Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vintage LFC...nista se ne menja...kida nam bodove ko kako stigne...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Comment


      • Nisam bio u mogućnosti da pogledam danas tekmu, ali izgleda i bolje...

        Može neki rezime ko je gledao?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Klopp polako gubi konce.
          Mislim da su se svi pomirili sa cinjenicom da je ova sezona za nas gotova. Tako da se vise i ne nerviram, sto bi rekao Muta "sve je ovo normalno".
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ma ocajan prelazni rok..
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Ma ocajan prelazni rok..
              Ma samo da je VVD dosao...
              Klavan i Lovren su operisani od fizicke aktivnosti zvane SKOK.

              Comment


              • Razumem sve, ali mi nije jasno zasto dovodis Salaha i Oxa, a pozicije koje nemas ostavljas ih prazne. Oba CB-a, DM, golman i napadac. Zasto nismo isli po Aubu, on je bio pristupacan koliko toliko.
                Fabinho i Auba su bili na tacni, za 10min da ih zavrsis.

                Ja stvarno ne vidim neki veliki napredak u odnosu na onu prvu polusezonu Kloppa. Tu smo isto igrali ovako u napadu, i isto ovako u odbrani nema nekog ozbiljnijeg napredka.
                Sto je najjace on i ne planira da dovodi nove stopere...
                Last edited by Brian McShtull; 16-09-17, 20:57.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Isuviše ste vi opasna i nezgodna ekipa da bi ste se tako lako otpisivali...

                  Ja sam ubedjen da će Liverpool da ima dobrih 2 meseca gde će prašiti i biti najbolji u ligi, i u tom periodu će i rutinirati takve mečeve. Odbrana će koliko toliko da bude bolja. Hipotetički imate potencijal da bude čak i konkurentni za titulu.

                  Stvar sa vama što sam ja ubedjen da ćete vi zato da imate i još jedan januar, koji sam isto bio prošle sezone najavio, gde će da budete kao izduvan balon. Takva vam je igra a nemate toliko kapaciteta da pregurate te krize kad dodje do umora. Nije to samo "rotiraćemo u LŠ-u i tako ćemo ih odmarati". Prošle godine niste igrali LŠ pa vam se to desilo. Takav vam je fudbal i takav tim da je to manje više neizbežno. I svežina tela, i svežina uma, kumulativni "umor koncentracije", oštrina razmišljanja, konfidens...
                  A onda ćete da prosipate bodove, jer za razliku od npr nas (Uniteda) vi nemate tim, niti vam je takva igra, da dobijate i kad vam energija nije na visokom nivou.

                  Još vam Mane nije igrao, koji vam je u ovom trenutku možda i bitniji od Cou-a.
                  Last edited by Busby Babe; 17-09-17, 00:09.

                  Comment


                  • Nema boljih bekova na tržištu, šta vam je ljudi.



                    Klopp says numerous targets were watched and discarded because they are not better than those at the club.


                    “We watched all of them 500 million times and, to cool the people down, what if the new player doesn’t hit the first ball and he makes exactly the same mistake?” said Klopp.
                    “A mistake they all made in their life? It is like: ‘He is a £65million signing, he will improve’.
                    “Why do you think the other one cannot improve? I don’t understand that.
                    “We want to make right decisions. A big part of football and life is really put faith in the people you work with – trust them – because they all can improve. They all can. They are all good out there. I had to make a decision and the decision was our boys are not worse than them.”

                    Comment


                    • Realno lepo kaze covek, nije do njih nego do njega. I Van Dajk da je dosao isto bi bilo. Taj Lovren je bio dobar u Sotonu npr kao i sada Van Dajk. Ali dzaba kad tim ne igra odbranu i zadnja cetvorka stalno pod pritiskom proticnickih napadaca i naravno da ce pogresiti ponekad. Eno protiv Sitija Hesus i Aguero siluju stopere ali zato sto lako dobiju loptu i izadju 1 na 1 ili 2 na 1 zato sto odbrane ispred nema. Isto vazi i za branjenje kornera pa trener im govori gde da stoje i sta da rade. Jos na to po nekima fali golman i stoper pa evo Klavan i Karius su Klopova pojacanja. Ali ne vecina se zaljubi u Klopa jer ih kupi onim klanjanjem posle remija sa mid table ekipom pa nikad on nije kriv vec igraci.

                      Comment


                      • Originally posted by mikisavic89 View Post
                        Realno lepo kaze covek, nije do njih nego do njega. I Van Dajk da je dosao isto bi bilo. Taj Lovren je bio dobar u Sotonu npr kao i sada Van Dajk. Ali dzaba kad tim ne igra odbranu i zadnja cetvorka stalno pod pritiskom proticnickih napadaca i naravno da ce pogresiti ponekad. Eno protiv Sitija Hesus i Aguero siluju stopere ali zato sto lako dobiju loptu i izadju 1 na 1 ili 2 na 1 zato sto odbrane ispred nema. Isto vazi i za branjenje kornera pa trener im govori gde da stoje i sta da rade. Jos na to po nekima fali golman i stoper pa evo Klavan i Karius su Klopova pojacanja. Ali ne vecina se zaljubi u Klopa jer ih kupi onim klanjanjem posle remija sa mid table ekipom pa nikad on nije kriv vec igraci.
                        Ja se prvi slažem da zadnja četvorka ne sme da bude izložena ovolikom pritisku, ali greške koje prave štoperi su posledica promaje u mozgu, ničega više. To su većinom rutinske situacije koje se rešavaju lako. Ne možeš da kažeš da je igrač pod pritiskom ako ima čistu loptu i ona mu prođe ispod noge. Ili ako dodaš čistu loptu protivniku u noge.

                        Lovren je celu karijeru imao promaju u mozgu. Nekad je uspevao da veže veći broj utakmica bez greški, ali uvek se vraćao njima. Ne možeš da kažeš da bi bilo isto i da je Van Dijk došao. Ja garantujem da ne bi. Van Dajk ima 2 puta bolje pozicioniranje, anticipaciju, koncentraciju + što je vođa na terenu, što Lovren nije. Naravno da sa njim ne bi rešili sve nedostatke u odbrani, ali bi sigurno bili kvalitetniji nego sad.

                        Ne znam da li čitaš uopšte ovu temu, ili samo dođeš i ostaviš post onako. Ali ako ideš stranicama unazad, videćeš da svi kritikujemo Kloppa. On svakako nije nedodirljiv. Tako da ne razumem ovaj poslednji deo tvog posta?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ispratim ovu kao i vecinu teme iz PL. Ok grese stoperi ali isto tako grese i u drugim klubovima to se jednostavno desava samo kod vas vise jer su vise puta u prilici da pogrese samo to je bila poenta. Sto se tice Klopa i kritike vrlo je to slabo, uvek su igraci prvo krivi pa on. To sto ne skacu na kornerima npr je zato sto ih on tako pozicionira i daje takve instrukcije vrv da bi se pokrenula kontra lakse ili zbog cega vec. Cak i da su Lovren i Klavan toliko losi zasto ih ne menja, zar to ponovo nije njegova greska? Eto on je zadovoljan njima kada mu na trzistu niko nije bolji od njih. Btw nije mi nikakva namera da provociram i pisem bzv samo eto to je neko moje misljenje.

                          Comment


                          • Što se tiče odbrane, 100% je Kloppova krivica. Previše nam je prosečna odbrana. Ne samo što je prosečna, nego nemaš igrača na koga možeš da se uzdaš da može da ti pruža konstantne partije. Ne mora da bude najbolji svaku utakmicu, ali da bude konstantan. Matip je najbliže tome, ali i on ume da pogreši. Štoperi nimalo ne dopunjuju jedan drugoga. Prosto ne ne vidiš tu solidan par pozadi. Nemaš vođu u odbrani. Ako svako vodi svoju politiku, to neće nimalo da valja. Potreban je neki lider u odbrani, a VVD može to da bude + što Minjole ne pomaže u tome(iako je napredovao, nije to to). Morao je da dovede igrače. Jasno je meni da sa ovim njegovim sistemom duva promaja u odbrani, ali morali smo bar ove glupe greške da svedemo na minimum. A bilo bi ih manje sa 2 dodatna štopera u timu.

                            Što se tiče kornera, na to kukam već 2-3 sezone najmanje. To je bio problem i pre Kloppa, pa se nastavilo i kad je on preuzeo. I dan danas mi nije jasno kako nimalo nismo napredovali u tom segmentu evo već 2 godine. Loši smo u odbrani prekida generalno, ali smo još lošiji u napadu kod prekida. Jedino logično je da se na treninzima ne obraća nimalo pažnja na taj segment igre.

                            Nisam ni mislio da provociraš, nego mi unazad kukamo na Kloppa, i ti dođeš i napišeš kako niko ne kuka na njega.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Van Dajk ima 200 puta bolje pozicioniranje, anticipaciju, koncentraciju + što je vođa na terenu
                              Slazem se s tobom!



                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Last edited by somborac; 19-09-17, 18:54.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X