Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Kutinjo ostane eto i sredine i napada i odbrane, sve na višem nivou.

    Comment


    • Originally posted by Hogar View Post
      Ako Kutinjo ostane eto i sredine i napada i odbrane, sve na višem nivou.
      I ti mislis da dolaze Virgil i Fabinho?


      Barsa izgleda zavrsila Serrija, jos bolje mi ionako idemo po Fabinnha.
      Last edited by Brian McShtull; 19-08-17, 20:52.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nama svakako treba taj veznjak, bilo da Cou ode ili ne. Pa i stoper naravno. S obzirom da je Joyce rekao ovo za Barcu, trebalo bi da je 90% istina, sto znaci da sada Barca sve prepusta u ruke Coutinhu da izgura transfer do kraja nedelje. Nesto sumnjam da ce u tome uspeti, vece su sanse da zaigra protiv Hoffenheima.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Seri ima neki zdravstveni problem valjda pa moze samo u toplije krajeve...nesto sa noktima, urastanje valjda...bem li ga, nisam se nestu udubio u citanje...
          E sad je pitanje sta trazimo...box to box ili AM...ako Cou ostane i pocne da igra pretpostavljam da je za njega rezervisana ta pozicija iza spica i onda trazimo ili parnjaka nekom od trojke Can-Hendo-Gini ili parnjaka Fici...S obzirom da je pitanje koliko i kada ce nam od pomoci biti Lalana i da li ce "bludni sin" Cou biti glavom ovde, mislim da fokus mora da bude na ofanzivnom vezisti....a taj Fabinho koliko ja znam je DM...nama je neophodan kreativac, 10-ka...trkaca imamo...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Treba ici po veznog bez obzira na to da li ce Coutinho otici ili ne, treba naci zamenu za Lallanu jer ce biti u outu prvu polusezonu.
            A ni ne znam po koga bi mogli ici, jer se niko ne dovidi ni u pitanje za sad.

            Comment


            • Slazem se...samo sam napomenuo da mi ofanzivnog veznog trenutno nemamo u ekipi...niti jednog ako ne racunamo da mozda to Firmino moze da odglumi...a ovih DM/CM varijanti imamo...a to sto kazes, niko se i ne spominje...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Comment


                • Ja sam Draxlera spominjao još odavno kao potencijalnog kapitalca.
                  Što se tiče današnje tekme neko moje viđenje.
                  Roberston sasvim solidan,dosta pretrčao,imao par lepih ubačaja,pao malo pri kaju tekme ali utegnuče to Klop,ne bih da sudim po jednom meču ali s'obzirom na cenu koju je doveden,isplatiće se.
                  Ljudi meni se od Milnera diže kosa na glavi,kad god gosti krenu u atak on pravi nerezonske debilne prekršaje,ne znam koji mu kurac kao da prvi put igra utakmicu.
                  Hendo ok izašao iz povrede treba mu kontinuitet,ali danas samo bunario sa dugim loptama,gomila pogrešnih pasova. Ne znam zašto Grujića nije bilo u protokolu ali danas je mogao ladno pre Winija da zaigra.

                  Comment


                  • Дракслер је требао у јануару да пређе код нас, послали смо понуду и била је прихваћена. Дракслер је изабрао ПСЖ због пара и Клоп је дао изјаву да му не требају играчи који би дошли само због пара.

                    Тако да сумњма да ће сада покушати да га доведе, али се надам да ће бити супротно. Одличан играч.

                    Comment


                    • Barsa angažovala "srednjaka" Nice Serija i prvi prioritet im je Dembele iz Borusije. Ne bi me čudilo da ne bude ništa od Kutinja i da Karioka ostane na Enfildu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Nekako mislim da je vama najneophodniji kršten veznjak, neki DM/MC.
                        Henderson je od onih igrača koji se trude da ti dokažu da stvarno postoji fenomen engleskih fudbalera koji posle neke naznake kvaliteta stalno tonu u mediokritet iz kola u sledeće kolo. Sve je užasniji i užasniji, mene čak kao navijača Uniteda nervira njegova alibi igra.
                        Can isto nije dovoljno influentan igrač. Od onih i sve zna, i sve kao može, a ništa zapravo dovoljno dobro da bude neki faktor. Vajnaldum je i najbolji od njih, ali on je prirodno ofanzivniji, nije čist DM/MC.
                        Jeste vama odbrana šejki, ali nije toliko tragična koliko je meni tragična produkcija Hendersona i Cana u smislu diktiranja tempa igre. Lovren brainfart-uje ali zna odigra dobro. Ovaj Robertson se meni svidjao još u Hull-u.
                        Čini mi se da navijači LFC-a mnogo lako adresiraju problem sa kornerima, u smislu da to je isključivo odgovornost štopera. Nije to baš tako. Prekidi se brane timski i ne brane ih samo štoperi. Definitivno je to stvar sistemske prirode. Verovatno ne obraćate dovoljno pažnju na to na treninzima, nego na tu vašu jurnjavu u napadu Jbg, tako vam je skoncentrisan fokus.
                        Vaša produkcija sa AM pozicija je dobra, i gotovo sam siguran da će biti odlična bez obzira da li će ostati Coutinho ili ne. Mane je fenomenalan igrač, Firmino ima fudbal u sebi i pored tih perioda kada je van forme i pored činjenice da nije nešto najbrži na nogama.
                        Generalno ceo sistem Kloppa je takav da ta AM linija uvek cveta, tako se verovatno trenira, takav je sistem igre, igrači na tim pozicijama iskaču... As i said, od svih stvari to vam je ubedljivo najmanji problem.

                        Comment


                        • Mnogi nemački mediji prenose da je Šalkeov štoper Benedikt Hovedes na putu prema Enfildu.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • paul joyce‏ @_pauljoyce
                            I was wrong in an article saying Adam Lallana may only be back fit in December. Liverpool still expect November.
                            Bar neke dobre vesti.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Mnogi nemački mediji prenose da je Šalkeov štoper Benedikt Hovedes na putu prema Enfildu.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Koji mediji?

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Koji mediji?

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Ja video, mislim na Bildu i još nekom. A preneli su i neki naši. Da je posao skoro pa sklopljen. Ako lažu oni, lažem i ja...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X