Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Origi definitivno ide. Verovatno na pozajmicu, sada sam negde citao da bi trebalo u Volfsburg da ode. Ocekivano, Solonke se brzo nametnuo kao bolja opcija kod Klopa, bolje da ide da igra, ne bi li se povratio malo, svakako ne bi imao minute kod nas.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Ovo mi se uopste ne svidja, jos ako prodamo Kutinja i ne dovedemo nikoga katastrofa.

      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Oxlade ne moze biti zamena za Coutinha nikad.

        Potpuno sam ravnodusan po pitanju njegovog dolaska, videcemo na sta ce to liciti.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • https://twitter.com/MelissaReddy_/st...31735960281088

          https://twitter.com/JamesPearceEcho/...35063045824512

          Dovodimo Vola za 35 miliona funti.
          the best there is, the best there was, the best there ever will be

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Oxlade ne moze biti zamena za Coutinha nikad.

            Potpuno sam ravnodusan po pitanju njegovog dolaska, videcemo na sta ce to liciti.
            Експлоатисаће Клоп максимално њега због његових физикалија, али не знам на ком нивоу може он да игра. Права непознаница, надам се да ће добро појачање да буде.

            Comment


            • Treba ga podrzati, decko je ipak odbio Chelsea za vise novca i gde je veca verovatnoca da bi igrao.
              Optimistican sam kad su u pitanju Lemar i VVD, ako dodju ovo ce ispasti skoro pa savrsen rok.

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Oxlade ne moze biti zamena za Coutinha nikad.

                Potpuno sam ravnodusan po pitanju njegovog dolaska, videcemo na sta ce to liciti.
                Kod nas sve moze, mi smo Suareza zamenili Markovicem/Balotelijem.
                I sad ako dodje Lemar, gde ce Ox, igrac koji je placen kao Mane/Salah...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Kod nas sve moze, mi smo Suareza zamenili Markovicem/Balotelijem.
                  I sad ako dodje Lemar, gde ce Ox, igrac koji je placen kao Mane/Salah...
                  Ma koga sad boli uvo koliko je placen, kukalo se kako nema igraca ukoliko dodje do povreda i da treba dubina rostera zbog vise takmicenja, a sad kukate i kad upravo nekog dovedemo.

                  Comment


                  • Pa ne bih ja kukao da su do sad doveli Lemara/Virgila i platili £100m. Oni ce da se ciganisu sa njima. Bolje da su dodali ove pare na ponudu za Lemara ili Virgila, nego sto smo doveli Oxa.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Kod nas sve moze, mi smo Suareza zamenili Markovicem/Balotelijem.
                      I sad ako dodje Lemar, gde ce Ox, igrac koji je placen kao Mane/Salah...
                      Možda vi jeste zamenili, ali Klop nije
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Mi smo prodali Sakho za 30ak miliona jel tako? Još ako Origi ode za par miliona, eto ih pare isplaćene sa Ox-a.

                        Po meni, znak da Ox dolazi je da Lemar ne dolazi. Ox ima odlične fizikalije i verujem da će Klopp to iskoristiti kako treba. Zamišljam već tekmu kući na Enfildu protiv bunkera gde on ulazi i dodaje prevagu za pobedu.

                        Šta se dešava sa VVD-om?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Melisa tvrdi da za njega još nije poslata zvanična ponuda.....
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Zamišljam već tekmu kući na Enfildu protiv bunkera gde on ulazi i dodaje prevagu za pobedu.
                            Cime to on moze da razbije bunker? On, ako nesto moze, moze da igra samo kad igramo kontre, a to je zaista retko.

                            I gde ce on uopste da igra, koju poziciju?
                            the best there is, the best there was, the best there ever will be

                            Comment


                            • Po meni glavni igrač koji treba da pređe, a izgleda da ćemo se ispaliti za njega, bar sad.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Miskooo View Post
                                Cime to on moze da razbije bunker? On, ako nesto moze, moze da igra samo kad igramo kontre, a to je zaista retko.

                                I gde ce on uopste da igra, koju poziciju?
                                Pa brzinom, agilnošću. Dovoljno je da odvuče dodatnog igrača na sebe dok hvata šprint i po meni dovoljno. Možeš da ga staviš u vezni red u 70om minutu kući protiv Stoke-a. Da se ubacuje iz drugog plana i iza leđa dok mu prostor pravi Firmino/Salah/Mane.

                                Još jedna prednost je što može da igra na više pozicija. Meni bi bio rotacija za krilo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X