Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvar je u tome, sto mi imamo skroz ok stopera Matipa. I ti takvog slicnog stopera mozes da nadjes.
    Ali stopera koji ce da ti bude komandant pozadi i koji ce da se dere, a pritom je vrhunski tehnicko/takticki potkovan je nemoguce naci. To su ti igraci kao Ferdinand i Terry. Virgil je trenutno nesto najpribliznije tome.

    I Lovren i Matip su ok stoperi, ali su prepusteni sami sebi u mnogim situacijama. Sto zbog postavke igre, sto zbog nedostatka pravog zadnjeg veznog igraca koji ce da uzima lopte na 30/40m od gola.

    Da smo doveli bilo kog drugog stopera, po meni to nikakav upgrade ne bi bio u odnosu na Lovrena/Matipa. I zbog svega sto sam naveo samo Virgil moze da napravi veliki upgrade, i zato treba sacekati kraj ove sezone i opet krenuti po njega u sta ja ne sumnjam da ce se desiti, on prosto mora da zavrsi u Liverpulu.
    Last edited by Brian McShtull; 08-09-17, 21:31.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Kaze Klopp da Coutinho nece igrati protiv Sitija, kaze ima dosta utakmica u narednom periodu, a i nije puno trenirao sa timom. Sto je meni sasvim korektno.
      Super potez. Nek se naradi malo za mesto. A i ne bi bilo fer da izbaci nekoga od Ginija i Emrea kad pogledaš kako su odigrali protiv Arsenala.

      Lovren je ok štoper, dok mu ne naiđu bubice. A onda ne zna gde je levo. Najprostije stvari komplikuje, totalno se pogubi na terenu, ne zna gde treba da trči. On ili je jedan od najboljih na terenu ili jedan od najgorih, nema tu sredine. Ustvari jedina sredina je kad protivnik ne stvori ni šansu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Проблем је што Ловрену константно наилазе бубице. Из утакмице у утакмицу видимо његове грешке које често коштају екипу. Није то да се деси једанпут у 10 утакмица, 5, па чак и 3-4 утакмице, него сваку другу утакмицу. Заиста не схватам толики недостатак концентрације и смирености. Његови дефанзивни квалитети нису упитни, позиционирање, снага, стартовање на лопту, антиципација итд. нису лоши, само када наступе жути минути, све пада у воду и изгледа као дете од 10 година. Не знам да ли је способан да превазиђе те проблеме, ако није с Клопом који има невероватну мотивацију и веру у играче, сумњам да ће икада постати озбиљан и сигуран штопер.

        Очекујем да играју у одбрани по страни ТАА и Морено, док централни пар ће чинити Ловрен и Матип. На голу се враћа Мињоле колико сам разумео. Средина и напад исти као против Арсенала. Данас само храбро и сигурно. Не мислим да ћемо играти нападачки и играти наш фамозни пресинг и нешто лудовати на терену. Надам се утакмици као прошле године када смо играли на Енфилду. 1 гол, сигурна игра и 3 бода. Сити није нешто специјално показао до сада и верујем да можемо да их добијемо. Нисам задовољан ни са чим осим са 3 бода.

        Невезано за утакмицу, заиста леп гол Набиа Кеите. Одлично појачање, једва чекам да га видим у црвеном дресу.
        Last edited by Победа; 09-09-17, 03:38.

        Comment




        • Klavan...i to protiv Aguera i Jesusa...

          #LFC substitutes against @ManCity: Karius, Lovren, Gomez, Milner, Oxlade-Chamberlain, Solanke, Sturridge.
          Dobra klupa. Nekoliko igrača koji mogu nešto da promene na terenu ako bude trebalo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kakav je genije Ox. Odbije da budu u prvih 11 Arsenala i Celzija da bi grejao klupu u Liverpulu

            Comment


            • Jeste, staviće ga u tim 9 dana posle prelaska u novi klub. Mislim da je imao ukupno 2 treninga sa timom.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Jeste, staviće ga u tim 9 dana posle prelaska u novi klub. Mislim da je imao ukupno 2 treninga sa timom.
                Vala on je za Liverpul debitovao jos u proslom kolu . I umesto koga bi on uleteo u 11 ako uzmes u obzir da ce i Kutinjo igrati umesto Vajnalduma?

                Comment


                • Zola ja vidim ovo kao 2 igraca manje u polju za Siti, plus kad na to dodas Bobija koji radi za dvojicu imamo veliku prednost.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Vala on je za Liverpul debitovao jos u proslom kolu . I umesto koga bi on uleteo u 11 ako uzmes u obzir da ce i Kutinjo igrati umesto Vajnalduma?
                    Rotacija je svakako, ali imace tekmi ove sezone. A i nikad ne znas sta ce Kloppu pasti na pamet. Dobice priliku da se pokaze. Protiv bunkerasa, mozda veze njega i Coutinha na sredini, sa Hendersonom iza.

                    Sve to stoji Pixi, ali Klavan je spor i trom samo tako. Dovoljno je da mu jednom pobegnu, kao Loftus kad je Benteke promasio. Ali ajde, daj Boze da ima tekmu karijere danas.

                    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Pa Lovren izgleda nije 100% spreman.
                      Ali ja bih mozda stavio Gomeza/Andya pre TAA/Morena, njih bi koristio u LSu.

                      I mi i oni ultra ofanzivni. Odlucice duo Can/Gini ako oni budu igrali dobro dobijamo.
                      Last edited by Brian McShtull; 09-09-17, 12:06.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ako Lovren nije spreman, pre bih probao Gomeza na štopera nego Klavana.

                        Ja sam i mislio da će igrati Gomez, jer je imao dobru tekmu protiv Arsenala. Robertson verovatno protiv Sevilje. Da li će mu to biti neki trend? Jedan u LŠ, drugi u PL...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ajme...al nas nagrdise...nesto sam poslom u inostranstvu sad videh rez...sta je ovo sunce ti...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Prvih 30ak minuta, super smo izgledali na terenu. Bili dosta bolji tim. Čak imali i neke šanse. Klavan direktan krivac za prvi gol. Kao što napisah ispod... spor, trom, Aguero mu pobegao i primismo bezv gol. Posle onaj crveni i ćao zdravo. Nismo se od toga oporavili, i drugo poluvreme smo jedva čekali da se završi utakmica.

                            Dobar pokazatelj koliko nam fali štoper.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • To za stopera smo znali i pre ovog meca.
                              Jbg nismo imali srece i to je to, nema sta da se prica o ovom mecu niti da se donosi ikakav zakkjucak na osnovu ovog rezultata ili igre.

                              Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Хвала Јиргене што нас зајебаваш с одбраном од тренутка када си преузео клуб. Не сећам се када сам се осећао лоше као данас. Понизили су нас. Не постоји изговор, оно је срамота. Клаван напоље.

                                Comment

                                Working...
                                X