Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon bez kidanja zivaca
    Valjda smo sad probili maler sa neiskoriscenim sansama, fina je atmosfera u timu pred Spurse

    Comment


    • Zasto Milner ne igra uopste, a on nam je najbolji veznjak/bek?

      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Zivi li su vise Lalana i Clyne ?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Lalana ce moci da igra tek tamo u drugoj polovini Novembra, verovatno ce biti spreman za utakmicu sa Celzijem.
          A Klajn tek 2018

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment




            • Milner nagrađen za Maribor. Ostalo sve očekivano.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jebena sramota imati Lovrena i Cana u prvom timu


                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                Liverpool loves you Matip

                Comment


                • Inace ovo je sesta sezona Mignoleta na golu Liverpula. Koliko jos vremena da mu damo?


                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Odgledah sve golove koje smo primili od Spursa i ne verujem i dalje koji amaterizam mi imamo u odbrani.

                    Prvi gol, za Lovrena ne trošiti reči, Matip isto loše pozicioniran, Gomez se ispalio kod ofsajda, a Migs otišao u prazno. To je znači komplet odbrana ispala smešna. Da bude još gore, odmah posle gola, svako krivi nekoga drugog,a face su im kao da su zalutali tu.

                    Drugi gol ne bih komentarisao, osim da je Lloris prebacio rukom Lovrena... A da je Son prešišao Milnera kao da je Salah vs Mertezaker u trci.

                    Treći gol je po meni možda još gori od prvog. Slobodnjak sa 40ak metara, Kejn jedini igrač Spursa u naših šesnaest, i opet 5 igrača se zavlači na 7-8 metara od gola, iako se vidi da nema pretnje. Lopta se odbija, i kupi je Alli, dečko se nije faktički pomerio od izvođenja slobodnjaka, i opet je bio sam kao duh na 15-16 metara. Još dodati su da su Moreno i mislim Cou na 17-18 metara od gola, samo ispratili pogledom loptu. To je 7 igrača Liverpula protiv 3 Spursa, i opet je čovek ostao sam. Strašne stvari.

                    Četvrti gol je klasični gol koji mi primamo. Prekid, lopta u peterac, tu se odbija i Kejn ostaje sam na 3 metra od našeg gola, kao i svaki igrač koji nam je tako davao golove. Plus dodati da je Migs ispao nenormalno...


                    Nek pogleda neko golove i samo nek obrati malo pažnju na našu odbranu i koliko oni ne znaju...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma ima tu nesto vise od toga da "ne znaju".
                      Znaju oni vrlo dobro gde su gresili i kako je trebalo da postupe u odredjenim situacijama.
                      Evo vidim npr ljudi toliko pljuju Lindelofa zbog nekoliko amaterskih gresaka (bilo ih je i ranije), sto ne znaci da je iskljucivo neznanje zasluzno za takve postupke. Ima svacega tu, nisu samo znanje i vestina.
                      Imao je Lovren i odlicnih partija, vrhunskih duela, kretnji, vazdusne igre, fenomenalnih startova koje bi vrlo malo defanzivaca uspelo da izvede... Nesto drugo je u pitanju sa njim i ne mogu da dokucim sta.

                      Comment


                      • Znaš šta je najveći problem tu?

                        To što imamo prosečne igrače u odbrani. Nema tu niko da odskače. Na to dodaš da su skloni greškama. Zamisli prosečnog igrača sklonog greškama i dobićeš našu odbranu. Na sve to dodaš da nemamo lidera u odbrani. Nema tu igrača koji komanduje, raspoređuje i slično. To je ključ za svaku odbranu. Mora da se zna vođa. Ako nemaš takvog igrača, onda golman mora da uskoči. A Migs je sve osim golmana koji komanduje. Onda na sve to dodaš da odbrana nema zaštitu + taktika koja im ne ide u korist i dobiješ katastrofu na terenu.

                        Što se tiče Lovrena, on je jednostavno kiksara. Ima te neke bagove u mozgu da se izrazim, koji ga sprečavaju da bude išta više. Bomba koja samo čeka da eksplodira.A i pozicioniranje i anticipacija su mu loćikavi. Dzaba njemu 100 dobrih uklizavanja, duela i slično, kad pravi najgore amaterske greške. Jednostavno nije kalibar za neki jači fudbal, i to je to.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Upravu si sto se tice lidera u odbrani. Ne mogu da zamislim ni jednog od nasih defanzivaca da bude igde, u bilo kojoj sferi zivota lider. VVD mi izgleda kao odlican tip takvog igraca i bas zalim sto nije dosao.
                          Lovren bi, po mom misljenju, mogao da bude izvrstan stoper kada bi imao dobar oslonac pored sebe. Ne znam, mozda gresim, ali secam se njegovih partija u kojima je izgledao kao world class stoper. Ne samo u LFC vec i u Southamptonu. Te sezone dok je igrao sa Fonteom, bili su izvrstan tandem, primali su jako malo golova po mecu, delovali su bas fokusirano, zrelo, bez ikakvih bagova, bubica itd.. Odbrana za pozeleti.
                          A sada ni Fonte ni Lovren nisu ni blizu tog nivoa. Obojica kiksaju, ne lice na igrace iz tog doba.
                          Mozda je ipak Poketino majstor za Klopa, pa je uspeo to da izvede sa tim igracima.

                          Comment


                          • Nesto u vezi Lalane i Klajna ?
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Upravu si sto se tice lidera u odbrani. Ne mogu da zamislim ni jednog od nasih defanzivaca da bude igde, u bilo kojoj sferi zivota lider. VVD mi izgleda kao odlican tip takvog igraca i bas zalim sto nije dosao.
                              Lovren bi, po mom misljenju, mogao da bude izvrstan stoper kada bi imao dobar oslonac pored sebe. Ne znam, mozda gresim, ali secam se njegovih partija u kojima je izgledao kao world class stoper. Ne samo u LFC vec i u Southamptonu. Te sezone dok je igrao sa Fonteom, bili su izvrstan tandem, primali su jako malo golova po mecu, delovali su bas fokusirano, zrelo, bez ikakvih bagova, bubica itd.. Odbrana za pozeleti.
                              A sada ni Fonte ni Lovren nisu ni blizu tog nivoa. Obojica kiksaju, ne lice na igrace iz tog doba.
                              Mozda je ipak Poketino majstor za Klopa, pa je uspeo to da izvede sa tim igracima.
                              VVD ume da napravi grešku, kao i svaki igrač, ali bi bio ogorman upgrade. Prvo što bi doneo(nadam se) bolju vazdušnu igru, pogotovo kod branjenja prekida, ali ne samo to, već i prekide u napadu.. Ja sam i zabpravio kad smo mi poslednji put dali gol posle nekog kornera. Ne računajući golove direktno iz slobodnjaka, mi smo u napadu totalno bezopasni kad su prekidi u pitanju. Gledao sam VVD-a u Svecima, kod kornera je stalna opasnost. Verujem da bi sa njegovim dolaskom napredovali u tom segmentu.

                              Tebi svaka čast kad imaš toliko poverenja u Lovrena, ja sam ga stvarno izgubio. Možda sam i verovao u njega kad je vezao onaj jedan dobar period prošle sezone, ali sad vidim da u njemu nećemo naći konstantnog igrača.
                              Progutao bi ja da je do taktike, jer stvarno i ima neki deo do toga da odbrana nema zaštitu. Mislim da je naša odbrana najizloženija u PL-u. I razumem da je takva odbrana sklonija greškama, ali opet ne mogu da opravdam njegove greške, koje su bile amaterske. Jednostavno, imao je dovoljno vremena da se pokaže, nije to uspeo i vreme je za menjanje. Čekati ga da opet bude dobar je nepotreban rizik i ko zna da li će se to ikad desiti.

                              Opet, dzaba nama i VVD ako Klopp ne dovede nekoga na sredini da zaštiti odbranu.


                              Originally posted by MareLFC View Post
                              Nesto u vezi Lalane i Klajna ?
                              Lallana se vraća za 2-3 sedmice, a Klajn verovatno tek u 2018.
                              Last edited by z0La; 25-10-17, 13:19.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Prica se da hocemo da dovedemo Kasiljasa u januaru.

                                Bice jos zanimljivih detalja na nasim utakmicama

                                Comment

                                Working...
                                X