Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sad sam se u NS slikao sa Jovanovicem i progovorio koju sa njim.Ide 100% samo je pitanje dana i rekao mi je da ce doci igraci koji su mnogo bolji od njega.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Evo sad sam se u NS slikao sa Jovanovicem i progovorio koju sa njim.Ide 100% samo je pitanje dana i rekao mi je da ce doci igraci koji su mnogo bolji od njega.
      Sta kaze Jovanovic, kakve su zene u Engleskoj
      Salu na stranu, i treba otici, puno Jovanovica ima u Liverpool-u i treba se takvih otarasiti. Jovanovic sada ne bi mogao ni u Malagi igrati prvu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Sta kaze Jovanovic, kakve su zene u Engleskoj
        Salu na stranu, i treba otici, puno Jovanovica ima u Liverpool-u i treba se takvih otarasiti. Jovanovic sada ne bi mogao ni u Malagi igrati prvu.
        Ma vodio je sad neku svoju,dobra je.

        Bio je sav nesto pogubljen i u zurbi,verovatno hoce sto pre da nadje novi klub.

        U svakom slucaju ide 100% i to je prvi siguran odlazak,sto je dobro.
        sigpic

        Comment


        • Liverpool FC
          Martin Skrtel admits pre-season training has been tough so far - but he's relishing being put through his paces as Liverpool gear up for the new campaign.
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ako je tacno ono sto pise na oficijalnom sajtu,Vila je odbila 15 miliona za Dauninga i sad se okrecemo Mati!
            sigpic

            Comment


            • Zapravo poslali su ponudu od 18 m sad,a Villa trazi 20.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ako je tacno ono sto pise na oficijalnom sajtu,Vila je odbila 15 miliona za Dauninga i sad se okrecemo Mati!
                Tacno je, a navodno se Liverpul raspitivao oko Kazorle, al je Malaga vec ponudila za njega dosta veliku sumu, tako da i ta opcija otpada. Mata je dobar igrac, al je po meni bolji kao ofanzivni vezni nego kao krilo.

                Kolko sam ja razumeo pokusace da se dovedu: levi bek, stoper, dva krila i eventualno jedan napadac

                Comment


                • Originally posted by lenjivac View Post
                  Tacno je, a navodno se Liverpul raspitivao oko Kazorle, al je Malaga vec ponudila za njega dosta veliku sumu, tako da i ta opcija otpada. Mata je dobar igrac, al je po meni bolji kao ofanzivni vezni nego kao krilo.

                  Kolko sam ja razumeo pokusace da se dovedu: levi bek, stoper, dva krila i eventualno jedan napadac
                  Jesi li siguran da je tacno,posto je sajt pun spekulacija pa zato ja informacije dajem sa rezervom.Ono sto mi je Lane juce rekao je to da ce doci igraci koji su mnogo bolji od njega a sad je pitanje koji su to.Tacno je za ovo sto si napisao da zele da dovedu a izgleda zele i veznjaka posto se Adam pominje vec 6 meseci ali nam veznjak sada ne treba dolaskom Hendersona koji igra krilo i centralnog.Mozda je to za Adama bila samo prica da se prikrije neki drugi transfer.

                  @LFC gde si nasao tu informaciju da nude 18?To je prica od ranije,ne znam gde si danas video.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Jesi li siguran da je tacno,posto je sajt pun spekulacija pa zato ja informacije dajem sa rezervom.Ono sto mi je Lane juce rekao je to da ce doci igraci koji su mnogo bolji od njega a sad je pitanje koji su to.Tacno je za ovo sto si napisao da zele da dovedu a izgleda zele i veznjaka posto se Adam pominje vec 6 meseci ali nam veznjak sada ne treba dolaskom Hendersona koji igra krilo i centralnog.Mozda je to za Adama bila samo prica da se prikrije neki drugi transfer.

                    @LFC gde si nasao tu informaciju da nude 18?To je prica od ranije,ne znam gde si danas video.
                    Znas kako, u prelaznom roku ni u sta ne mogu biti siguran dok ne vidim igraca kako se slika u dresu kluba u koji je presao, tako da sve informacije treba primati sa odredjenom dozom rezerve ;)

                    Dolaskom Hendersona, pored njega u sredini su jos Gerrard, Meireles, Lucas i Aqilani(valjalo bi ga zadrzati za izmenu), pa ne vidim mesta za Adama(iako bi bio dobro pojacanje) osim ako se ne proda neko. Po meni je primarno dovesti krila, jer Joe Cole i Maxi nisu odusevili, Kuyt je radilica, al opet nije nesto prodoran igrac.

                    Comment


                    • Originally posted by lenjivac View Post
                      Znas kako, u prelaznom roku ni u sta ne mogu biti siguran dok ne vidim igraca kako se slika u dresu kluba u koji je presao, tako da sve informacije treba primati sa odredjenom dozom rezerve ;)

                      Dolaskom Hendersona, pored njega u sredini su jos Gerrard, Meireles, Lucas i Aqilani(valjalo bi ga zadrzati za izmenu), pa ne vidim mesta za Adama(iako bi bio dobro pojacanje) osim ako se ne proda neko. Po meni je primarno dovesti krila, jer Joe Cole i Maxi nisu odusevili, Kuyt je radilica, al opet nije nesto prodoran igrac.
                      Krila jesu primarna,prvenstveno levo jer mi guramo odlicno po desnoj strani i sa Kujtom kojem je prirodna pozicija spic jer imamo Dzonsona koji je nevidjeno prodoran bek,trenutno samo Alves vise lomi protivnicke odbrane od desnih bekova.Leva strana je dno dna i tu nemamo nista sto valja osim mladog Robinsona koji moze da posluzi kao dobra rezerva nekom levom beku.Primarni su levi bek i levo krilo i kad se to odradi ja sam prakticno miran a ostalo ce ici mnogo lakse.Henderson ce inace verovatno igrati desno umesto Kujta a Dirkenstajn ide na klupu kao rezervni spic,krilo,poluspic i treba nam igrac na klupi sa kvalitetom za prvu postavu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sky Sports sources understand Liverpool and Blackpool are close to agreeing a deal for Charlie Adam, and the Scotland international could undergo a medical this evening.

                        Koliko je dugo na medicinskom pregledu,ja bi dosad stigao pjeske iz Sarajeva do Liverpoola i obavio taj medicinski pregled
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Sky Sports sources understand Liverpool and Blackpool are close to agreeing a deal for Charlie Adam, and the Scotland international could undergo a medical this evening.

                          Koliko je dugo na medicinskom pregledu,ja bi dosad stigao pjeske iz Sarajeva do Liverpoola i obavio taj medicinski pregled
                          Mozda su doktorice zahtjevne!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Kako sam brz mogao bih raditi u Liverpoolu

                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...gree-adam-deal

                            Sve je gotovo sto se tice i ovog transfera i nadam se da ce iz kluba otici Poulsen i Aquilani,a na posudbu Shelvey i mozda Spearing i da cemo sad poceti traziti igraca na krilnim pozicijama i gdje smo jos kratki jer smo sredinu definitivno rjesili.

                            Adam dobrodosao u Liverpool.

                            Adam-Gerrard-Meireles i jos tu mogu igrati Henderson i Lucas,sredina me podsjeca na vremena kad su tu bili Gerrard,Alonso,Mascherano,Sissoko,ne bas toliko jaka ali mislim da i sada ovo izgleda odlicno.

                            YNWA
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Dobrodosao Carli!

                              Joe ta sredina je jos jaca od one u slucaju ostanka Meirelesa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam mnogo mi fali Alonso ,ali stvarno ovo izgleda odlicno.

                                I siguran sam u jos makar 3-4 pojacanja do kraja sezone.

                                In Kenny we trust
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X