderson isto, ima on svoje momente, ali sve u svemu suvi prosek. Milner I Staridz kriminal. Nasa sreca da ni oni nisu nista odigrali, inace su mogli da nas dobiju lagano, sa malo većim presingom i pritiskom na našu poslednju liniju. Minjole je kriv za gol, ozbiljni golmani oni skidaju lagano, ali eto pomirili smo se sa kiksevima, i limitom naseg golmana pa vise ne smatramo za gresku ovakve situacije jer je bilo i puno gorih.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X