Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Pisao sam ja o ovome i u PL temi. I u Junajtedovoj sam pisao da smo Pogbi odskocna daska za Real, to je realno stanje stvari.
    Osvojis PL i LS i nije mu vise odskocna daska. Prosto ko klaker

    Comment


    • Ima logike u tome sto pises...No, sudeci po nekim izjavama igraca i onom sto smo videli u prethodnih nekoliko godina, Kutinjo nije neko ko ce stvarati probleme ako sad ne ode, mislim da ce se vratiti obavezama i odraditi ih maksimalno profesionalno...Nije taj odnos klub-igrac beyond repair...prosto Phil jeste zeleo da ode, podneo je zahtev ali se isto tako niti jednom nije obratio medijima, nije pljuvao po Klopu ili klubu...Ne deluje mi neko sa tim "tepmeramentnim" karakterom poput Suareza ili Aleksisa...Odluka vlasnika je takva kakva je i sigurno imaju razlog za to a na Klopu je da ga reintegrise u ekipu...Da je asset za ovu ekipu, tu dileme nema...Ono sto se desavalo u ovom prelaznom roku, Keita, Ox pa sad ovo sa Lemarom jasno govori da se priprema teren u buducnosti za njegov odlazak (moguce i Cana), radi se planski i nije nemoguce da je i sa njim potignut neki kompromis da LFC prosto dobije na vremenu da nadomesti njegov nedostatak a da on ipak odigra jos ovu sezonu a da je naredne slobodan...Ne treba zaboraviti da ima potpisan 5-ogodisnji ugovor...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Pisao sam ja o ovome i u PL temi. I u Junajtedovoj sam pisao da smo Pogbi odskocna daska za Real, to je realno stanje stvari.
        Najrealnije sam ironican u postu iznad.

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Osvojis PL i LS i nije mu vise odskocna daska. Prosto ko klaker
          Veruj mi druze da to nema nikakve veze, jednostavno je zadnja stepenica i najveci prestiz u fudbalu igrati za Real/Barsu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Veruj mi druze da to nema nikakve veze, jednostavno je zadnja stepenica i najveci prestiz u fudbalu igrati za Real/Barsu.
            Kako kome, evo Nejmaru nije. Dobije vecu platu i cao, kakva Barsa.
            Slazem se da mnogi igraci ipak smatraju Barsu i Real za najveci prestiz, ali to se da promeniti.
            Manchester da osvoji 2x za redom LS i PL i da daju plate kao Real, onda bi oni bili prestiz.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Kako kome, evo Nejmaru nije. Dobije vecu platu i cao, kakva Barsa.
              Slazem se da mnogi igraci ipak smatraju Barsu i Real za najveci prestiz, ali to se da promeniti.
              Manchester da osvoji 2x za redom LS i PL i da daju plate kao Real, onda bi oni bili prestiz.
              Pa eto, to se može desiti ako je vec igrao za Barsu/Real sto je slučaj kod Nejmara.
              Zato će sad masno da zaradi, iako je vec zaradio za 4 godine u Barsi i posle PSŽa on realno ide u Real za koju godinu.
              Tako da se na kraju uvek svodi na Real/Barsu.

              I da Junajted osvoji u sledeće 3 godine, sve LS... Pogba će otići jer je opet osvojio sve sto se osvojiti može i treba mu novi izazov...čitaj Real/Barsa.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Pa eto, to se može desiti ako je vec igrao za Barsu/Real sto je slučaj kod Nejmara.
                Zato će sad masno da zaradi, iako je vec zaradio za 4 godine u Barsi i posle PSŽa on realno ide u Real za koju godinu.
                Tako da se na kraju uvek svodi na Real/Barsu.

                I da Junajted osvoji u sledeće 3 godine, sve LS... Pogba će otići jer je opet osvojio sve sto se osvojiti može i treba mu novi izazov...čitaj Real/Barsa.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                Mozemo samo da nagadjamo sta bi bilo kad bi bilo.
                Uglavnom, ne bih se slozio, mislim da bi radije ostao u klubu u kojem ima vece sanse da osvoji zlatnu loptu tj da ih nakupi sto je vise moguce.
                Par losih sezona bez trofeja Barse (verujem da cemo biti svedoci toga uskoro), losa atmosfera u timu, i tesko da ce privuci oni WC imena.

                Sve se svodi na Real/Barsu.. Da - trenutno.

                odosmo u offtopic.
                Last edited by limun; 31-08-17, 12:34.

                Comment


                • To je to sto se prelaznog roka tice...Ostaje nam ta velika rupa pozadi ali Klop ne odustaje od onog sto je zacrtao...VVD ce svakako biti meta i u narednim prelaznim rokovima, verovatno i Lemar...Ovo sto je Keita dogovoren za narednu sezonu jasno govori da Klop razmislja nekoliko koraka unapred, nije uspeo sada da sklopi to sto je hteo ali nece odustati...Nista, uzdamo se u napadacke kapacitete i da se niko od stopera ne povredi...bar do zime...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Jel smo davali mi uopste neke ponude danas?

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      To je to sto se prelaznog roka tice...Ostaje nam ta velika rupa pozadi ali Klop ne odustaje od onog sto je zacrtao...VVD ce svakako biti meta i u narednim prelaznim rokovima, verovatno i Lemar...Ovo sto je Keita dogovoren za narednu sezonu jasno govori da Klop razmislja nekoliko koraka unapred, nije uspeo sada da sklopi to sto je hteo ali nece odustati...Nista, uzdamo se u napadacke kapacitete i da se niko od stopera ne povredi...bar do zime...
                      Откуд то?

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Откуд то?
                        Pa otprilike svi izvori koji su pouzdani, pocevsi od Pirsa govore da se ne ocekuju novi dolasci...Uvek su moguca iznenadjenja ali malo verovatno...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment






                        • Last edited by Tarantula®; 31-08-17, 13:37.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Liverpool have completed their transfer business, no more "ins" according to @carlmarkham. Only "outs".
                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Arsenal have withdrawn from a deal to sign Thomas Lemar. (Guardian)
                              Liverpool retain an interest in Thomas Lemar and the player may prefer a move to Anfield. (Sky Sports)
                              Navodno je Arsenal odustao jer Lamar hoće Liverpool

                              Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X