Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Ne znam sta da vam kazem ako ne vidite ogroman napredak u igri u odnosu na onu pod Rodzersom.
    Не знам, у другој сезони Брендан би узео титулу да се Џерард није оклизнуо, не делује ми да ће Клоп ове или следеће године узети титулу

    Comment


    • Najviše me plaši što će sada biti ogroman pritisak na ovoj odbrani, i medija, i navijača, i svih živih. A pošto u odbrani Imamo sve same vodje, i mentalne gromade, ko zna šta možemo da očekujemo.

      Klop ne znam kako će da se izvuče iz ovog brata u koje se uvalio. Jer ovo je stvarno preozbiljan problem.

      Što se tuče igre generalno ja sam zadovoljan, morali smo ranije da rešimo, ali smo baš dominirali. Šteta.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Pa ja bi pre Gomeza na stopera nego Lovrena, covek je po prirodi smotan, seprtlja. Nek Arnold i Milner kao backup igraju dok se Clyne ne vrati.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Не знам, у другој сезони Брендан би узео титулу да се Џерард није оклизнуо, не делује ми да ће Клоп ове или следеће године узети титулу
          Jeste Rodzers bio blizi tituli, ali sa fudbalske strane gledano igra je danas mnogo kvalitetnija i ozbiljnija. Iskljucujuci odbranu, naravno.
          Ima mnogo toga sta bi bilo kad bi bilo. I Klop bi uzeo LE da nas nisu ostetile sudije, ali nebitno, nivo organizacije je sada svakako na vecem nivou. Ne mozes da se ne slozis sa tim.
          Ne pricam ovo jer gotivim Klopa, slazem se da ima nekih nebuloznih zakljucaka, ali kad se setim npr utakmice Liverpool - Basel i ostalih u toj grupi, ovom igrom sam i vise nego zadovoljan.
          Nemamo samopouzdanja i gubimo koncentraciju velikim delom zbog toga sto i dalje imamo status gubitnickog tima, a da bi se to promenilo potrebna je neka titula.. A do te prve je izgleda bas tesko stici

          Comment


          • Treba nam stoper.
            Ali mi veznjaka nemamo, Hendo/Can/Gini su igraci za mid table ekipu nema tu mozga ni malo. Sve dok ne budemo imali kontrol zadnjeg veznog ovako cemo lagano da gubimo dobijene utakmice.
            Ajde da nije bilo dostupnih ovo leto, Fabinho ceka celo leto, a mi dovodimo Oxa raspalog.
            Ajde za rotaciju, ali koji ce ti rotacija kad nemas ni prvih 11 krstenih.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Jeste Rodzers bio blizi tituli, ali sa fudbalske strane gledano igra je danas mnogo kvalitetnija i ozbiljnija. Iskljucujuci odbranu, naravno.
              Ima mnogo toga sta bi bilo kad bi bilo. I Klop bi uzeo LE da nas nisu ostetile sudije, ali nebitno, nivo organizacije je sada svakako na vecem nivou. Ne mozes da se ne slozis sa tim.
              Ne pricam ovo jer gotivim Klopa, slazem se da ima nekih nebuloznih zakljucaka, ali kad se setim npr utakmice Liverpool - Basel i ostalih u toj grupi, ovom igrom sam i vise nego zadovoljan.
              Nemamo samopouzdanja i gubimo koncentraciju velikim delom zbog toga sto i dalje imamo status gubitnickog tima, a da bi se to promenilo potrebna je neka titula.. A do te prve je izgleda bas tesko stici
              Истина је све што си написао, али ајде да реално погледамо ставри. Колико пута си прошле сезоне могао да кажеш за Челси да су играли леп, атрактиван фудбал? Више су то биле победе 1:0, чврсте, сигурне. ЛЕ није озбиљан трофеј, навијачи Јунајтеда га ни не славе. Зна се шта је озбиљан трофеј, титула или ЛШ. Да се вратим на оно што сам малопре написао. Стално се за нас води та прича да ми играмо леп, нападачки фудбал, али резултати изостају. Конте је максимално затегао одбрану, а у нападу се често ослањао на индивидуалне квалитете Азара и Косте. Ми имамо довољно квалитетан напад и када би више се фокусирали на одбрану и Клоп затегао исту, не би био проблем да напад да 1-2 гола по мечу и ми константно да узимамо 3 бода.

              Овако се не осећам само ја тренутно, читам доста коментара на интернету и људи су генерално бесни што играју играчи као што су Ловрен и Клаван. Па њих двојица су толико лоши да не знам шта више да кажем. Клаван је неквалитетан штопер сам по себи, не зна где удара и његовом кривицом противник има 2-3 врхунске шансе по утакмици, али Ловрен је смотан што би рекао Скаузер. Може он 20 минута да одигра врхунски, али увек, увек, увек ће се десити да киксне и то озбиљно. Некад је то пад концентрације па га неко претрчи, заборави играча, а некада једноставно је смотан с лоптом па исту омаши лоше или му се одбије. Матип је просечан штопер који је био просечан у Шалкеу, просечан је и код нас. Може да прође као други или трећи штопер, а игром случаја он је код нас први и молим се Богу да се не повреди да не гледамо тандем Ловрен Клаван. Тужно је што ћемо морати да гледамо некога од ове двојице до краја сезоне.

              Пикси, ја схватам оно што си писао за Вирџила, али могао је Клоп да нађе двојицу добрих дефанзиваца или барем једног кога ће упарити са Матипом, барем једну сезону. Паре не фале, а Вирџил би свеједно дошао кад тад. И ово за Фабиња се слажем, још кад нам дође Кеита, који је врхунски играч али опет тркач, то ће бити лудило. Некад у позитивном, некад у негативном смислу.
              Last edited by Победа; 13-09-17, 22:17.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Истина је све што си написао, али ајде да реално погледамо ставри. Колико пута си прошле сезоне могао да кажеш за Челси да су играли леп, атрактиван фудбал? Више су то биле победе 1:0, чврсте, сигурне. ЛЕ није озбиљан трофеј, навијачи Јунајтеда га ни не славе. Зна се шта је озбиљан трофеј, титула или ЛШ. Да се вратим на оно што сам малопре написао. Стално се за нас води та прича да ми играмо леп, нападачки фудбал, али резултати изостају. Конте је максимално затегао одбрану, а у нападу се често ослањао на индивидуалне квалитете Азара и Косте. Ми имамо довољно квалитетан напад и када би више се фокусирали на одбрану и Клоп затегао исту, не би био проблем да напад да 1-2 гола по мечу и ми константно да узимамо 3 бода.

                Овако се не осећам само ја тренутно, читам доста коментара на интернету и људи су генерално бесни што играју играчи као што су Ловрен и Клаван. Па њих двојица су толико лоши да не знам шта више да кажем. Клаван је неквалитетан штопер сам по себи, не зна где удара и његовом кривицом противник има 2-3 врхунске шансе по утакмици, али Ловрен је смотан што би рекао Скаузер. Може он 20 минута да одигра врхунски, али увек, увек, увек ће се десити да киксне и то озбиљно. Некад је то пад концентрације па га неко претрчи, заборави играча, а некада једноставно је смотан с лоптом па исту омаши лоше или му се одбије. Матип је просечан штопер који је био просечан у Шалкеу, просечан је и код нас. Може да прође као други или трећи штопер, а игром случаја он је код нас први и молим се Богу да се не повреди да не гледамо тандем Ловрен Клаван. Тужно је што ћемо морати да гледамо некога од ове двојице до краја сезоне.

                Пикси, ја схватам оно што си писао за Вирџила, али могао је Клоп да нађе двојицу добрих дефанзиваца или барем једног кога ће упарити са Матипом, барем једну сезону. Паре не фале, а Вирџил би свеједно дошао кад тад. И ово за Фабиња се слажем, још кад нам дође Кеита, који је врхунски играч али опет тркач, то ће бити лудило. Некад у позитивном, некад у негативном смислу.
                Slazem se za Chelsea i to je ono o cemu pricam. Imaju igrace koji su osvajali titule i koji hladne glave rutinski cuvaju rezultat 1:0. Mi se zbog neiskustva i manjka samopouzdanja usijamo zadnjih 15 minuta i kao na iglama cuvamo prednost i od 2 razlike. Ali takvo samopouzdanje prouzrokuju jedino ogromna dostignuca koja Chelsea ima a mi ne (u novijoj fudbalskoj eri).

                Ja sam dobio malo poverenja u Lovrena od trenutka kada mu je povecana plata (sredina Aprila) pa do kraja prosle sezone, jer je imao stvarno nekoliko dobrih vezanih partija, ali izgleda da je to bilo to. Nadam se da se nece i Minjole vratiti po starom.
                O Klavanu ne treba trositi reci. Jedva da je za Championship. Prespori su mu i mozak i noge.

                Ne verujem da je Klop toliko prolupao pa da ne dovede jednog ozbiljnog stopera u Januaru. Sredina ce delovati bolje kad se vrati Lalana.. Mogao bi dovesti nekog kreativnijeg jedino uz odlazak Cana. Ne bi bilo toliko mesta na klupi.

                Comment


                • IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • GG3+ na nasim utakmicama ce pasti na 1.30

                    Comment


                    • Morali smo bas mi da useremo od svih Engleza u LS...Ta Sevilja nam ne lezi nikako...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Jeste Rodzers bio blizi tituli, ali sa fudbalske strane gledano igra je danas mnogo kvalitetnija i ozbiljnija. Iskljucujuci odbranu, naravno.
                        Mora da se salis, taj Liverpul je igrao najbolji fudbal u Evropi vjerovatno, Klop s Liverpulom nije ni blizu tog nivoa bio ni u jednom trenutku. Ipak cinjenica je da je Klop bolji od Rodzersa i trener i bolji fit za Liverpul. Mada nisam siguran da vise zna o fudbalu od Rodzersa, ustvari malo koga sam slusao da toliko zna kao Rodzers. Ali dzaba kad znanje ne umije da prebaci na igrace, da ih motivise, knjiski moljac.
                        sigpic

                        Comment


                        • Taj Liverpul je imao i Suareza u prajmu.
                          Ne znam stvarno, nismo konstantni uopste, 2 odlicna meca, pa 2 ocajna...danas smo morali da ih razvalimo, ali kada imas odbranu JSL nivo ne mozes.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mora da se salis, taj Liverpul je igrao najbolji fudbal u Evropi vjerovatno, Klop s Liverpulom nije ni blizu tog nivoa bio ni u jednom trenutku. Ipak cinjenica je da je Klop bolji od Rodzersa i trener i bolji fit za Liverpul. Mada nisam siguran da vise zna o fudbalu od Rodzersa, ustvari malo koga sam slusao da toliko zna kao Rodzers. Ali dzaba kad znanje ne umije da prebaci na igrace, da ih motivise, knjiski moljac.
                            O cemu ti pricas?
                            Imali smo 1 pobedu u grupi sa Baselom i Ludogoretsom (2014/15), a utakmice protiv njih su bile raspad. Dosadne za gledanje.
                            Liverpool mozda jeste igrao najlepsi fudbal u sezoni pre LS, ali nikako ne i najbolji. Cela igra se svodila na kontre i cistu improvizaciju igraca u napadu, a da nije bilo Suareza (koga je Kenny Dalglish doveo) takva igra bi bila neostvariva.
                            Za takvu igru potrebna su dva vrhunska improvizatora, a imali smo srecu da je i Staridz bio u najboljoj zivotnoj formi.
                            Takodje smo imali srecu da su Tottenham i Manchester UTD u toj sezoni bili prilicno losi.

                            Dokaz da je ta "najbolja" (najlepsa) Liverpoolova igra ustvari samo srecna kombinacija koja se dogodila u pravo vreme i na pravom mestu je sledeca sezona (2014/15). Uzasna u PL, jos gora u LS.
                            Pa kako je moguce da jedan takav strucnjak od najboljeg fudbala u Evropi posle 3 meseca toliko padne da ne moze pobediti Ludogorets i Basel? Jel je realno da za 3 meseca dozivis toliki pad u igri. Nije. Nema tu nikakve logike.
                            Otisao je igrac koji je nosio bukvalno celu ekipu. O kojoj Rodzersovoj igri mi pricamo? Mislio si mozda na Suarezovu? Cinjenica da se odlaskom jednog igraca kvalitet igre okrenuo za 180 stepeni ne ide u prilog velikom strucnjaku kako ga ti opisujes.
                            Klop je doktor za Brendana, u svakom segmentu ovog sporta.

                            Comment


                            • Limune nije Vladan nigde pogresio. Liverpul je 2013/2014 igrao najbolji fudbal u evropi, to je sigurno. Sto se tice Brendana, on je fudbalski streber, veliki poznavalac fudbala, ali nema taj karakter kao Klopp...

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Limune nije Vladan nigde pogresio. Liverpul je 2013/2014 igrao najbolji fudbal u evropi, to je sigurno. Sto se tice Brendana, on je fudbalski streber...
                                Real bi nas rasprasio te godine.
                                Kontre i improvizacija ne bi mogle da daju rezultat protiv velikih timova, a PL je te sezone bila prilicno losa.
                                Jeste sve to lepo izgledalo, ali je bilo neozbiljno. Da li je iko pomislio da takva igra moze da donese uspeh na duze staze?
                                Pa covek nije mogao da zadrzi takvu ili makar slicnu igru na jos jednu sezonu.. Doveo Ballotelija da se uklopi u takav sistem..

                                Comment

                                Working...
                                X