Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Tebi bi igrao Ozil pre Kutinja?
    Mozda sam pogresio u vezi tebe kad sam pisao ono, ali sad znas o cemu pricam.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Mozda sam pogresio u vezi tebe kad sam pisao ono, ali sad znas o cemu pricam.
        Da da. Mada on se samo trudi da bude kontradiktoran.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Не знам, у другој сезони Брендан би узео титулу да се Џерард није оклизнуо
          To klizanje se desilo u mecu gde je nama igrao X (uz pobede u preostala 2 kola, a ostvarili bi ih), a protivniku je bila potrebna pobeda. (teoretski, Celsi je jos uvek imao sanse za titulu) Celsi je zadrzavao vreme od prvog minuta. I umesto da nas vrli menadzer kaze vrati loptu golmanu i sedi na travu dok te ne napadnu i cekaj kraj i X, on naredi juris napred i desi se sta se desi. Preveo ga je Murinjo zednog preko vode. Nas je titule kostao Rodzers, a ne Dzerard.
          the best there is, the best there was, the best there ever will be

          Comment


          • Gde je i sta radi Lalanadvaes? Sto ste ga oterali sa teme, najjaci lik
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment



            • Garant ceo Egipat glasao.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Gde je i sta radi Lalanadvaes? Sto ste ga oterali sa teme, najjaci lik
                Dobio ban i posle se nije vracao. A steta, non stop je postavljao novosti u vezi kluba

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Firmino pre Lukakua/Kanea/Lacce/Morate/Jesusa? Al za malo
                  Klajn isto ne moze ni u jednu ekipu u prvih 11. Lallana isto, mada eto biciju bi igrao. Gini pitanje da li bi bio starter i u midtable ekipama, a kamoli u top6, mozda na svojoj poziciji i bi ali kao veznjak nigde.
                  Kutinjo bi verovatno bio, ali i to je pitanje, Eriksen, KDB/Silva, Ozil, eto jedino bi u Junajtedu on imao mesta u prvih 11.
                  Henderson nije kalibar za top6 ekipu.
                  Jos ce da ispadne da je Klopp trebao s ovim timom titulu da uzme prosle sezone...

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Firminjo pre Liverpula nije bio spic, bio je desetka sa tim da je mogao da pokrije obe krilne pozicije sto igra u Liverpulu.Pojedini konkurenti kubure sa tom pozicijom, tako da je moguce da bi tu bio starter.Ne bi on uopste bio otpad u tim klubovima.U prevodu on je iznad mid-table ekipe.
                  Klajn bi svuda bio rezerva, dok bi u Totenhemu verovatno bio starter.A i nije jedini igrac Liveprula kojeg bi Poch zeleo da ima u svojim redovima.Uostalom plate u Totenhemu su dosta nize.Ni on nije za mid-table ekipe.Samo je pitanje da li bi mogao da igra desnog spoljnjeg u Celzijevoj formaciji.
                  Za Kutinja je jedini dovoljan razlog da vredi vise od pobrojanih je sto ga je ozbiljno trazila Barsa, Ozil na osnovu onoga sto pruza u poslednjih godinu dana gleda mu u ledja.Uostalom poslednja godina ugovora, da ga je Barsa zelela mogla bi da ga pokupi i isto vazi za Eriksena.
                  Henderson bi svuda mogao da prodje kao rezerva sem u Sitiju koji se napucao kvalitetom na svim pozicijama.

                  Nigde ja nisam napisao da bi svi ti igraci bili starteri, samo nisu top klasa na svojim pozicijama(vecina njih ni u top3) a nisu ni toliko losi kao sto ih ti predstavljas.To samo tebi tako lici, a realno Siti je recimo trebao sa proslosezonskim timom da uzme titulu, isto vazi i za Junajted.Realno je da ste malo prebacili ocekivanja posto pre pocetka prosle sezone se smatralo da ste izmedju petog i sestog mesta sto je daleko od borbe za titulu a u jednom trenutku ste bili u igri.

                  Kapiram da recimo pojedinci iz Totenhema kada bi igrali za Liverpul i utopili bi se u sivilo(svi sem Alija i Kejna), da bi i za njih tvrdio da su kalibar za mid-table ekipe.Vecina njihovih igraca su produkt sistema koji ih cini boljim nego sto stvarno jesu i vecina tesko da bi bila bolja od aktuelnih startera u Liverpulu.

                  Ono sto treba da vas brine je da i pored toga sto ste izborili LS, niste puno odmakli od proslosezonske pozicije na trzistu.Od Totenhema ce te svakako uvek biti privlacna destinacija, ali niste uspeli na najbolji moguci nacin da materijalizujete ligasku poziciju u vise nego dobar prelazan rok sto bi moglo da se odrazi na ovu sezonu.

                  Comment




                  • Sturridge starter.
                    Nije losa postava, svidja mi se sredina bez Hendersona, a i Robertsona malo da vidim iako je Moreno dobro igrao u poslednje vreme.
                    Last edited by Scouser; 16-09-17, 14:07.

                    Comment


                    • Počeo sam da se ježim kad vidim Klavana u prvih 11...

                      Daj malog Gomeza na štopera jbte. Nema ga ni u timu...

                      Inače totalno zanimljiva postava.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da nije ovo Cou-Firmino-Salah i napred Sturridge ?
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ja sad nesto razmisljam, moze ovo sa bude i 4-3-3 i 4-2-3-1, videcemo kad krene utakmica. Očekujem danas jednu baš rutinsku igru I laganu pobedu sa minimum 3 postignuta gola.

                          EDIT: Mada zbog Milnera pre Hendersona mislim da je 4-3-3 sa Canom centralnim veznim
                          Last edited by mark !t zer0; 16-09-17, 14:23.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Bilo je prostora i Ox-a da vidimo umesto Milnera al da ne cepidlacim...verovatno bi tu bila rupa u defanzivi...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Počeo sam da se ježim kad vidim Klavana u prvih 11...

                              Daj malog Gomeza na štopera jbte. Nema ga ni u timu...

                              Inače totalno zanimljiva postava.
                              Ajmo Ragi

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Koliko smo mi losi u vazduhu kod prekida, strasno da ne moze strasnije...mislim ovo sve poznato od ranije.
                                Kad mi imamo korner to ja manje vise gledamo kao gol aut.

                                Comment

                                Working...
                                X