Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas to, razocarao me je kao covek, ali ocukejem od placenika da odradi svoj posao.

    Comment


    • Lep gol Robertsona.

      Comment


      • Originally posted by Lallana20 View Post
        Ne znam ćirilicu dobro jer je nisam učio u školi, ja koliko vidim u onom postu pište: Druže opasno pretiš
        Piše grešiš*

        Comment


        • Englezi su gospoda, nema tu zvizdanja. Jedino turisti ako krenu.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Сумњам, сећам се када смо угостили Роналда и Реал. Човек ладно добио аплауз иако нас напунио, а играо у Јунајтеду

            Comment


            • https://www.thisisanfield.com/2017/0...mpaign=webpush

              Luis Suarez je ubica, u kupu protiv nizeligasa vidis mu u ocima glad za golovima, predator. Ne moze na njega nista da utice, taj karakter je neveroavatan, sada ne znam sta za Coutinha da ocekujem, videcemo, on se nije oglasavao uopste, ali kuka izgleda na sve strane privatno, Klop je isto nezgodan, morace Cou da bude 100% posvecen, i uz ekipu, inace mu nije zagarantovano mesto.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Čudi me da svi pričaju za jednu sezonu...., ja mislim da je on u bunaru pošto mu je neko objasnio da ga ne misle prodavati uopšte, a i zašto bi!?
                Možda sam sebičan i subjektivan, ali mi više prija ostanak malog nego da su ga prodali i doveli recimo Lemara
                Klub je doživeo neverovatan napredak od kada je Klop tu, apsolutno je jasno da svi u klubu imaju bezrezervno poverenje u njega i politika FSG-a se ni uporediti ne može sa ranijim godinama......
                Klop je obećao dobar fudbal i trofeje, i mi da smo pametni poslušali bi Neša, uvalili se u fotelje i uživali
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Ja samo realno stanje stvari govorim, mi mozda napravimo neko iznenadjenje. Ali po realnom stanju stvari mi ove sezone titulu uzeti necemo.
                  Kad dodje Naby, mi dobijamo drugu dimenziju, tad vec moze da se razmislja o napadu na titulu. Naravno ocekujem da se i stoper resi do tada, nadam se da cemo vec u januaru dogovoriti Virgila za jun.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Kod nas je termin "sledeca sezona" dobio novu dimenziju... Bar smo se strpljenjem naoruzali za sve ove susne godine...Ove sezone ocekujem napredak u odnosu na prethodnu...koliko ce to biti, ne zavisi samo od nas ali mislim da top4 ne treba da se dovodi u pitanje...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • @Lallana20 racunaj da si dobio zadnju opomenu i toplo ti preporucujem da nikog na bilo koji nacin ne vredjas i ne omalovazavas.

                      Za ono "frustrirani Unitedovci" cu se praviti da nisam procitao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                        Kod nas je termin "sledeca sezona" dobio novu dimenziju... Bar smo se strpljenjem naoruzali za sve ove susne godine...Ove sezone ocekujem napredak u odnosu na prethodnu...koliko ce to biti, ne zavisi samo od nas ali mislim da top4 ne treba da se dovodi u pitanje...






                        100% se slažem, za titulu mora puno toga da se poklopi ali i svim rivalima je tako..., igrati utakmicu po utakmicu pa kako bude na kraju
                        Last edited by somborac; 02-09-17, 08:33.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Samo da nas zaobidju povrede, sve je moguće. Staridž, Mane, Kutinjo, Firmino, Salah, Lalana pa i taj Čembrlen moćno je to. Nije stigao Van Dajk ali mogu i ovi pozadi da izguraju.

                          Comment


                          • Samo se nadam da je Klopu jasno da Klavan ne moze da igra u ozbiljnijim mečevima, jer jednostavno nema kvalitet za taj nivo, I bas mnogo je spor. Nadam se da ce Gomez biti treca opcija na štoperu, s tim da moram da kazem da je stvarno bio odlican na ovim mečevima koje je igrao desno.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Odličan primer Moleja za jednog prosećnog tviter navijača današnjice

                              Last edited by somborac; 02-09-17, 09:31.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Iz drugog ugla....

                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X