Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Samo od tv prava 150m, ako su bili u plusu 4roka i tu zaradili oko 50m od transfera, na sve to dodaj sponzorske ugovore i karte i dobices sumu od oko 300m. Da kazemo da su sve plate oko 100m godisnje. Znaci oni su oko 200m u plusu onako lagano, a mozda i vise ovo je sve otprilike. Izgradnju tribine verovatno placaju na rate kredit ne verujem vise od 20,30m godisnje.

    Sto znaci da mi mozemo svaki letnji rok lagano 200m da potrosimo bez problema.
    Колико је ово нереално што ти причаш..

    Плате на играче, порез, одржавање стадиона, плате на тренере и особље у клубу итд итд

    http://www.liverpoolfc.com/news/anno...ar-to-may-2016

    Уосталом ево ти ово, па погледај..

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Samo od tv prava 150m, ako su bili u plusu 4roka i tu zaradili oko 50m od transfera, na sve to dodaj sponzorske ugovore i karte i dobices sumu od oko 300m. Da kazemo da su sve plate oko 100m godisnje. Znaci oni su oko 200m u plusu onako lagano, a mozda i vise ovo je sve otprilike. Izgradnju tribine verovatno placaju na rate kredit ne verujem vise od 20,30m godisnje.

      Sto znaci da mi mozemo svaki letnji rok lagano 200m da potrosimo bez problema.
      lolić
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Greska je sto se sve to gleda kao da je igrica...toliko i toliko prihodovano, plate za igrace i milina...daj da se trosi...no hard feelings Adame ...Ogromni su troskovi velikih klubova na dnevnoj bazi...i ti profiti koji vlasnici ubiraju nisu bas toliko veliki ali dobrim poslovanjem i dugorocnom strategijom mogu da se ustale i budu pristojni...zato i ne znaju sta da rade sa ovim bogatim Arapima...njih to ne zanima, njima je bitno samo da sija i da je najskuplje... ziveo sam sa njima vise od tri godine, znam kako funkcionisu...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 23-08-17, 12:56.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Greska je sto se sve to gleda kao da je igrica...toliko i toliko prihodovano, plate za igrace i milina...daj da se trosi...no hard feelings Lorde ...Ogromni su troskovi velikih klubova na dnevnoj bazi...i ti profiti koji vlasnici ubiraju nisu bas toliko veliki ali dobrim poslovanjem i dugorocnom strategijom mogu da se ustale i budu pristojni...zato i ne znaju sta da rade sa ovim bogatim Arapima...njih to ne zanima, njima je bitno samo da sija i da je najskuplje... ziveo sam sa njima vise od tri godine, znam kako funkcionisu...
          Ne neeee, Llama je to lepo objasnio. Biznis i vodjenje kluba ti je mnogo jednostavnije. Imas samo 5 faktora, sponzori, plate igracima, transferi i pare od tv prava i pare od karata. I to ti je to. Porezi ne postoje. Ne postoji par stotina ljudi unutar kluba zaduzeni za sve i svasta. Ne postoje skauti, treneri, terapeuti, doktori... Svi besplatno svuda putuju. Ljudi koji investiraju u klub ne rade za dividende, sve rade iz ljubavi prema klubu, kao i visoki funkcioneri. Odrzavanje stadiona je besplatno, drzava sve casti. Ne postoje ni eksperti za drustvene mreze i marketing, i ne primaju uopste enormne sume novca, sve to radi komsijin mali sto zna kompjutere.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ja sam napisao otprilike, evo napisite vi koliko mislite da su rashodi...ali svakako je klub svake godine od 150-200m u plusu, zato sto ne trosi pare na transfere.
            Ili sam morao do najsititnijeg troska da ubelezim, da bi vi bili zadovoljni, ili je mozda klub u gubitku svake godine.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Šta mislite o sastavu večeras?

              Migs
              Trent-Matip-Lovren-Moreno/Robertson
              Can-Hendo-Gini/Milner
              Salah-Firmino-Mane

              Nisam siguran za levog beka i na sredini ko će početi od Gini-Milner.

              Robertson je imao dobar debi, ali da li će ga Klopp odmah staviti u vatru večeras?Moreno kakav god bio, opet ima više nekog iskustva od njega.
              Što se tiče sredine, mislim da će Can definitivno da se vrati večeras u tim. Nisam siguran između Ginija i Milnera. Gini je baš loš u poslednje vreme, a Milner mi bar deluje u boljoj formi od njega trenutno. Ipak mislim da Klopp više preferira Ginija.
              Ja bih iskreno stavio Milnera, igrao je sve i svasta, i gde god ga stavis on bude medju boljima na terenu. Redovno. Nisam bio nesto preterano srecan kad je dolazio, ali retko zahvalan igrac.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ajde onda da prodamo Kutinja da bi mogli da skrpimo kraj s krajem i da dovedemo i mi nekog igraca.


                Ili gde su tih 200m sto su bili za ovaj rok?
                Sigurno su uzimali cistacicama iz usta da bi mi doveli igraca.
                Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 13:48.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Problem je sto ti pises sa takvom sigurnoscu, kao da je to bas tako i 100% tacno a pojma nemas. Utripovao se covjek da sve zna. Jebes direktore, knjigovodje i ostale zovite Pixija on sve zna.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ja sam napisao otprilike, evo napisite vi koliko mislite da su rashodi...ali svakako je klub svake godine od 150-200m u plusu, zato sto ne trosi pare na transfere.
                    Ili sam morao do najsititnijeg troska da ubelezim, da bi vi bili zadovoljni, ili je mozda klub u gubitku svake godine.
                    http://www.liverpoolfc.com/news/anno...ar-to-may-2016

                    Comment


                    • Ostavili smo podatke...imas u nekoliko postova...vezano za poslovanje kluba, pa iscitaj...mada je i to jednostavan prikaz bez detalja koji je prihvatljiv "pucanstvu" za razumevanje.....
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Brate mili gde 200mil.u plusu!? Još si zaboravio prodaju dresova, plaćene turneje po Aziji i Americi, turističke obiliske stadiona itd. Nisu onda ispod 300mil. kakvi narko karteli, kakva nafta, uzmi Liverpul i zaradi par milijardi za desetak godina.

                        Comment


                        • Hvali Lallana dosta, ja bih volia da igraju Can, Wijinaldum i Milner, Henderson mi je veoma mrzak igrač i nema nikakvih ofenzivnih sposobnosti


                          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                          Liverpool loves you Matip

                          Comment


                          • A gde su 200m planiranih za ovo leto?
                            I odakle nam 200m, ako smo samo godinu dana pre bili u minisu 20m...

                            I od kojih para ocekujete da mi kupimo bilo kog igraca, ako ne prodamo?

                            Ali zato smo dali raspalom Lovrenu platu 100k, a ne mozemo kraj s krajem da sastavimo.
                            Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 15:24.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Ja bih iskreno stavio Milnera, igrao je sve i svasta, i gde god ga stavis on bude medju boljima na terenu. Redovno. Nisam bio nesto preterano srecan kad je dolazio, ali retko zahvalan igrac.
                              Slažem se sa tobom, i ja bi njemu dao prednost. Ali onda razmišljam da li ćemo večeras malo da se povučemo, da pustimo njih da napadaju. Znači ne da se uvlačimo u peterac, ali ono, da držimo balans oko sredine i da tu negde stidljivo vršimo presing. Ako nam je to taktika, za kontre mi je opet bolji Gini od Milnera. Ume da bude dosta koristan u kontrama.

                              A Robertson-Moreno, koga bi pre večeras?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Novac za transfere je ulaganje...klub ne vode ljudi koji su svorc i zive od onog sto im klub donese...Sve se to posle ispegla kroz naknadne prodaje, oslobadjanja od plata etc...FSG moze sutra da kaze "imamo 500m£ za transfere" a kako cemo to da pravdamo kroz tri godine UEFI je njihov problem...dakle, novac za transfere nije direktno vezan sa tim koliki je klupski profit...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X