Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji hype oko prosek igraca, ja ne verujem. Pa te golove koje je on dao i moja baba bi ubacila, OX nije ni dobio sansu, a dobija je na pogresnom mestu i u pogresno vreme.
    Daj mi 1 ljudski gol ovde Salahov postavi, a da nije bilo 1na1 s golmanom sa nekoliko metara(namesten na tacni, a i to redovno masi).
    Da ne pominjem to sto mu ne pada napamet da se ikad vrati nazad.
    Kulibali i Lovren su ti na istom nivou, ovde ti treba stoper koji odmah dize organizaciju cele odbrane na visi nivo. A ne prosek stoper kao sto su Matip/Lovren, a svi su bili takvi dostupni osim Virgila. Ako je dobro imati vise Lovrena u timu onda ok.
    Opet ponavljam najveci problem je vezni, koji ne postoji u defanzivnim zadacima, bez holdera/tempo veznjaka nema nista i zato i odbrana trpi. Ali dzaba ovde bilo sta pisati...

    edit: Da trebalo je ici po Fabinha.


    Sent from my SM-T560 using Tapatalk
    Last edited by Brian McShtull; 29-10-17, 23:30.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Kakav hype, šta pričaš? Ja ti dajem samo podatak da je dečko naš najbolji strelac. Da je dao 8 golova na svojih prvih 12 utakmica u Liverpulovom dresu. Ti pokušavaš da predstaviš da je klasičan prosek, što definitivno nije.

      To da bi tvoja baba dala te golove ne pije vodu. Ima neverovatan osećaj za prostor i tajming za ubacivanje. Šta treba, da daje golove sa 30 metara da bi ispunio tvoja očekivanja? Ne budi smešan Pixi. Gol je gol, i hvala Bogu da ima neko ko ih postiže. Dečko ide na to da da 20+ golova u svojoj prvoj sezoni u klubu, a ti bi ga maknuo iz tima? Uhvatiš se tako jednog igrača kao pijanac flaše i ne puštaš i kad imaš povod, a češće i kad nemaš.

      Navikao sam ja da ti mračiš po temi, ali ti ga pretera. Ideš iz krajnosti u krajnost. Pre si bar mračio oko normalnih stvari, sad si počeo da se hvataš i oko gluposti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Koji hype oko prosek igraca, ja ne verujem. Pa te golove koje je on dao i moja baba bi ubacila, OX nije ni dobio sansu, a dobija je na pogresnom mestu i u pogresno vreme.
        Daj mi 1 ljudski gol ovde Salahov postavi, a da nije bilo 1na1 s golmanom sa nekoliko metara(namesten na tacni, a i to redovno masi).
        Da ne pominjem to sto mu ne pada napamet da se ikad vrati nazad.
        Kulibali i Lovren su ti na istom nivou, ovde ti treba stoper koji odmah dize organizaciju cele odbrane na visi nivo. A ne prosek stoper kao sto su Matip/Lovren, a svi su bili takvi dostupni osim Virgila. Ako je dobro imati vise Lovrena u timu onda ok.
        Opet ponavljam najveci problem je vezni, koji ne postoji u defanzivnim zadacima, bez holdera/tempo veznjaka nema nista i zato i odbrana trpi. Ali dzaba ovde bilo sta pisati...

        edit: Da trebalo je ici po Fabinha.


        Sent from my SM-T560 using Tapatalk
        Srecom pa tebe vise niko ne smatra ozbiljnim. Mogli bi napraviti kompilaciju tvojih postova posto su primer kontradiktornosti i neobjektivnosti.

        O cemu da pricamo kada su tebi Minjole i Salah najveci problemi, a Lovrena si hvalio kao da je Maldini do skoro.

        Comment


        • Ma smesno je da se tako prica o jednom od najboljih nasih igraca ove sezone.
          Jest da nije neki tehnicar, nema bog zna kakvu zavrsnicu, ali je prebrz, ima ga svuda na terenu, odlicno kretanje i dobar njuh. Zato ga i vidjamo non stop u sansama. Istina, dosta prilika ne iskoristi, ali to se od njega i ocekuje.

          Elem, naredni vikend imamo lepu priliku da stignemo Chelsea i Arsenal posto igraju protiv timova iz Mancestera, a ne verujem ni da ce Tottenhamu biti bas lako na Vembliju protiv Palasa.

          Comment


          • Malo je glupo toliko plaćati igrača kad čovek ima babu centarfora ili bar da stavimo u napad nekog iz Kembridža ili Tranmera jer bi lako davali golove u PL. Šala mala, ne zamerite. Poenta je da nije gol samo onaj za tv-špice već i obična frljoka koja upadne nakon dosta trčanja, dobrog postavljanja i mnogo rada.

            Comment


            • Konacno i Firminjo da da gol u premijer ligi cekam ga na Fantaziju 5 kola maltene.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Konacno i Firminjo da da gol u premijer ligi cekam ga na Fantaziju 5 kola maltene.
                Ista situacija i kod mene.

                Očekujem OX-a i Robertsona u prvih 11 protiv Maribora. Voleo bih i da probamo zadnji liniju ovako... Trent-Gomez-Matip-Robertson.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ima li sanse da Grujic pocne protiv Maribora?
                  sigpic

                  Comment


                  • Hm, tesko da ce da pocne, ne smemo da se opustamo nikako iako je slab protivnik.
                    Ali ubacice ga sigurno, verujem da ce mu dati vise od 10 minuta.

                    Comment


                    • Ako se ne dese neke velike povrede, mislim da će Gruja prvu tekmu početi tek u FA kupu. Samo što ne znam kad počinje. Slična situacija i za Solanke-a rekao bih.

                      Šteta, jer bi voleo da vidim Gruju sutra u sredini od početka.

                      Ali ajde, nadam se da će bar početi OX i Robertson. Red bi bio stvarno. Valjalo bi i da Staridz nastavi da igra u prvih 11. Dve vezane tekme u kojima bi bio strelac mogu da mu podignu ionako poljuljano samopuzdanje.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment



                      • Comment


                        • Karius

                          Arnold-----Matip-----Klavan-----Moreno

                          -----Can-----Henderson-----Milner

                          -----Salah-----Firmino-----Chamberlain

                          Moja pretpostavka za veceras.

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • A kapiten da nam greje klupu...

                              Comment


                              • Nisam gledao tekmu sinoć. Videh samo da je bila rutinska pobeda. Ima li se nešto posebno izdvojiti od sinoć?

                                Šta je sa Ginijem, videh samo da je zamenjen na početku. Neka ozbiljna povreda...?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X