Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu na ponizili, bili smo bolji 11na11, lagano ih dobijamo na Enfildu.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Nisu na ponizili, bili smo bolji 11na11, lagano ih dobijamo na Enfildu.
      За мене 5:0 јесте резултат кад понизиш некога, поготву директног конкурента за титулу. Могло је и више да буде. Срамно.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        За мене 5:0 јесте резултат кад понизиш некога, поготву директног конкурента за титулу. Могло је и више да буде. Срамно.
        Igrac vise, sta ti nije jasno ?
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Igrac vise, sta ti nije jasno ?
          Шта теби није јасно да је примити 5 голова срамотно? Уосталом крилни играч је добио црвени, озбиљна екипа не би дозволила да прими још 4 гола.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Шта теби није јасно да је примити 5 голова срамотно? Уосталом крилни играч је добио црвени, озбиљна екипа не би дозволила да прими још 4 гола.
            Ne mogu da te pohvalim u vidu reputacije, ali svaka cast na ovakvom komentaru. Iskreno, realno. Ljut si i imas puno pravo da budes ljut. Jedina olaksavajuca okolnost za L je sto su ipak igrali sa glavnim kandidatom za titulu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Last edited by Brian McShtull; 09-09-17, 19:48.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Прочитај мало уназад. Писао сам. Пред почетак сезоне и пре овог меча.

                Comment


                • Ja prvi mislim da nije dobro sto se ovako uslo u sezonu, i prvi mislim da je rok katastrofa odradjen.

                  Ali moras realno sagledati danasnju situaciju, i reci da ovo nije realan rezultat, i da nismo bili nista losiji od Sitija do tog iskljucenja. A kad igras protiv majstora kakvi su Silva/KDB/Kun/Jesus tesko je braniti se.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Шта теби није јасно да је примити 5 голова срамотно? Уосталом крилни играч је добио црвени, озбиљна екипа не би дозволила да прими још 4 гола.
                    Apsolutno nije sramotno.Bili smo bolji 11na11, nakon crvenog je sve nebitno, to nije realna slika.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      Apsolutno nije sramotno.Bili smo bolji 11na11, nakon crvenog je sve nebitno, to nije realna slika.
                      Не разумем ово. Заиста. Ливерпул, петоструки освајач ЛШ, 18х шампион Енглеске, изгуби од Манчестер Ситија 5:0 и навијачи нису незадовољни/љути/разочарани?

                      Целу другу полу-сезону прошле сезоне и прелазни рок критикујем Клопа због одабира штопера. Оно што мене зачуђава је то што сви, апсолутно сви, када критикујем Клопа, ја или неко други небитно је, сви га бране као да је човек нешто донео Ливерпулу. Прву сезону нећу рачунати, али не видим разлог између прве и друге када су се исте грешке дешавале. Улазак у трећу сезону на феноменалан начин, а то је реми 3:3 с Вотфордом. После скоро 2 сезоне није поправио ствари које је затекао у клубу када је дошао. Може неко да ми објасни зашто је забрањено критиковати Јиргена Клопа? Брендан Роџерс, Хоџсон, Клоп, ко год, ако прави грешке, мора да буде критикован и да се алаудира константно на то, да покуша да исправи исте. Смучио ми се са изговорима да су судије криве, да је ветар крив, да смо највише путовали, а играмо најраније итд. Човече погледај на шта ти личи екипа у одбрани, ради на томе, склони Ловрена и Клавана, доведи 2 квалитетна штопера ако већ овај рок не можеш Вирџила. Ми смо мислили да ТАА зна нешто, али није провео довољно времена на беку да би видели колико зна. Клоп га гледа сваки дан, ја не капирам како човек мисли да он може да изнесе ту позицију сада без Клајна? Данас је био очајан. Да није било Мињолеа и пар његових одличних одбрана, могли смо комотно да доживимо већи дебакл. Супер је што смо ми до црвеног картона били бољи и јесмо, али смо примили гол на грешку одбране када је било 11на11. Јеботе довео си штопера из Аугзбурга за 3м евра, а најбољи штопер екипе је просечан у ствари, који је дошао за 0 евра. Аквизиција Бренданова у виду Ловрена се показала одавно као неуспешна, али из неког непознатог разлога и даље игра стандардно. Мучени Сако је класа за све наше штопере што се тиче дефанзивних квалитета и неће да му пружи шансу због неких срања на припремама. Кутињо јавно тражи трансфер иако има уговор на 5. година и вратиће га кроз 2-3 утакмице. Лицемерно.

                      Ове године не можемо да освојимо ЛШ, да не говоримо лигу. То ће бити трећа сезона Клопа без трофеја. Није проблем у томе, ја верујем да је бољи избор од разних Виљаш Боаша, Мацарија итд., проблем је што он изговоре тражи у ветру, судијама и пређеним миљама. Уозбиљи се или иди из клуба. Не желим једноставно да постанемо Арсенал с Венгером и да сви будемо јебено задовољни што завршавамо четврти сваке године.
                      Last edited by Победа; 09-09-17, 22:04.

                      Comment


                      • Mene je sramota najiskrenije...sve i da smo imali i tri igraca manje...petarda je petarda...Ali skidati glavu Klopu je besmisleno...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Mene je sramota najiskrenije...sve i da smo imali i tri igraca manje...petarda je petarda...Ali skidati glavu Klopu je besmisleno...
                          Ко му скида главу?

                          Замисли да се ово дешава Брендану Роџерсу? Па сви навијачи би га разапињали по интернету, али пошто је то Јирген царина који скаче кад дамо гол Клоп, онда није његова грешка.

                          Comment


                          • Klop napolje vraćam se na prvobitan stav Čovek je stvarno zalutao. Mislio sam može nešto da uradi ali...Najbolji potez do sada mu je kupovina Grujića, ostalo...

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Klop napolje vraćam se na prvobitan stav Čovek je stvarno zalutao. Mislio sam može nešto da uradi ali...Najbolji potez do sada mu je kupovina Grujića, ostalo...
                              За Звезду да. Те паре су нам требале превише у тим тренуцима

                              За Ливерпул и нисам сигуран

                              Comment


                              • Znao sam da neće ništa uraditi, prodavač magle. Navalili na jednog štopera kao da je jedini na svetu. Ja kad kažem posle me kritikuju da ovo nije FM. Pa to više važi za Klopa, baš zato što ne može da se igra sa LFC i da pravi tim i gura neke igrače koji veze nemaju.

                                Comment

                                Working...
                                X