Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god, i koliko god svi (ceo fudbalski svet) mislio da nama fale 5,6 igraca Klopp ne misli.
    I do sada je pocetak sezone uspesan, 4poena 2meca, primljen gol iz ofsajda protiv Watforda.
    Dobili smo Hoff u gostima.


    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Kako god, i koliko god svi (ceo fudbalski svet) mislio da nama fale 5,6 igraca Klopp ne misli.
      I do sada je pocetak sezone uspesan, 4poena 2meca, primljen gol iz ofsajda protiv Watforda.
      Dobili smo Hoff u gostima.


      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Тако је, резултати ће рећи све. Ја очекујем борбу до краја сезоне за 1 битан трофеј (ЛШ или ПЛ).

      Прошле сезоне је морао боље.

      Comment


      • A to što će nam Mane igrati 5 utakmica u 16 dana? I to ne samo on, nego većina napada a i sredine...

        Povrede sa ovakvim tempom su neminovne...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          A to što će nam Mane igrati 5 utakmica u 16 dana? I to ne samo on, nego većina napada a i sredine...

          Povrede sa ovakvim tempom su neminovne...
          Nisam gledao zvanicne podatke, ali cini mi se da mnogo manjim intenzitetom igramo presing ove tri utakmice. Protiv Hoffenheima maltene nismo ni igrali neki presing, vec smo vise cekali iz kontre sansu. Voleo bih da vidim koliko trcimo ova tri meca.

          Salah je odmorio sad koliko toliko, a i Mane je izasao pre kraja meca ako se ne varam. Staridz je igrao 60min. Solanke moze da igra, odmoran je, Origi isto. Firmino moze da trci kao konj, i za njega se ne brinem.
          Stopere/Bekove/Veznjake rotirao u subotu.

          Svakako bi nam Draxler dobro dosao.


          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 20-08-17, 22:36.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Тако је, резултати ће рећи све. Ја очекујем борбу до краја сезоне за 1 битан трофеј (ЛШ или ПЛ).

            Прошле сезоне је морао боље.
            Uuuuh ovo je bas ambiciozno. Bas bas tesko. Bez 2,3 pojacanja, nema trika. Pogotovo sa trkackim Klopovim fudbalom.

            Julian je kradja veka. Opasno cu se iznervirati ako ga dovedete
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Draksler bi bilo mnogo dobro pojačanje. Na stranu kvalitet, rasteretio bi totalno napad. Mi ćemo faktički(ako uđemo u LŠ) igrati svaki drugu sedmicu dodatnu utakmicu u Evropi + kupovi. Raspored će biti nenormalan. Nadam se da će Klopp klince u kupovima izvoditi, pa dokle stignemo.

              Što se tiče inteziteta, tu si u pravu. Nemamo više neki ograničen period kad radimo presing. Pre je to bilo prvih 30-35 minuta dok ne crknu. Sad je to dozirano. 5 minuta presing, pa onda 5 se povučemo. Našao je Klopp neki balans. Kad smo već kof toga, sad se setih da je Hofenhajm toliko lako izbegavao naš presing da je bukvalno svaki put naš presing završen njihovim opasnim napadom.

              U sredu se sigurno vraćaju Can, Arnold, Lovren i Salah. Da li će Staridz početi i dati Firminu malo odmora?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Uuuuh ovo je bas ambiciozno. Bas bas tesko. Bez 2,3 pojacanja, nema trika. Pogotovo sa trkackim Klopovim fudbalom.

                Julian je kradja veka. Opasno cu se iznervirati ako ga dovedete
                Ne brini se nema nista od toga. Do sad jedina vest o Julianu koja je bila je da su u prici Junajted, Arsenal i Liverpul.
                Ja ga vise pominjem kao igraca koji je dostupan, ali Klopp ne zeli da dovodi igrace, jedino ako Virgila pusti Soton, a izgleda da kinezi hoce da ga prodaju.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Mislim da je neko ispod(mislim Pobeda, možda grešim) napisao da je Klopp već hteo Draxlera pre i da je ponuda bila prihvaćena i on ipak otišao u PSG. Posle Klopp izjavio da mu ne trebaju igrači koji samo jure pare.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Uuuuh ovo je bas ambiciozno. Bas bas tesko. Bez 2,3 pojacanja, nema trika. Pogotovo sa trkackim Klopovim fudbalom.

                    Julian je kradja veka. Opasno cu se iznervirati ako ga dovedete
                    Ја то очекујем од тренера коме је ово практично 3. сезона у клубу. Сада, то да ли мислим да ће тако бити, то је друга прича.

                    Originally posted by z0La View Post
                    Mislim da je neko ispod(mislim Pobeda, možda grešim) napisao da je Klopp već hteo Draxlera pre i da je ponuda bila prihvaćena i on ipak otišao u PSG. Posle Klopp izjavio da mu ne trebaju igrači koji samo jure pare.
                    http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...ulian-13059060
                    Last edited by Победа; 20-08-17, 22:51.

                    Comment


                    • Koliko je pametno poslati Kenta na pozajmicu, toliko i nije. Imace vremena da se naigra i napreduje, a opet mi gubimo u rotaciji. Stanje je u timu takvo da, posle Manea i Salaha, on je trece jedino pravo klasicno krilo u ekipi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Mislim da je neko ispod(mislim Pobeda, možda grešim) napisao da je Klopp već hteo Draxlera pre i da je ponuda bila prihvaćena i on ipak otišao u PSG. Posle Klopp izjavio da mu ne trebaju igrači koji samo jure pare.
                        Meni on miriše na opasan flop. Kad se pričalo da će doći u Arsenal nisam nešto bio happy. Izvlači Klopara i od mediokriteta dobar fudbal verujem da bi ova sezona mnogo bolje počela da nije bilo one frke oko Kutinja i da je to uništilo igrače pred početak sezone. Ja bi se nekako fokusirao na dva odbrambena najviše da se ja pitam a za ostalo će izvući Klop nešto
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Meni je to jedino logično ako znaš da neko dolazi na tu poziciju. A da ti Firmino bude rezervno krilo ne ide. Može da odigra to, ali je vidno da mu baš i ne odgovara ta pozicija.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Meni on miriše na opasan flop. Kad se pričalo da će doći u Arsenal nisam nešto bio happy. Izvlači Klopara i od mediokriteta dobar fudbal verujem da bi ova sezona mnogo bolje počela da nije bilo one frke oko Kutinja i da je to uništilo igrače pred početak sezone. Ja bi se nekako fokusirao na dva odbrambena najviše da se ja pitam a za ostalo će izvući Klop nešto
                            Frka oko njega i ova povreda Lallane u odvratnom tajmingu. Ja se stvarno još uvek nadam Van Dajku i nekom veznjaku.

                            Draksler kao rotacija je super. Neće on biti prva violina.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Мени се свиђа Дракслер као играч, али питање је колико он може допринети у одбрани као крило, а поготову на средини терена. Ако је Кутињо критичан у том погледу, Драклсер је још гори.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X