Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ¡Si Señor!

    Comment


    • Jedini backup za Manea/Salaha se prodaje.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jedini razlog negovo slanja na pozajmicu jeste to da dobije sto vise minuta igranja i da dobijemo kompletnijeg igraca sledece sezone, sve ostalo mi je neshvatiljivo. Mada ipak, nije mi u opste jasno zasto ga salje na pozajmicu.

        Comment


        • Comment


          • Jesu li gospoda iz Katalonije povukli ponudu...istekao nam rok
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Jedini razlog negovo slanja na pozajmicu jeste to da dobije sto vise minuta igranja i da dobijemo kompletnijeg igraca sledece sezone, sve ostalo mi je neshvatiljivo. Mada ipak, nije mi u opste jasno zasto ga salje na pozajmicu.
              Ili možda pouzdana informacija da neko drugi dolazi?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Надам се да остаје размажени па да се Клоп усресреди на појачања која је замислио.

                Comment


                • Prica se da Klopp zeli da proda Kutinja, ali FSG nece.

                  Ima jos 10dana, prvo dovedite Draxlera/Fabinha/Virgila pa ga prodajte, i svi ce biti srecni i navijaci i Kutinjo i Barsa i Klopp.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Mislim da je tu jako tesko doci do "istine", svasta se prica i pise...Bilo je i onih citata "Kutinjovih rodjaka" kako je u stvari puklo izmedju Klopa i njega i da su u losim odnosima vec 6 meseci...Klop, kao uostalom vecina trenera je sujetan i videli smo sta se desilo sa odnosom njega i Sakoa...
                    Ono sto je najvaznije je zastititi interese kluba..ako je procena da nismo spremni da pronadjemo adekvatnu zamenu za Brazilca, a ocigledno nismo tj nemamo vremena za to, onda obojica moraju da progutaju svoj ponos...mnogo veca imena su bila na Enfildu pa nisu imali potrebu da budu iznad kluba, nit im je dozvoljeno tako sto...
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 20-08-17, 21:20.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Treba ga ubediti nekako da ostane jos ovu godinu i dati mu garanciju da ce imati dozvolu da ide na kraju sezone. Iz razloga, nema Liverpool vremena da nalazi adekvatnu zamenu u ovom trenu. Slicno je bilo sa Pogbom u Juventusu, hteo da ide jos 2015, al ga ubedili da ostane jos godinu. Onda je transfer u Manchester 2016. sklopljen jos pocetkom juna, a razvlacilo se, zvanican potpis, celo leto zbog bednih sponzora.

                      Comment


                      • Zasto je Pogba hteo da ide iz Juvea? Sta mu je falilo ?
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Ubediti?
                          Pa nije Liverpul klub koji ce ikoga da ubedjuje da igra.
                          WC godina, Barsa nece doci po njega sledece godine, ako bude presedeo na tribinama sezonu, a jos manje ako bude bio katastrofa na terenu.
                          A ja se plasim da ga Klopp ne unisti kao Sakhoa, mada ovo je milion puta gore sto je uradio Kutinjo.


                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Zasto je Pogba hteo da ide iz Juvea? Sta mu je falilo ?
                            Vise para .

                            Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Ubediti?
                            Pa nije Liverpul klub koji ce ikoga da ubedjuje da igra.
                            WC godina, Barsa nece doci po njega sledece godine, ako bude presedeo na tribinama sezonu, a jos manje ako bude bio katastrofa na terenu.


                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Pazi, zavisi kakvu sezonu bude imao. Nije realno da presedi celu sezonu. Jednostavno to Klop ne bi uradio. On da je hteo da ide, mogao je pocetkom roka da trazi da ide. Sada da ide je sramotno. Zato ga treba ubediti u neku pricu, bar do januara posto stvarno nije ostavio previse vremena Liveru. Malo bi to bilo jadno sa njegove strane.
                            Last edited by l1m4r; 20-08-17, 21:32.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Vise para .
                              Ja stvarno ne znam kakvo je to pitanje.

                              Comment


                              • Drugacija bi situacija bila da su Lajpcig i Soton pustili Virgila i Keitu, verovatno bi Kutinjo vec bio u Barsi.
                                Zamisli koliko bi smesni ispali da smo prodali Kutinja, a nase mete klubovi nisu hteli da nam prodaju.

                                Svakako i ponuda Barse je ponizavajuca, pogotovo ovo sa rokom.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X