Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suarez je otišao posle prve ponude ispod cene...., možda na kraju ode i Cou ali će ga morati baš preplatiti
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Ja bih voleo da Gomez i TAA budu starteri. Clyne-a da prebacimo na levu stranu.
      TAA Matip Gomez Clyne

      Onih prvih nekoliko utakmica sto je igrao Gomez kod Brendana je bilo nerealno dobro, jos je igrao na LBu.
      Svakako cemo primati golove, ovako bar Gomez i TAA dobijaju iskustvo, a nisu nista gori od Lovrena...

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Jok, mislim da bi on bio baš baš preskup.

        Da li bi uzeli sad Draxlera? Vidim spominju nekih 32 miliona. Znači nevezano sa igračima sredine, ovo je nešto drugo. Mislim da bi sa njim dobili odličnu dubinu u napadu. Ne mogu da se setim šta mu je primarna pozicija, ali ubeđen sam da je neko krilo (levo ili desno).
        Odma, i cudi me da ga Klop vec nije doveo u Liverpul. Strasan igrac a cijena korektna. Sa njim i ostankom Kutinja bismo rijesili sve probleme, ako se ne varam moze da igra na vise pozicija. I za kraj Van Dajk to bi vec bio odlican posao za ovaj prelazni rok

        Comment


        • Čekaj Pixi, može li Robertson dobiti šansu da pokaže šta zna? Ne bi ja stavljao Klajna levo, nek se bori sa malim Trentom za mesto. Dosta je i bio povlašćen.

          Sutra bih ubacio Milnera u sredinu, a Cana ubacio na Hendovo mesto.


          West Brom are interested in signing Liverpool's £30m-rated defender Mamadou Sakho. (@BBCSport)
          Videćemo SOMI, još ima vremena, možda ga i završimo. I ja bi voleo takvog igrača. Ne znam samo kakvu bi platu tražio...
          Last edited by z0La; 18-08-17, 16:53.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Toliku smo famu napravili oko tog VVD-a...ako ga dovedemo i ispadne kiksara, kontam da ce forumi eksplodirati... nema gde ga ne prizivaju...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Toliku smo famu napravili oko tog VVD-a...ako ga dovedemo i ispadne kiksara, kontam da ce forumi eksplodirati... nema gde ga ne prizivaju...
              Pixi prelazi da navija za Arsenal ako se to desi...

              Dao bi život za njega
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ako, dosta je baksuzirao ovde ( ), vidim da je i Totenham ove sezone osudio na 6. mesto.......
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Toliku smo famu napravili oko tog VVD-a...ako ga dovedemo i ispadne kiksara, kontam da ce forumi eksplodirati... nema gde ga ne prizivaju...
                  Statistika kaze da je posle njegove greske primljen samo 1gol. Pritom pratim ga od kada je u PLu bas pomno, kretanje, postavljanje sve ima vrhunsko, 1na1 je najjaci stoper na svetu. Samo pogledaj protiv nas kako je igrao prosle sezone, kad smo bili u bolesnoj formi i s Maneon/Firminom/Kutinjom. Pritom s loptom se ne svadja, i nije sivonja, vec sve radi elegantno i bez velikih trzavica. Ako on kod nas postane kiksara, nesto ozbiljno nije u redu.

                  Edit: na sve to zna i da komunicira, i ima liderske predispozicije.


                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 18-08-17, 17:07.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Sutra...

                    Migs

                    Trent-Lovren-Matip-Moreno(Robertson)
                    Gini-Can-Milner
                    Salah-Firmino(Staridz)-Mane

                    Ne verujem da će rotirati mnogo. Ja bi jednog od Salaha ili Mane-a rotirao, ali koga da staviš?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Mane i Can verovatno neće sutra igrati, pa bi mogao Staridž da počne
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Moguće i to, videh sinoć, pa sa klupe da uđu.

                        Gini-Hendo-Milner
                        Staridz-Firmino-Salah

                        Mada, i Firminu bi trebalo malo odmora...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Najvise bih voleo da citavu sezonu greje klupu i potpuno se raspadne igracki, kad se vec ponasa kao debil.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Stvarno mi je uvek delovao korektno. Kad bi me pitali sad sa kojim igračem nikad neće biti problema...rekao bih Cou.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • A dovodimo li nekog ili ne jebemo zivu silu ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X