Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ма само да не игра Ловрен више. Крив данас за 2 гола. Сако би значио, али неће Клоп да га врати.

    Comment




    • Obozavam ovu pesmu..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ja ovu...



        Naby Keita, Phill Coutinho and Fabinhooooo
        Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 22:18.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ovi iz pesme su bili mnogo bolji od tih koje pominjes......Anfield je stvarno nesto posebno...imao sam tu srecu da pogledam jednu utakmicu uzivo 2008 za 8 mart..Newcastle home...dozivljaj koji ne mozes da meris sa bilo cim...jos kad bih za zivota otisao na jedan mec LS kuci...pa da mrem..
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Sad kad nam dodje Brendan na Enfild pa nam se ukenja u zivot

            Comment


            • To sam i ja nesto razmisljao..ne bi bilo lose da ih izbegnemo...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Koji sam osećaj imao posle 20 minuta, auuuuu, neopisivo. Da sam bio tad na stadionu, istopio bi se verovatno.

                Odlična utakmica, odlična igra. Par štucanja u odbrani, ali generalno smo dominirali utakmicom.

                Što se tiče slatkih muka, tj. žreba, o tome ćemo razmišljati sutra u 6.

                Ali ovaj treći gol...nemam reči...

                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Znaci sad kad je LS obezbedjen mora neko doci.
                  Ali stvarno, neko mora. VVD prizeljkujem.

                  Sto se tice tekme napad savrsen, odbrana po starom. Sto je lose opet, Klavan pre Lovrena ili cak Gomez pre obojice.

                  Comment


                  • Posle 20ak minuta flesevi Besiktas....

                    Za sutra:

                    Benfika/Monako
                    samo ne A.Madrid/PSZ
                    Maribor (cisto da bi se pokusala neka organizacija za uzivo inace bilo ko)
                    the best there is, the best there was, the best there ever will be

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by z0La View Post

                        Ali ovaj treći gol...nemam reči...

                        Stvarno strasan fudbal. Rekoh ja da sam prizeljkivao Klopa na OT-u, al opet, covek ima nekih sistemskih problema i ne verujem da ce ih ikad resiti. Igrao je i Zeman svojevremeno taj ludacki fudbal, al nikad nije uspeo da nastima tu odbranu pa ga evo danas vodi Peskaru.
                        Last edited by bici; 24-08-17, 11:00.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ma sve to stoji. Pa mene prvog iznervira bezbroj puta. Ali opet mislim da sa par pravih pojačanja može dosta da smanji te sistemske greške. Mi smo udaljeni 2 ili 3 pojačanja od borbe za titulu. I počeo je da pronalazi balans u svojoj taktici. Nije to još to, ali ima napretka.

                          Ostaje mi da se nadam u ovih 7 dana da će doći neko. I dalje ne verujem da on misli da mu je ovo dovoljno za nešto više.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sta je tacno uradio doveo samo Salaha, pa imate losiji prelazni rok od Arsenala koji ima katastrofalan prelazni Jos ako Kutinjo nastavi da kmeci "da liverpool cini njegov zivot mizernim" i na kraju ipak ode u Barsu onda ce te biti slabiji nego prethodne. Neverovatno je da niste doveli nijednog štopera a igra ce se i LS ne samo liga kao prosle godine.

                            Comment


                            • Klopova odbrana, nazalost, pocinje i zavrsava se u napadu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Tvrdoglav je kao mazga nažalost. Zacrtao je VVD-a i Keitu i obilo mu se o glavu. Za VVD-a još ima šanse, ali teško da će neki veznjak doći. krele, doveli smo Robertsona, koji može biti solidno pojačanje. Svakako baš nedovoljno. A ono što me najviše nervira je što on govori kako je dovoljno.

                                Što se tiče Coutinha, za njega ne brini, vratiće se na sve 4 u klub. Ako je Klopp već izjavio da je sve OK, verujem da je to već uradio.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X