Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 sezone su po meni dovoljne da trener pokaže da li može nešto da napravi ili ne. Pod ovim podrazumevam da ima podršku uprave, dovoljno para za transfere i slično. To sve ima.
    Naravno, ako u sledećoj, tj. četvrtoj sezoni nam izmakne prvo mesto za 2 boda ili slično, ako se vidi da smo "zreli" za titulu, naravno da bih nastavio sa njim kao trenerom. Ali ako sledeće sezone bude ponavljao iste greške kao i sad, onda je stvarno vreme za nekoga drugog.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Limune, ne možeš da kažeš da je odbrana fokusirana, kad se protivnik brani celu utakmicu i iz jedne šanse ti da gol. I da se to ponavlja iz utakmice u utakmicu. Odbrana nimalo fokusirana. Da je Njukasl izvršio neki pritisak na nas, ko zna da li bi pao još neki gol. Fokusiranost odbrane se najbolje ogleda u tome kad nemaju posla celu utakmicu, pa da odrade kako valja i onu jednu-dve polušanse koje će protivnik imati. Zašto jedini protivnički igrač na našoj polovini bleji sam, nigde čoveka oko njega? Zašto ima toliko prostora između dva štopera, da može da sleti Boing 747 i da opet ostane prostora. To nisu neke taktičke mudrosti koje je protivnik odradio super, pa ti kažeš, jbga, svaka im čast. To su osnovne stvari.
      Eh, pa nije bas da nisu presli centar.
      Jeste Matip morao biti blizi Hoseluu, ali mislim da je ipak na vreme izasao i da je postojao minimalan ofsajd.
      Da je trebalo bolje, jeste, da nisu mnogo napadali, nisu, ali svaka pretnja je bila rutinski otklonjena.
      Bilo je tu dobrih intervencija i Lovrena i Matipa i Morena. Opet kazem, nista genijalno, ali znajuci koliko umeju da se spetljaju i ni iz cega stvore sebi opasnost, u nedelju su fino delovali.
      Last edited by limun; 02-10-17, 21:33.

      Comment


      • Kao da nam nije dovoljno što ne možemo da shvatimo zašto Klopp nije kupio štopera, onda se pojavi još ovo.

        Dejan Lovren is not playing for Croatia against Finland this week because his body simply can’t get through it.

        The central defender, who’s come under intense criticism this season for lacklustre performances, has been playing through the pain – using injections to get through matches.

        Croatia boss Ante Cacic said: “Lovren is playing without training, with the help of injections and pills.”

        “After every game it takes time for recovery.”
        On lik igra utakmice na inekcijama i lekovima. I pored svega, Klopp nije kupio štopera. Sad na stranu što je on sklon greškama i sve, ali imamo štopera koji nije na 100%, i to se očigledno zna i opet nam je Klavan prva zamena.

        Stvarno se trudim svim silama da razumem odluku da se ne dovede niko, i koji god razlog ili ugao sagledam, ne mogu da nađem iole normalan izgovor da bi rekao..."aha, možda je zbog toga". Šokovi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Virgil...

          “I wanted to make a step up, but Southampton did not want to sell me. But you’re a professional, so now I’ll give everything to the club,” the Dutchman said to Fox Sports.

          “Halfway through the season, maybe we can see what’s possible.”
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne uzimajte ovu sezonu za ozbiljno, sledeca sezona je nasa prilika, kad dodju Naby/Virgil/Fabinho.[emoji3]

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Ne uzimajte ovu sezonu za ozbiljno, sledeca sezona je nasa prilika, kad dodju Naby/Virgil/Fabinho.[emoji3]

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Ma samo LS da izborimo za sledecu sezonu.

              Comment


              • Kao i za ovu, isto nam se 'vata.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Nek' uzme Virgila u januaru i sve mu je oprošteno.

                  A ne stvarno, prerano se krenulo u kuknjavu ovde, a nema ni pola sezone. Ja sam posle prelaznog roka prestao da verujem u borbu za titulu jer se neke stvari nisu rešile, a konkurencija je postala jača, to je to, treba se pomiriti s tim. Možda u januaru se desi neki obrt, ali sve je to na dugom štapu i zavisi od milion faktora.
                  Sve to ne znači da treba sada da teram Kloppa, bez obzira bio on kriv za neke stvari ili ne, kada je jedini dostupan trener te neke klase za ovaj klub. Liverpool kao klub treba da uspostavi kontinuitet, ne zanima što neće opet biti konkurentni za titulu, ako će biti za top4, to je dovoljno za neki početak, jer zadnji put kada je tim dve godine zaredom igrao LS, bilo još kad je Rafa bio u klubu. Dakle Liverpool prvo mora da prekine sa tim oscilacijama, pa tek onda da gadja na najviše ciljeve.

                  Naravno, to ne znači da sada treba da izigravamo Arsenal i 10 godina tako.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja bih izbegavao mesto u jevropi ove godine, i onda da sledecu pokidamo u ligi. E onda mozes da stvaras neki tim na duze staze i da top4 bude normalna stvar. A i treba skinuti taj teret. I realno cemo tesko do top4, a najgori moguci scenario bi bio da zavrsimo u LE.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ja bih izbegavao mesto u jevropi ove godine, i onda da sledecu pokidamo u ligi. E onda mozes da stvaras neki tim na duze staze i da top4 bude normalna stvar. A i treba skinuti taj teret. I realno cemo tesko do top4, a najgori moguci scenario bi bio da zavrsimo u LE.

                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      I onda nam odu Cou i Mane, sta posle?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        I onda nam odu Cou i Mane, sta posle?
                        Sto ne bi mogli da odu ako zavrsimo u top4, a necemo sigurno. Sto Azarc nije otisao iz Celsija kad su bili deseti?

                        Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ma da, realno da odustanemo od sezone pocetkom oktobra, odavno nisam cuo gluplju pricu. Zarad cega? Samo se neke kalkilacije glupe prave, kao da je Liverpool neki anonimus klub, idemo svaku sledecu utakmicu na pobedu, pa kako bude, nije ti ovo FM, milioni ljudi prate I vole ovaj klub. I kao sto vidis niko se ne slaze sa tobom, I nema potrebe da svako malo ponavljas, skapirali smo da si ti za to. Onda svaku sledecu nabijaj da izgubimo I to je to.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Pa eto vec u oktobru imamo 7poena zaostatka. I da li stvarno neko misli da mozemo da zavrsimo ispred Sitija/Junajteda/Celsija, pa i Spursa/Arsenala. Mi smo prosle sezone jedva usli u top4 a nismo igrali evropu, pritom mi od prosle sezone ne samo sto nemamo duzu klupu, nego smo i Lucasa prodali koji bi mogao da posluzi.
                            Nikakav upgrade nismo doveli, doveli smo grejaca klupe i limitiranog Salaha za 80m. Sta hoces da ti kazem da osvajamo titulu...

                            Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Ma da, realno da odustanemo od sezone pocetkom oktobra, odavno nisam cuo gluplju pricu. Zarad cega? Samo se neke kalkilacije glupe prave, kao da je Liverpool neki anonimus klub, idemo svaku sledecu utakmicu na pobedu, pa kako bude, nije ti ovo FM, milioni ljudi prate I vole ovaj klub. I kao sto vidis niko se ne slaze sa tobom, I nema potrebe da svako malo ponavljas, skapirali smo da si ti za to. Onda svaku sledecu nabijaj da izgubimo I to je to.
                              Iako sam veoma skeptičan i najviše kritikujem Klopa, s ovim se slazem. Ne moze niko da garantuje da nećemo zaredjati 10 pobeda recimo i vratimo se u sam vrh.

                              Comment


                              • Iskreno, necu nista da mi kazes jer nemas pojma, i pricas gluposti konstantno. Ali eto, ponekad ne mogu da iskuliram jer je stvarno neverovatno sta pises. Naravno da necemo tankovati sezonu, i naravno da nije najbolje da budemo sedmi. Ako budemo sedmi bez sanse za top 4, boricemo se da budemo peti, jel mozes toliko da shvatis? Ako vec sada navijas za to sto pises, onda nema potrebe da pises ovde jer svako izuzev tebe navija da dobijemo svaki sledeci mec i da imamo sto je vise bodova moguce. Kao sto i sam vidis niko ne ocekuje titulu, ali bi plasman u top 4 bio velika stvar za ovaj posrnuli klub u vidu stabilizacije i konstantnosti, i naravno da verujemo da je to moguce.

                                Edit: I naravno da Salah nije limitiran igrac, i Van Dajk nije najbolji stoper lige.
                                Last edited by mark !t zer0; 04-10-17, 19:47.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X