Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Је л' он стварно био лакше повређен или је ово било само док се не заврши?

    Да знам, да ли да га очекујемо против Арсенала евентуално.

    Comment


    • "Povreda leđa" je krenula kad su mu saopštili tamo još na pripremama da neće otići u Barsu. Verujem da je to sve zavesa.

      Klopp je valjda rekao da ga sigurno neće biti do prvog sept i kraja prelaznog u timu. A i koliko nije trenirao, 3-4 sedmice? Ne verujem da će igrati protiv Arsenala. Svakako je baš mala šansa. Treba prvo i u tim da se vrati. Ja mislim da mu je prva realna tekma posle rep. pauze.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Prica se da bi Kovacic mogao preci i da bi on rado igrao za LFC, ali sad kad Coutinho "ipak" ostaje, sve manje je verovatno.

        Comment


        • Nece ga Real pustiti, sanse su minimalne.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Kovacic bi bio bombona...odlican igrac...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Navodno Real odbio 70m€ od Juventusa, zato sam i napisao ovde pre koji dan da bi to mogli podebljati na 90, pa šta bude.....
              Govorkalo se za njega (doduše baš stidljivo), još kad je iz Intera odlazio, moje mišljenje je da bi bio strašno pojačanje i ovde bi bio starter 100%!
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Nmojte ljudi, jedva se oporavismo od Keite, sad još da razmišljam o Kovačiću i 90 miliona.

                Nema ništa od toga.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma ne pusta Zidan Kovacica, i gluposti su to da je Juventus ponudio te pare, jer Kovacic ima klauzulu u ugovoru 50 miliona koliko se secam, neka me Akan ispravi posto zna sigurno. Ali to bi bio veliki upgrade za vas.
                  Jos jednom se zahvaljujem Klopari sto nije pustio Dzana da predje u Juventus.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Polako se rešava i ova saga, očekujem ga na raspolaganju za meč protiv Sitija. Ovo će biti najvece pojacanje ovoga leta.
                    Last edited by mark !t zer0; 22-08-17, 13:44.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      http:// The Independent: Coutinho wa.../s/CBIwo5j85TU

                      Polako se rešava i ova saga, očekujem ga na raspolaganju za meč protiv Sitija. Ovo će biti najvece pojacanje ovoga leta.
                      Ovo je najgore, ako se bude mislilo tako.

                      Comment


                      • Pa svakako da jeste, jer ko god da dodje neće imati uticaj na našu igru kao njegov povratak. Bar neće morati Firmino / Mane da se vraćaju svaku akciju na pola da bi kreirali nešto jer nema ko da im prosledi loptu.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • VVD mora doci i bice najvece pojacanje, ako dodje.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Pa svakako da jeste, jer ko god da dodje neće imati uticaj na našu igru kao njegov povratak. Bar neće morati Firmino / Mane da se vraćaju svaku akciju na pola da bi kreirali nešto jer nema ko da im prosledi loptu.
                            Не би требало ни Кутињо да се враћа толико већ Хендерсон да дистрибуира лопту ка Кутињу и крилима. Али то је Хендерсон.

                            Comment


                            • Mora štoper da se dovede, to je pod moranje stvarno. Najviše se nadam VVD-u. Kad krenu povrede(a biće ih), ostaćemo u jeku sezone sa Klavanom i Gomezom kao štoperskim parom.

                              Na sredini, koliko god limitiranoj, imamo bar neke opcije i rotacije. Te opcije možda ne povećavaju kvalitet, ali bar su neke opcije. Ako krenu povrede u odbrani, gotovi smo. Ne može Klavan na štopera, previše je neozbiljno.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pa Gomez i Klavan kao zamene i nisu toliko lose. Ali VVD i Matip kao prvi stoperi to je pod moranje.

                                Comment

                                Working...
                                X