Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gomez nije, i biće sve bolji verujem. Ali Klavan je po meni loš. Deluje još tromije neko prošle sezone i nesigurniji. Klavan treba da bude 5. štoper tima, a ne prva rotacija. VVD, Matip, Lovren, Gomez, Klavan...i to je po meni ok, bar za sad.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Gomez nije, i biće sve bolji verujem. Ali Klavan je po meni loš. Deluje još tromije neko prošle sezone i nesigurniji. Klavan treba da bude 5. štoper tima, a ne prva rotacija. VVD, Matip, Lovren, Gomez, Klavan...i to je po meni ok, bar za sad.
      То би личило на нешто. Слажем се за Клавана, очајан је.

      Comment


      • Zbog Klavana smo sada za vikend mogli da izgubimo lagano. Ono sto je Benteke omasio rešava se u 9/10 situacija. Da smo primili gol, a oni se uvukli u 16, mogli bi jos 2 sata da igramo, tesko da bi dali gol.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ajde izvucite nekako VVD-a iz šešira. Nek bude i poslednji dan prelaznog u 11:59, samo ga izvucite.

          Njega i veznjaka i ja srećan kao malo dete u prodavnici slatkiša. Ako ne dovedemo nikoga, biću kao malo dete u prodavnici slatkiša...kome ne daju ništa da kupi.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ajde izvucite nekako VVD-a iz šešira. Nek bude i poslednji dan prelaznog u 11:59, samo ga izvucite.

            Njega i veznjaka i ja srećan kao malo dete u prodavnici slatkiša. Ako ne dovedemo nikoga, biću kao malo dete u prodavnici slatkiša...kome ne daju ništa da kupi.
            Hajde sa ovim ostankom (defibitivnim valjda) Kutinja, veznjaka cu I da prebolim, ali ako ne dodje VVD, ili neki štoper, smoricu se žestoko.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ja cu smoriti ako Solanke ne bude pocinjao meceve uskoro. Da je u subotu krenuo umesto Staridza, razbili bi ih u prvom poluvremenu.


              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Neće Klopp dati Solanke-u prvih 11 pre prve utakmice kupa ja mislim. Možda grešim...

                It looks like Coutinho has very much accepted he won’t be sold by Liverpool and is now doing what he can to get back in both the club’s and fans’ good-books.

                According to the Independent, our Brazilian wants ‘clear the air’ talks with Jurgen Klopp and the club’s hierarchy to explain what happened and why he now wants to play for Liverpool again.
                I na kraju dodaju...

                The report says Klopp is ready to welcome Coutinho back, as are his team-mates, so we expect to see him in red again after the international break – as he’s barely trained since the Bayern Munich game.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Ja cu smoriti ako Solanke ne bude pocinjao meceve uskoro. Da je u subotu krenuo umesto Staridza, razbili bi ih u prvom poluvremenu.


                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Teško da ce se to desiti uopšte u toku ove sezone, mozda par mečeva, jer Klop sigurno neće osustati od 4-3-3, a kada su svi zdravi pretpostavljam da su krilne pozicije rezervisane za Manea I Salaha, dok ce Firmino u 90% situacija biti treci igrac napred. Ta ideja da se igra neka 4-2-3-1 sa Firminom(Coutinhom) iza napadaca je meni okej protiv nekih slabijih timova kuci gde treba probiti bunker, ali u toj formaciji Lallana I Coutinho(Firmino) bi morali na klupu jer nemaju poziciju.

                  EDIT: naravno ovo je pod pretpostavkom da su svi zdravi, Solanke moze da ceka sansu kod neke povrede, odmora glavnih igraca.
                  Last edited by mark !t zer0; 22-08-17, 15:35.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Teško da ce se to desiti uopšte u toku ove sezone, mozda par mečeva, jer Klop sigurno neće osustati od 4-3-3, a kada su svi zdravi pretpostavljam da su krilne pozicije rezervisane za Manea I Salaha, dok ce Firmino u 90% situacija biti treci igrac napred. Ta ideja da se igra neka 4-2-3-1 sa Firminom(Coutinhom) iza napadaca je meni okej protiv nekih slabijih timova kuci gde treba probiti bunker, ali u toj formaciji Lallana I Coutinho(Firmino) bi morali na klupu jer nemaju poziciju.
                    Па да, 4-2-3-1 би било лепо, али та 2 на средини би морали да буду дефанзивно оријентисани, не би ту могли Кутињо, Лалани или Фирмино да играју.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Па да, 4-2-3-1 би било лепо, али та 2 на средини би морали да буду дефанзивно оријентисани, не би ту могли Кутињо, Лалани или Фирмино да играју.
                      Za te pozicije bi iskljucivo konkurisali Gini, Henderson I Can. Meni bi to bilo super da smo doveli nekog dobrog klasicnog napadaca, ili ono sto pričamo pred svaku sezonu a nikad se ne desi, da je Staridz zdrav I u formi. Imao bi brdo opcija napred da miksuje, mada meni Lallana na krilu za klasu slabiji igrac od lallane u sredini u 4-3-3 formaciji. Tako da mislim da ove godine gledamo 4-3-3 u velikoj vecini mečeva.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Za te pozicije bi iskljucivo konkurisali Gini, Henderson I Can. Meni bi to bilo super da smo doveli nekog dobrog klasicnog napadaca, ili ono sto pričamo pred svaku sezonu a nikad se ne desi, da je Staridz zdrav I u formi. Imao bi brdo opcija napred da miksuje, mada meni Lallana na krilu za klasu slabiji igrac od lallane u sredini u 4-3-3 formaciji. Tako da mislim da ove godine gledamo 4-3-3 u velikoj vecini mečeva.
                        Да, Лалана ја крилу је просек, ниво Саутемптона или тако неког клуба. Лалана на средини у 4-3-3 прави разлику и игра одлично.

                        Comment


                        • https://www.thisisanfield.com/2017/0...mpaign=webpush

                          Since moving to England in 2015 to join Southampton, Mane has averaged the eighth-fewest minutes per goal in the top flight, with 193.2.

                          This puts him behind only Diego Costa (170.9), Jamie Vardy (157.1), Alexis Sanchez (153.2), Romelu Lukaku (143.9), Olivier Giroud (126.4), Harry Kane (112.6) and Sergio Aguero (110).
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Ni ja nemam nesto mnogo informacija, ali bih bio zadovoljan. AKo ne moze VVD, onda neka ga dovedu, jer se vec ulazi polako u poslednju sedmicu prelaznog roka, opcija ce biti sve manje. A Howedes bio doneo bar neki kvalitet, iskusan je, dugo je igrao na najvisem nivou, sad sam gledao ima i 40-ak nastupa za reprezentaciju, secam se da je jedno vreme igrao cak i beka. A najvaznije donece dubinu, necu morati da se plasim da ce npr protiv Reala ili nekog top tima (nadam se da prolazimo ) igrati Klavan. Dobra je stvar sto je igrao sa Matipom u Salkeu, pa ne bi trebalo nesto mnogo vremena da se uigraju, znaju se.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Za 4-2-3-1 bi morali da imamo Kante-a na sredini, da pokriva sve žive, pa i partnera veznjaka pored sebe, verovatno Hendersona.

                                Što se tiče Howedesa, nisam ga nešto pratio posebno. Znam da mu je ove sezone skinuta kapitenska traka. To sam ispratio u prošlom kolu Nemaca. Koliko se sećam, i ranije smo se povezivali sa njim. Svakako kvalitetniji od Klavana i Gomeza, a i valjda Klopp zna, to je njegovo područje tamo.

                                Zanimljivo je da je Pearce koliko juče napisao da ukoliko ne dođe VVD, neće se dovoditi niko više.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X