Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda san se loše izrazia ili si me loše razumia, ne mislin da ox triba igrati dm koji sad Henderson igra već da Ox dobije poziciju u timu umisto Hendersona a da Can igra DM pa kasnije ako Coutinho pristane biti smeće da igraju rotaciju sa Oxom-Canom-Coutinhom-Milnerom-Lallanom-Ginijem


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Lallana, jel ti misliš da Ox treba da bude pre u timu od Lallane? Brzo smo zaboravili na njega zbog povrede. On je uz Coutinha naš najkreativniji igrač. Ne može Ox pre njega nikako. Kad bi Ox došao, on bi meni u rotaciju za krila. Tu će biti dosta utakmica ove sezone.

      Inače...neko je pomenuo Renata, ne mogu se setim ko...

      SportBILD: A decision is imminent regarding #FCBayern's Renato Sanches. Will be sent out on loan, but destination not yet known.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nama je i najveci hendikep neigranje Lalane...taman je stabilizovao formu prethodne sezone, od njega sam bas mnogo ocekivao...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Ox je ofanzivno orjentisan igrac, moze da igra krilo/amc i nista vise. Nama je najveci problem sto mi imamo samo 2 defanzivca, a to su 2 stopera. Nama su i bekovi vise na tudjoj polovini nego na svojoj. Nije ni cudo sto primamo lagano golove.
          Nama u vezi trebaju igraci koji mogu da diktiraju tempo, i da uzimaju lopte, a ne krila Gini i Ox ili tromi Can.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 27-08-17, 12:25.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Čuj krila, nama su bekovi više na protivničkoj polovini nego našoj. Nama treba upravo ovo što Pixi pominje, diktiranje tempa, uzimanje lopti i pokrivanje pozicija u odbrani.

            Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Nama je i najveci hendikep neigranje Lalane...taman je stabilizovao formu prethodne sezone, od njega sam bas mnogo ocekivao...
            Izgubili smo odjednom dva jedina kreativna igrača i to se prilično odražava na tim.

            p.s. Ispravio si se, al kasno :P
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Makelele style igrac...zato je ovaj nas i zapeo za Keitu..
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Lallana, jel ti misliš da Ox treba da bude pre u timu od Lallane? Brzo smo zaboravili na njega zbog povrede. On je uz Coutinha naš najkreativniji igrač. Ne može Ox pre njega nikako. Kad bi Ox došao, on bi meni u rotaciju za krila. Tu će biti dosta utakmica ove sezone.

                Inače...neko je pomenuo Renata, ne mogu se setim ko...
                Ne, ja bih volia Coutinho - Lallana - Ox, mi da imamo Kroosa, Modrića i Iniestu ja bih volia da Lallana igra prvu


                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                Liverpool loves you Matip

                Comment


                • Originally posted by Lallana20 View Post
                  Ne, ja bih volia Coutinho - Lallana - Ox, mi da imamo Kroosa, Modrića i Iniestu ja bih volia da Lallana igra prvu
                  Čekaj, da ti u prvih 11 bude koliko ofanzivnih igrača? 6 + bekovi kod Kloppa su faktički krila, to je 8 ofanzivnih igrača. To nema nimalo balansa, primamo gol svaki treći napad protivnika. Moraš da imaš u timu igrača koji krpi ostale.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Gotovo sam ubedjen da ce se Ox ako dodje roitrati sa Lallanom, eventualno ponekad krpiti krila. Ja bih voleo da dodje, svako pojacanje podrzavam, ali se slazem da nije ni blizu ono sto nam najvise treba. Nazalost, Klop izgleda vidi Hendersona na toj poziciji, ubedjen sam da se nece dovoditi nijedan igrac kakvog mi zamisljamo, tako da daj sta das.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ako dovedemo VVD necemo imati problema plus Lallana, Salah i Mane trci kao ludi i nazad i naprijed, i ne mozes bekove racunati kao ofanzivne igrace


                      The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                      Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                      Liverpool loves you Matip

                      Comment


                      • VVD je extra igrač, ali ne može zadnja linija ništa ako ostane bez zaštite veznjaka. Pregaziće nas.

                        Ne računam bukvalno, ali pogledaj ti naš jedan običan napad. Bekovi su duboko na njihovoj polovini, faktički kao krila. Ko će od pomenutog tria da ostane da pokrije te ogromne rupe? Ox, Cou ili Lallana? Oni svi učestvuju u napadu. Tu mora da stoji jedan Nzonzi, Fabinjo ili neko treći.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Наравно да нам треба неко ко диктира темпо. Хендо је толико оперисан од тога, класичан Енглез.

                          Клопова вера у играче је нешто невероватно. Толико грешака неких играча, а и даље су ту, почињу сваку утакмицу.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            VVD je extra igrač, ali ne može zadnja linija ništa ako ostane bez zaštite veznjaka. Pregaziće nas.

                            Ne računam bukvalno, ali pogledaj ti naš jedan običan napad. Bekovi su duboko na njihovoj polovini, faktički kao krila. Ko će od pomenutog tria da ostane da pokrije te ogromne rupe? Ox, Cou ili Lallana? Oni svi učestvuju u napadu. Tu mora da stoji jedan Nzonzi, Fabinjo ili neko treći.
                            Ali u kome je onda problem u vezi ili bekovima ?


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Originally posted by Lallana20 View Post
                              da odgovorim @Uroš

                              1. Zakaj Griezman ? Jedan napadač neće rišiti sve probleme u timu, ja bih pojača sredinu i obranu, Imamo dovoljno igraca koji će dati gol problen je jer mi ne mozemo spričiti da primimo gol, imamo panja Hendersona kojeg bi ja zamjenia za Oxa.

                              2. Klopp je sam reka da neće kupovati samo da se kupuje nega jer mu se svidja igrač, mi već imam kvalitet u mnogim segmentima nega ti sereš bez da znaš šta pričaš

                              3. Kada je Klopp reka da ima slabe igrače ? Zakaj sereš, zakaj pričaš takve gluposti, je li ti to do post upa pa si naša ovdi u temi pisat gluposti ? Koji kurac pljuješ po Kloppu kad ne znaš kaj pričaš
                              Zato što se sad igra liga šampiona, Kutinjo koji ako sad ne ode, sigurno čeka sl god da ode. Dokazao se, a neće zapinjati ove sezone jer je Livepool za njega prošlost. Povredi se neko od štopera, ili povrede se i štoper i Firmino ili Mane, i imaš jadan tim. Nisam pesimisT, već realist.

                              Super je sve što radi Klop ali da je ovo Nemačka i Borusija Dortmund filijala Bajerna. U ovako velikom klubu nema mesta za filozofirane. Ako mogu, nek iscimaju dogodine Simeonea nebeskim silama, ako ne, grupe LE će postati realnost.

                              Comment


                              • Kutinjo ako ne bude bio najbolji igrac, moze da zaboravi na Barsu i SP. Njemu je karijera u pitanju u narednoj sezoni, ako bude igrao lose ostaje u Liverpulu i nece igrati SP.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X