Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo pa ko ima zivaca neka cita.
    Klopp ovo sto radi sa Liverpulom je overachievieng, i boljeg menadzera za Liverpul ne mozes da nadjes medju aktivnim trenerima.

    Mi smo realno trebali da budemo sesti prosle sezone. I realno jesmo sesti klub u PLu trenutno.

    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Evo pa ko ima zivaca neka cita.
      Klopp ovo sto radi sa Liverpulom je overachievieng, i boljeg menadzera za Liverpul ne mozes da nadjes medju aktivnim trenerima.

      Mi smo realno trebali da budemo sesti prosle sezone. I realno jesmo sesti klub u PLu trenutno.

      I sta sad reci na ovo?

      Comment


      • Mozes da kazes sta hoces, ovaj tim je na oko 60-65ptsa. Klopp je otisao na +15, bez Manea skoro pola sezone, i bez Kutinja skoro pola sezone.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ма да дигнемо споменик Јиргену јер смо у топ4

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Ма да дигнемо споменик Јиргену јер смо у топ4
              Pazi, iako se slazem vecinom sa tvojim postom, I sam sam celo leto kritikovao Klopa, mislim da bi trebao kao neko ko nije doziveo I osetio te uspehe Liverpoola da shvatis da taj konstantni top4 za nas je ogroman uspeh, I ja bih bio presrecan da smo mi sada na tom stepeniku, ali je klub ispod toga I po meni Klop belezi odlične rezultate. Sad da ima stvari za koje treba da se kritikuje, ima, ali nemojmo da preterujemo.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Pazi, iako se slazem vecinom sa tvojim postom, I sam sam celo leto kritikovao Klopa, mislim da bi trebao kao neko ko nije doziveo I osetio te uspehe Liverpoola da shvatis da taj konstantni top4 za nas je ogroman uspeh, I ja bih bio presrecan da smo mi sada na tom stepeniku, ali je klub ispod toga I po meni Klop belezi odlične rezultate. Sad da ima stvari za koje treba da se kritikuje, ima, ali nemojmo da preterujemo.
                Мени боде очи то што је он имао услове да потроши много више новца, нисмо ми финансијски нестабилни па да он извлачи максимум. Не критикујем ја њега јер Клаван игра лоше, него јер игра Клаван.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Клуб је требало да покрене приче у медијима после те утакмице, да нас не покраду следећи пут. Олако смо прешли преко тога.

                    Comment


                    • Što se tiče poraza, meni nije toliko teško pao, to sam već napisao. Da, gubili smo kad je bilo 11vs11, ali smo imali više od igre. Bio sam zadovoljan generalnom (osim Klavanom) igrom. Na gostovanju Sitiju biti onoliko bolji je super. Posle 2-0 na poluvremenu, sa igračem manje na gostovanju, znalo se da smo gotovi. Da mi je tad neko rekao, želiš li da igrači izginu na terenu i da opet izgube ili da jednostavno otaljamo to do kraja da sačuvaju igrači snagu, izabrao bih drugu opciju. Prosto iz razloga što nije bilo povratka. Dal je 2-0, 3-0 ili 5-0, potpuno je svejedno. Sama igra je izgubila svoju neizvesnost i borbenost. Ostavljam tu tekmu iza sebe kao neku anomaliju za koju se nadam da se neće ponoviti. To je moje neko viđenje, ko se ne slaže, poštujem.

                      Što se tiče Kloppa, jasno je da ima svoje mane. Morao je da dovede određene igrače, i tu nema pravdanja. Nije mi jasno kako je mogao da misli da Klavan može da izgura sezonu kao 3. štoper. Ogroman propust, tu zaslužuje žešću kritiku. Da li je moguće da on ima toliku slepu veru u igrača? Da li je moguće da mu niko ne kaže...stani čoveče, vidiš li ti koliko je ovo spor, trom i generalno izgubljen lik. Je*eš VVD-a, ako će ti Klavan imati 20 utakmica u sezoni. Nema opravdanja stvarno. Sad dolazimo do ALI.... ali generalno verujem u ovaj projekat što je Klopp pokrenuo. Kritikovaću ga svaki put, ali mislim da je on taj koji će nas izvući iz sivila.


                      Originally posted by 61563 View Post
                      Zbog toga bi mozda bilo najpametnije biti treci u grupi i pokusati napasti LE i tako uci u LS,mislim da je to najlaksi nacin,mada prilicno destruktivan
                      Ogromno NE. Onaj tip NE kad kreneš da skidaš devojku a ona ti kaže NE i ugasi ti svaku nadu i radost.
                      Last edited by z0La; 13-09-17, 16:39.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Što se tiče Kloppa, jasno je da ima svoje mane. Morao je da dovede određene igrače, i tu nema pravdanja. Nije mi jasno kako je mogao da misli da Klavan može da izgura sezonu kao 3. štoper. Ogroman propust, tu zaslužuje žešću kritiku. Da li je moguće da on ima toliku slepu veru u igrača? Da li je moguće da mu niko ne kaže...stani čoveče, vidiš li ti koliko je ovo spor, trom i generalno izgubljen lik. Je*eš VVD-a, ako će ti Klavan imati 20 utakmica u sezoni. Nema opravdanja stvarno. Sad dolazimo do ALI.... ali generalno verujem u ovaj projekat što je Klopp pokrenuo. Kritikovaću ga svaki put, ali mislim da je on taj koji će nas izvući iz sivila.
                        D
                        Знаш шта мени није јасно, могу да схватим да Клоп не види, али да Бувач или Кравиец не сугеришу или не провале такве ствари, то ми никако није јасно. Поготову Бувач, није ми логично да њих двојица идентично размишљају.

                        Comment


                        • I posle Votforda svi su više psovali igrače i Klopa nego sudiju, a lik ladno ukrao dva boda
                          Ni igrači mi nisu bili jasni, uopšte se nisu bunili, više su se bunili igrači Votforda kod regularnog penala i trećeg gola Liverpula
                          A Sevilju mi ni spominjati nemojte , na kraju onaj Emeri ispao otac igre a Klop neznalica
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Знаш шта мени није јасно, могу да схватим да Клоп не види, али да Бувач или Кравиец не сугеришу или не провале такве ствари, то ми никако није јасно. Поготову Бувач, није ми логично да њих двојица идентично размишљају.
                            Ja sam ubeđen da su mu rekli više puta ali da je bilo samo ono...ok, ali ostaje kako ja kažem. Buvač deluje kao lik baš na mestu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Siti nas je napunio, ali veliki klubovi gledaju samo unapred. Večeras osveta Sevilji, recimo 3:0.

                              Comment


                              • Salah reported for duty on Wednesday and was given the green light by medical staff to play a part in the morning session. (James Pearce)
                                Mohamed Salah has been passed fit for Liverpool's Champions League clash with Sevilla at Anfield tonight. (James Pearce)
                                Super. Pričalo se da je bolestan i da ga je Klopp juče poslao kući pre treninga.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X