Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Can se spominje i za Siti,a Gorecka bi bio odlicno pojacanje,istice mu ugovor na leto,nije hteo novi da potpise ,jer je izjavio da mu je zelja da ode u Barsu,koja je isto pokazivala interesovanja

    Comment


    • Lallana spreman za Southampton, Mane, Cou i Hendo takodje.
      Lose vesti u vezi Klajna, imao je operaciju u ponedeljak i bice odsutan najmanje do pocetka februara, a moglo bi biti i dosta duze.

      Comment


      • Konacno Lalana 🙌
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment




        • Comment


          • Matip povređen, znači verovatno duo Lovren-Klavan u odbrani.

            Dolazimo do situacije da napred imamo mnogo dobrih opcija, a pozadi ništa.

            Danas očekujem da Lallana uđe nekih 30ak minuta sa klupe. Jedva čekam vala da ga vidim ponovo u timu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Auuu...taman sam se naostrio da gledam, sad cu da razmislim.....Mozda nas Klop iznenadi sa Gomezom...nije lose odigrao za repku, mada u formaciji sa 3 nazad...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Moreno-Klavan-Gomez-Trent
                Ovo bi ja zeleo, ali sumnjam, Klopp ce OPET pruziti sansu Lovrenu, jer je ipak njemu najteze.

                Comment


                • I ja bi voleo da vidim Gomeza kao štopera. Trent na beka, Moreno sa druge strane. U sredini Cou-Hendo-Gini i napred trio fantastiko.

                  Iako bih voleo da vidim OX-a u prvih 11, ne vidim da sad ima mesta. Jedino ako je Mane povređen...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • I da se pridruzim dobrodoslici za Lalanu...nadam se da ce se sto pre vratiti u proslogodisnji mode...on nam je bas nedostajao...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment




                    • Očekivan tim, osim što je Gomez dobio mali odmor. Ipak ga čuva verovatno za LŠ.

                      Al smo se ispalili za Lallanu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I to lagane pobede.
                          Odlican mec. Posebno me je obradovala danasnja igra Kutinja, proslava gola i na kraju zagrljaj sa Klopom prilikom izmene. Dobra je atmosfera.

                          Nije bio preterano naporan mec, cini se da se niko nije previse umarao, tako da se nadam da cemo u Sevilju potpuno svezi otici.

                          Comment


                          • I kao sto sam predvideo, treca vezana pobeda u ligi, i situacija izgleda dosta bolje, mislim da je forma ekipa debelo u uzlaznoj putanji, vracaju se polako svi igraci, valjda Matip nije ozbiljnije povredjen. Steta za Clyna, jedino raduje sto Gomez izgleda sasvim solidno na desnom beku, i on bi trebalo da bude prvi izbor u narednom periodu, dok ce Trent dobijati sansu mozda protiv nekih laksih protivnika gde nasa odbrana nece biti pod nekim velikim pritiskom. Ocekujem potvrdu dobre forme u naredna dva meca, koja su najteza u narednom periodu, i ako njih odradimo dobro, mislim da bi mogli u januaru da pricamo o vrlo dobrom prvom delu sezone. POsebno ocekujem da dobijemo Chelsea sledece nedelje kuci.

                            I da, sve pohvale za Salaha, daleko naseg najkonstantnijeg igraca, i sugurno najboljeg od pocetka sezone. SAmo nastavi da kidas majstore.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • 14 golova Salaha na 18 meceva, zaista sjajno Egipat od Mida i Ahmeda Hasana nije imao takvog igraca sa takvom popularnoscu u domovini. Takodje moram da pohvalim Kutinja izgleda da je povreda proslost i da je resio da definitivno ostane, bar do leta.

                                Comment

                                Working...
                                X