Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ozbiljnih indicija ili izvora...to su samo glasine i to onako, vrlo tihe...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Može Howedes, ali ako se ispalimo za VVD-a. Holanđanin defintivno na prvom mestu. O parama stvarno više ne razmišljam. Što, nemamo para i zbog transfera ćemo da propadnemo? Davaj pare za VVD-a i da pevamo ako uspemo da ga dovedemo.

      Da se ja pitam, doveo bih obojicu a zahvalio se Klavanu i probao da ga prodam.

      Mare, nema pomaka, nego Sveci doveli novog štopera, kome je obećano da će biti u prvih 11. Van Dajk još uvek trenira odvojeno i to mi povezujemo. Vlasnisi Svetaca su izjavili da će trener odlučivati o Van Dajkovoj budućnosti. A on je prvi čovek rekao da neće nezadovoljne igrače u timu.
      Last edited by z0La; 22-08-17, 21:52.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Mastajte i dalje o Kovacicu.

        Ako Barca zavrsi Serria, eto vama Rakitica i 100m za Kutinja.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post

          Ako Barca zavrsi Serria, eto vama Rakitica i 100m za Kutinja.
          Aki, izgleda ne pratiš vesti.

          Coutinho se već izvinjava što je pravio problem. Vlasnici su odbili sve ponude za njega bez razmišljanja. Nema prodaje, u nikakvoj varijanti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Saga Coutinho je ad acta...nisi u toku Kostunice Donalde
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Mastajte i dalje o Kovacicu.

              Ako Barca zavrsi Serria, eto vama Rakitica i 100m za Kutinja.
              Веома си активан

              Кутињо остаје, извинио се, Барса одустала од понуда и власници рекли да нема теорије да оде овај прелазни рок.

              Comment


              • Klopp: "Of course (I would welcome Coutinho back). Is everything okay between us? Yes, indeed, absolutely, 100%."
                Klopp on Coutinho's future: "It is 100% clear that nothing has changed."
                Znači da mu je već oprostio. A šta se desilo iza zatvorenih vrata, ko zna.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Mastajte i dalje o Kovacicu.

                  Ako Barca zavrsi Serria, eto vama Rakitica i 100m za Kutinja.
                  Aki ocekujem tvoj komentar na kraju prelaznog oko Coutinha, jer si govorio da imas pouzdane izvore da ce sigurno preci.

                  Comment


                  • Imao sam pouzdano i da ce Suarez preci u Arsenal, ali kad je Liverpool u pitanju, nista me ne cudi.

                    Klub koji je ubacio anti Arsenal klauzulu za Firmina, znaci jedini klub koji ne moze da ga dovede, jeste Arsenal.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Imao sam pouzdano i da ce Suarez preci u Arsenal, ali kad je Liverpool u pitanju, nista me ne cudi.

                      Klub koji je ubacio anti Arsenal klauzulu za Firmina, znaci jedini klub koji ne moze da ga dovede, jeste Arsenal.
                      Svakako nikad Arsenal ne bi mogao da kupi jednog od najboljih igrača Liverpoola. Nismo toliko propali.

                      To je više kao neka osveta za onu ponudu za Suareza kada se Hernri pitao čime drogiraju ovi iz Arsenala.
                      Last edited by mark !t zer0; 23-08-17, 06:49.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Čekaj, Barsa pošalje 3. ponudu, mi odbijemo glatko. Oni nam daju "rok" do 7 da im kažemo šta smo odlučili i da se više neće vraćati. Mi ih iskuliramo skroz. Posle toga Klopp izlazi sa komentarom da je sve OK sa njim, da će ga ponovo prihvatiti u ekipu, da se nije ništa promenilo što se tiče njegovog statusa...bludni sin se vraća, bla bla...

                          I posle svega toga, izađe ovako nešto? Meni to zvuči kao jedna velika patka, ili je Barsa stvarno tolikooo očajna...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sto je najgore ova navodna ponuda izgleda primamljivo...101m£ unapred i 37 dodaci za LS koje bi lako ispunio...ali sad bi ovi iz FSG-a ispali papci da prihvate posle svega, kao i izjava Klopa...tako da, sorry but jebiga...... i uvek se pojavi ponuda pred utakmicu
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 23-08-17, 09:20.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Stvar je u tome, mi i da prodamo Kutinja za 1milijardu, necemo moci da dovedemo normalne igrace. Mi ako bi prodali sad Kutinja za 150m, nama bi trazili za Virgila 120m.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Što je najgore, meni ne izgleda primamljivo..čisto iz razloga što sledeće sezone možemo uzeti veće pare. A i dzabe nam sad pare kad ne možem naći zamenu za tako malo vremena.

                                Ja mislim da su oni Kloppu rekli da ga sigurno neće prodati ovo leto, kakva god ponuda da izađe. Ne bi Klopp izlazio sa ovakvim izjavama da nije 100% siguran da neće otići.

                                Melissa Reddy‏ @MelissaReddy_
                                No fourth bid from #FCB yet for Phil Coutinho. If tabled, it will receive the same treatment as the others.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X