Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sve to stoji.

    Ali opet ti si imao samo dve opcije?! I sta sada? Ne mozes do njih necu nikoga? Plan B, C, D? Kriv je Klop delom, ali i Kutinjo ispada "smrad" ako ode ovako.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • 3 puta smo ih odbili i njima i dalje nije jasno. Nema prodaje ovaj rok. To što se Cou koprca, može da obesi mačku o rep. Treba ga kao malo dete. Skineš mu gaće i preko golog dupeta. Ništa drugačija situacija nije. Klupa, rezerve pa se koprcaj tamo.

      A mi konačno da malo skinemo fokus sa njega i bacimo se na pojačanja u pm.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Tesko Zola da vam dolazi neko ako Kutinjo ne ode. Tj ovaj period je bar meni samo za hitne stvari. Povreda neka..

        Zamisli dovedes sada 3 igraca?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pa imamo povredu, Lallanu..

          Još se nadam za Virgila + veznjak...i Draxler nekako.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Zasto je Pogba hteo da ide iz Juvea? Sta mu je falilo ?
            Kao sto Limar rece, vise para. Raiola je imao deo njegovog ugovora, nesto kao thir party. Znas i sam da agenti i igrac dobiju neki mali procenat od transfera, a valjda je on imao ugovor sa Juveom da dobije malo veci % od sledeceg transfera, to je verovatno sklopljeno onog dana kad je dosao u Juve. ONih 28M nije samo otislo Raioli, otislo je i Pogbi nesto na racun. Plus ogromna plata od strane Uniteda. Plus atraktivnija liga iako
            nesto slabiji tim

            A ovo sto rece Pixar i Zola ima tezinu. Ide WC godina, nek podele koji samar i nek mu pokazu da mora biti profesionalac pre svega a onda ici za svojim zeljama. Jos jednu godinu sigurno moze izdrzat, ne radi u rudnik.

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ma sve to stoji.

              Ali opet ti si imao samo dve opcije?! I sta sada? Ne mozes do njih necu nikoga? Plan B, C, D? Kriv je Klop delom, ali i Kutinjo ispada "smrad" ako ode ovako.
              Pa i Barsa neka ide po plan B...
              Nije nacin da ubedjujes tim, i postavljas rok do kada mogu da prodaju igraca.

              Vec je bila prica oko tih planova, ako ne mozes da dovedes upgrade nemoj da dovodis igrace za klupu, bolje deca da sede na klupi nego da bacamo pare.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Суарез је био у сличној ситуацији и после тога је имао 33+11. Ако остане Филип, проћи ће га после недељу-две ова глупост и кренуће да игра из све снаге. Убеђен сам у то.

                Додуше бојим се како ће Клоп да га третира.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Vec je bila prica oko tih planova, ako ne mozes da dovedes upgrade nemoj da dovodis igrace za klupu, bolje deca da sede na klupi nego da bacamo pare.
                  Da se razumemo, šta god da dovedemo na sredini sad, bio bi upgrade. Fabinjo, Nzonzi...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Nemoj da me zezas da su njih dvojica jedini koji bi bili upgrade u Liveru?!

                    Omanuo Klop sa transfer rokom. Gledam vas sada kao mi sa Mojesom. Cak me je i sramota sto sam ovo napisao, ali je stvarno tako.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ma naveo sam samo prva dva veznjaka koja su mi pala na pamet.

                      Omanuo je, ali ima još vremena da ispravi. To je bitno.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Osnova je odlicna...da se nije desilo ovo sa Kutinjom i Lalanom...Keita i VVD bi bili sasvim dovoljan upgrade da se pomerimo za neku lestvicu u odnosu na prethodnu sezonu...uz ove sto su dosli (Salah, Robertson,Solanke)...e sad, sto je sve krenulo po zlu...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Nemoj da me zezas da su njih dvojica jedini koji bi bili upgrade u Liveru?!

                          Omanuo Klop sa transfer rokom. Gledam vas sada kao mi sa Mojesom. Cak me je i sramota sto sam ovo napisao, ali je stvarno tako.
                          Имао је грешака Клоп и у Дортмунду. Адриан Рамос, Имобиле..

                          Али ово је нешто друго, човек уопште неће да доводи играче и слепо верује појединцима.

                          Comment


                          • Sa Kutinjom i Lalanom u vezi, to je skroz druga prica.Stoper je veliki problem i nadam se da je to imperativ.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Имао је грешака Клоп и у Дортмунду. Адриан Рамос, Имобиле..

                              Али ово је нешто друго, човек уопште неће да доводи играче и слепо верује појединцима.
                              Daj onda da vratimo Brendana, ili bolje Hodzsona.
                              Oni ce sigurno dovoditi igrace.

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Sa Kutinjom i Lalanom u vezi, to je skroz druga prica.Stoper je veliki problem i nadam se da je to imperativ.
                                Ставиш Кутиња и Лалану на средини, ТАА и Морена на бекове, с оваквом одбраном би свака утакмица била 5:5.

                                Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Daj onda da vratimo Brendana, ili bolje Hodzsona.
                                Oni ce sigurno dovoditi igrace.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Не разумем овај твој пост. Ја сам критиковао Клопа, нисам споменуо Брендана или Хоџсона.
                                Last edited by Победа; 20-08-17, 22:18.

                                Comment

                                Working...
                                X