Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Slažem se sa tobom, i ja bi njemu dao prednost. Ali onda razmišljam da li ćemo večeras malo da se povučemo, da pustimo njih da napadaju. Znači ne da se uvlačimo u peterac, ali ono, da držimo balans oko sredine i da tu negde stidljivo vršimo presing. Ako nam je to taktika, za kontre mi je opet bolji Gini od Milnera. Ume da bude dosta koristan u kontrama.

    A Robertson-Moreno, koga bi pre večeras?
    Robertson


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Slažem se sa tobom, i ja bi njemu dao prednost. Ali onda razmišljam da li ćemo večeras malo da se povučemo, da pustimo njih da napadaju. Znači ne da se uvlačimo u peterac, ali ono, da držimo balans oko sredine i da tu negde stidljivo vršimo presing. Ako nam je to taktika, za kontre mi je opet bolji Gini od Milnera. Ume da bude dosta koristan u kontrama.

      A Robertson-Moreno, koga bi pre večeras?
      Nikakve kontre ne dolaze u obzir, igramo nasu igru, valjalo bi jedan brz gol, cisto da se opuste, onda to ide na nekih 3:0, 3:1. Sto se mene tice mogu igrati Milner, Can, Gini, ali to tesko bas da cemo gledati. Mislim da ce Moreno igrati veceras, a Robertson protiv Arsenala.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • I ja mislim da bi trebalo našu igru da igramo večeras. Nikakvo povlačenje i slično. Mislim, ne treba ni sad sve u napad, ali neki balans da postoji. Mora vezni red da nam bude kompaktan. Ako nemamo dovoljno kreativnosti, bar neku čvrstinu da imamo. Na kraju krajeva, njima trebaju 2 gola.

        Mislim da Moreno večeras počinje kao bek.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ja sam napisao otprilike, evo napisite vi koliko mislite da su rashodi...ali svakako je klub svake godine od 150-200m u plusu, zato sto ne trosi pare na transfere.
          Ili sam morao do najsititnijeg troska da ubelezim, da bi vi bili zadovoljni, ili je mozda klub u gubitku svake godine.
          Eto ti zvanicno obavestenje sa klupskog sajta, 2 puta ti pobeda postavlja.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment




          • Znači sve očekivano. Moreno ispred Robertsona i Gini ispred Milnera.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Vrijeme je da Firmino proradi, upao je u krizu. Ajmooo

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Svakako nikad Arsenal ne bi mogao da kupi jednog od najboljih igrača Liverpoola. Nismo toliko propali.

                To je više kao neka osveta za onu ponudu za Suareza kada se Hernri pitao čime drogiraju ovi iz Arsenala.
                Henri priznao nedavno da je Suarez imao klauzulu tacno u iznosu 40m, ali su jednostavno ODBILI da prodaju. Arsenal nije htio da ide na sud.

                Liverpool ugradjuje svojim igracima anti Arsenal klauzule, da ne bi Arsenal slucajno ponovo pokusao da dovede nekog njihovog igraca.

                To je meni pateticno.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ima i prenos na RTS2.

                  Evo i par ace streamova...

                  acestream://58c4e4de897f5116dcc0ce5dd74267b4f7e4c61c
                  acestream://e7968fe55b27a9b308aa2273271f73c8fe3e5593
                  acestream://a3059980326f1ba103fac81cd01ca50077c25f1d
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Henri priznao nedavno da je Suarez imao klauzulu tacno u iznosu 40m, ali su jednostavno ODBILI da prodaju. Arsenal nije htio da ide na sud.

                    Liverpool ugradjuje svojim igracima anti Arsenal klauzule, da ne bi Arsenal slucajno ponovo pokusao da dovede nekog njihovog igraca.

                    To je meni pateticno.
                    Jel imas neki dokaz za to Henrijevo priznanje ili su to neki tvoji izvori?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      Jel imas neki dokaz za to Henrijevo priznanje ili su to neki tvoji izvori?
                      Imao sam tad 100% potvrdu, ali kasnije je Henry sam rekao da je imao klauzulu.

                      https://www.theguardian.com/sport/20...-suarez-clause
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Могуће да си у праву, али Луис не би прешао у Арсенал. С Ливерпулом имао веће шансе доста за титулу, а и могао је доста боље од Арсенала.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Jel imas neki dokaz za to Henrijevo priznanje ili su to neki tvoji izvori?
                          Rekao mu dok su hasali kroasane na Azurnoj obali.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Luis Suarez 28. jula uradio interviju da zeli da ide u Arsenal.

                            Direktno je quotovan.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Luis Suarez 28. jula uradio interviju da zeli da ide u Arsenal.

                              Direktno je quotovan.
                              Wenger said: “He was very close (to signing for Arsenal). We had an agreement with the player. We had been wrongly advised that he had a clause, with a minimal clause, but we had an agreement with the player. You can ask him."
                              За изјаву Венгера знам, али не сећам се да је Луис рекао то. Мада небитно, на листи је играча које је Арсенал замало довео.

                              Comment


                              • Au jebem ti...kad ovo gledam...tacno sa Kutinjom, VVD-om i Keitom bi se posibali za PL ove godine...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X