Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasrali su sa VVD-om kako nisu...sastali se sa igracem...to je no, no...Posle toga je jedino bilo moguce da na neki mig Sotona da hoce da prodaju, mi reagujemo...to se naravno nije desilo bez obzira na to sto smo mi bili spremni da platimo koliko god treba...
    Inace, nesto razmisljam..VVD nije igrao citavu proslu polusezonu, nije igrao prijateljske za Soton, prakticno je covek bez fudbala 7-8 meseci..mi i da smo ga doveli on ne bi bio match fit narednih mesec dana minimum...Mozda je i procena da ne bi puno pomogao do zime..verujem da cemo pokusati ponovo u januaru a do tad se krpimo...Inace bi sigurno nasli nekog panja kao plan b...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Нико други није засрао но Клоп. Он је контактирао ВВДа и договорио све с њим. Провалили су и то је то.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Meni je samo krivo sto ce VVD sad zavrsiti u nekom drugom PL klubu iz top6. Covek je sve uradio sto je bilo do njega, ali ovi nasi su nesto zasrali zesce, cim nisu smeli ceo rok da posalju ponudu za njega. Jedina svetla tacka ovog prelaznog je Naby.
        Ako nema neku baš glupavu klauzulu u ugovoru, ni njega ne mogu prodati negde de on neće, tako da baš bezveze mračiš ovde.....
        Isto ovo si celo leto za Keitu pisao..., pa!?
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Niko ne kaze da ce ga oni prodati protiv njegove volje. On svakako mora sa tim klubom da dogovori personal terms.
          Samo mislim da ce dici ruke od Liverpula, i hteti da ode u neki drugi klub posle svega.
          Ne znam kakve veze ima ovo sa Nabijem?

          Ono sto je dobra stvar je sto cemo na kraju ipak najverovatnije imati i VVDa i Keitu za mnogo manje para, ali za narednu sezonu. Od ove sezone ne ocekujem nista, mozda bih voleo da se okrenemo LSu, mislim da tu imamo dobre sanse da se bijemo sa bilo kim.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 01-09-17, 16:19.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Pa pisao si da će ga sledeće leto uzeti španci za mnogo manje para (za klauzulu) nego što je Liver nudio......
            Da budem iskren i ja sam se nadao barem još Virgilu, ali nije nemoguće da ovi popuste u januaru
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Pa da ga nismo zavrsili, sigurno bi zavrsio u Barsi/Realu.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Zadovoljan sam rokom. Vjerojatno ponajbolji posao u zadnjih nekoliko godina, a to puno govori kakve smo eskapade imali pod Rodgersom. Dakle doveli smo Salaha, Robertsona, Chamberlaina i Solankea. Keita dolazi nagodinu i to ne treba smetnuti s uma, odličan posao. Jedino sam htio još stopera jednog, tada bi bio stvarno presretan. Analizirajmo malo sada momčad :

                GK : Mignolet, Karius, Ward

                Ovdje je situacija slična kao i prošle sezone, tj malo bolja jer imamo Warda umjesto Manningera ali to je ionako treća pozicija.

                LB : Moreno, Robertson + (Milner)

                Puno bolje izgleda nego prošle godine, kada je Milner bio prvi izbor a Moreno je bio u naftalinu. Ove sezone Moreno se uzdignuo kao feniks, izgleda dobro, kao i Robertson pa sada imamo dvije zanimljive opcije i što je najbitnije dva lijevaka.

                RB : Clyne, Trent-Arnold + (Gomez)

                Isto bolja situacija zbog nadolaska Trent-Arnolda koji daje drukčiju dimenziju i vrlo je perspektivan igrač.

                CB : Matip, Lovren, Klavan, Gomez + (Can)

                Slična situacija. Promjena je Gomez-Lucas a Klavan ima godinu dana iskustva u Premierligi. Volio bih da smo zadržali Lucasa umjesto tih 5m funti kao osigurača kad već nismo dovodili nikoga.

                DM/CM : Henderson, Can, Wijnaldum, Milner + (Chamberlain)

                Bolja situacija. Can igra bolje a dodali smo Chamberlaina koji daje zanimljive mogućnosti. Milner je oslobođen za igranje na ovoj poziciji što je također kakav-takav bonus.

                AM : Coutinho, Lallana + (Chamberlain)

                Bolje, jer imamo Chamberlaina kao dodatnu mogućnost.

                WG : Mane, Salah, Chamberlain

                Ne treba puno govoriti, prošle sezone smo imali samo Manea a sada imamo Salaha i Chamberlaina i još nema AFCON-a. Drastično poboljšanje.

                CF : Firmino, Sturridge, Solanke

                Promjena Origi-Solanke. Slična situacija s tim da se očekuje više od Sturridgea koji najavljuje dobru sezonu.

                Dakle ima tu širine, primarno radi internog pojačavanja putem Trenta i Morena, a i dodali smo 4 nova igrača koja upadaju u tih jezgru od tih 20 igrača koji bi trebali iznijeti sezonu. Ovdje nisam nabrojao još Woodburna i Grujića te Ingsa koji će imati svoju ulogu ove sezone.

                Dakle dao bih 8/10. 9/10 bi bio VVD, 10/10 još i Lemar.


                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                Liverpool loves you Matip

                Comment


                • Оцена прелазног рока 5.5/10

                  На најслабијој позицији у тиму није доведен ниједан играч. Ловрен и Клаван су идеални за 4. и 5. штопера. Евентуално би Ловрен могао као трећи. Капирам да Клоп хоће Вирџила по сваку цену и да има визију да му се овај уклапа перфектно у систем, али ми ћемо гледати Ловрена и Клаван и даље. Очекивали смо неку класу од левог бека, мада и овиме сам задовољан. Морено игра много боље, Робертсон делује као ок.

                  Хендерсон игра катастрофално, а на позицији задњег везног немамо замену. Џан, Вајналдум, Окс, Лалана и Кутињо ће конкурисати за 2 позиције испред Хендерсона. Лукас је онда требало да остане, чисто као резерва Хендерсону који је ионако подложан повредама.

                  Салах одлично појачање, док ми се свиђа што ће Окс конкурисати и за позицију крила.

                  Соланке-Ориги ротација је феноменална. Отишао је импотентни преварант од играча и стигао Соланке који је ок.

                  Фалила су 2 играча, задњи везни и штопер + евентуално крило/средина као Лемар што је.

                  Нек нам је Бог у помоћи с оваквом одбраном и нек је Бог у помоћи противницима с оваквим нападом.

                  Comment


                  • Mi smo imali tajnog agenta Ox-a proteklog vikenda...

                    Oxlade-Chamberlain: "We are in good form going in to the Man City game after beating Arsenal 4-0 last week"
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Почињем опасно да готивим момка

                      Comment


                      • @Pobeda nije nam cb bila najslabija pozicija, imali smo veznog igrača kao prvu opciju na lijevom beku.

                        ------------------------Mignolet-----------------------
                        (Karius)

                        Clyne------------Matip--------Lovren---------Moreno
                        (TAA) (Gomez) (Klavan) (Robertson)

                        -----------------------Henderson----------------------
                        (Can)

                        --------------Wijnaldum----------Coutinho------------
                        (Milner) (Lallana)

                        Salah-----------------Firmino--------------------Mane
                        (Sturridge) (Solanke) (Chamberlain)


                        + Woodburn, Grujić.

                        OK je, zanimljiva sezona nas očekuje.
                        Last edited by Lallana20; 01-09-17, 19:20.


                        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                        Liverpool loves you Matip

                        Comment


                        • Lepo je to sto smo doveli Salaha i Oxa. Ali Lemar je za klasu bolji od njih dvojice, radije bih jednog Lemara nego njih dvojicu.
                          Zamisli da imamo krila Mane/Lemar, pa najjaci napad na svetu.


                          Dve pozicije koju su nam bile najbotrebnije nismo resili, veznjak ubica i stoper (kvalitetan).
                          Imamo vise dubine, ali ne i vise kvaliteta, pogotovo ne defanzivno. Cak i mali Robertson igra bolje napad, ali je stabilniji i sigurniji od Morena mnogo.
                          Nismo mnogo unapredili tim(igracki), ali kontam da smo dosta napredovali preko leta. Mnogo lakse stvaramo sanse nego prosle sezone.

                          Dosta alkohola i bromazepama pre svakog meca ove sezone, zato sto ce biti puno rezultata 4:3,5:4,4:4,5:5.
                          I idemo po usati, u PLu nemamo sanse.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Robertson zabio za Skote...ne gledam utakmicu ali po grafici on izgleda igra stopera tamo???
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Već smo 9 utakmica (neću računati prijateljske utakmice) bez poraza (7 pobjeda, 2 remija), prije toga smo bili 7 utakmica bez poraza (5 pobjeda i 2 remija), ja ne znam šta ovaj klub više mora uraditi da vam dokaže da smo postali elita i da prestanete pljuvati po njemu toliko.

                              U ovoj 17/18 sezoni smo primili 6 golova i dali 13 golova, zašto toliko negative i pljuvanja tima, Matip je klasa a Lovren da je toliko loš ne bi uspjeli win streak od tri utakmice napraviti, ide mi na živce taj pesimizam i to što ti nazivaš "realnost" koja uopće ne postoji.

                              Ako voliš Liverpool, voli ga kad pobjeđuje ali jebeno ga još više voli kad igra remi i gubi, prestani biti glory hunter.


                              The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                              Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                              Liverpool loves you Matip

                              Comment


                              • Niko ne pljuje klub. Kritika je uglavnom na mestu. Nismo doveli štopera i to je veliki minus. Ostali igrači su ok, i više od toga, ali mene plaši šta će biti kad krenu povrede, pogotovo što se tiče štopera, bilo ih je dosta prošle sezone. Pucali smo sve na VVD-a, ispalili se, videćemo da li će nas to koštati do januara.

                                Da ne volimo Liverpul, ne bi sad bili ovde. Nemamo neke godine uspeha iza nas, da bi bili glory hunteri.

                                Ono što je pozitivno, vidi se veliki napredak. Kad sagledaš klub, možeš da kažeš da se dižemo. Isplivavamo iz mulja u kom smo se taložili godinama. Atmosfera je dobra, kako u klubu tako i među navijačima.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X