Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cou dosta trci i za ofanzivnog veznog vraca se dosta i kupi dosta lopti, a Lallana kad je u sredini dominira, kad god je bio napred lose je igrao.

    Comment


    • A inace, to bi mozda moglo i da funkcionise da imamo odlicne bekove u defanzivi pa da DM ne mora i njih da krpi, o stoperima da i ne pocinjemo..a posto imamo Morena i ovog naseg junosu...nemoguce..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Fabinho-Keita-Cou bi bio perfect vezni za mene, ali to mozemo samo da sanjamo.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Cou dosta trci i za ofanzivnog veznog vraca se dosta i kupi dosta lopti, a Lallana kad je u sredini dominira, kad god je bio napred lose je igrao.
          Šteta, jer on realno nema neku staminu. Možeš da ga vidiš već kod 60-65og minuta da je lipsao. Svaku kontru posle toga vodi sporije, slabije. Bilo bi lepo da ima nekoga da ga rastereti malo (znači ne skroz, ali da bude manje aktivan).
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Fabinho-Keita-Cou bi bio perfect vezni za mene, ali to mozemo samo da sanjamo.
            Ту се слажемо.

            Comment


            • Eno WH se zateze sa Sportingom za Karvalja, mogli bi da uletimo. Mladji je od Nzonzija, a nije sigurno velika razlika u kvalitetu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • A da mi njima maznemo Lanzinija ako nam ovaj "bludni sin" utekne ka Kataloniji..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ja se ne secam da smo mi ikada takav neki podvig uradili.
                  Mi ne mozemo ni ove sto hoce da dodju kod nas da dovedemo.
                  Mislim da bezveze lupamo glavu, nece niko doci do kaja roka.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ma nista od Fabinha, Lanzinija i ostalih, za sad se jedino spominju Seri, Keita, VVD i neko krilo iz Ajaxa cini mi se.

                    Comment


                    • Baš me zabrinjava ovo...

                      but if the transfer window would have ended yesterday, we would already have a team which I like and which we can play football with. Of course, [we have] injuries here and there and that’s not too cool, but still in this moment a good team.
                      Znači da tražimo(stidljivo), ali nije ono urgentno traženje, već čisto njušimo malo okolo...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Upravo to, ozbiljna pojacanja bi se doveli jos dosta ranije. Jedino VVD i Keita ali sve manja verovatnoca i za njih, tako da nista.
                        Ovo je ovdratno lose.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Ma nista od Fabinha, Lanzinija i ostalih, za sad se jedino spominju Seri, Keita, VVD i neko krilo iz Ajaxa cini mi se.
                          Ma jok, Fabinho se zavrsava u tajnosti, ali nece stici ovim tempom do kraja roka. Za godinu dana ce Klopp reci u Wengericinom stilu da smo bili blizu dovodjenja Fabinha.

                          Ako hocemo stvarno upgrade, onda samo Fabinho, Keita i Virgil dolaze u obzir. Serri bi mi bio poslednja opcija, ionako ima klauzulu koja nije velika.

                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Neozbiljan je Klop, i krivicno tvrdoglav, kapiram da sad nece da pojede govno zbog onih svojih komentara na transfer Pogbe, a mogao bi odma da zavrsi te igrace.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Samo da pozdravim znane i neznane

                              Klopp koliko god mi je drag,u jednoj stvari me podsjeca nevjerovatno na Wengera,a to je da je tvrdoglav ko mazga.Mislim da ova ekipa sa 2-3 dobra pojacanja moze biti jako konkurentna i u ligi i u LP,a to su stoper,jedan igrac sredine terena i jedan ofanzivac.Sa ovim trenutnim sastavom,4 mjesto i ulazak medju 16 u LP bi bio bingo.Ulazak sa Klavanom kao trecim stoper ce biti samoubistvo,ako tako ostane.

                              Dvije sedmice pred pocetak prvenstva,katastrofalan prelazni rok po meni.Jedino ozbiljno pojacanje Salah,upitan ostanak Coutinho-a,Lazar i Sahko otpisani,ali ih jos nismo prodali,ganjamo dva igraca 2 mjeseca itd.Nadam se da ce se desiti nesto do kraja prelaznog roka jer sam siguran sa 2 prava pojacanja da mozemo imati itekako ozbiljnu ekipu.

                              Trent Arnold igrac od kojeg daleko najvise ocekujem od ovih klinaca.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Slede tri utakmice na Enfildu.......

                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X