Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Današnja Kloppova izjava, sa oficijalnog sajta....

    but if the transfer window would have ended yesterday, we would already have a team which I like and which we can play football with. Of course, [we have] injuries here and there and that’s not too cool, but still in this moment a good team.
    Istina, rekao je da smo aktivni i da tražimo igrača, ali ovo iznad mi se ne sviđ nimalo.

    Evo cela izjava...

    Spoiler
    Jürgen Klopp has provided an update on Liverpool's activity in the transfer market.

    The boss was asked for the latest on potential player arrivals and departures from Anfield during Thursday's press conference to preview the Reds' Premier League clash with Crystal Palace this weekend.

    Klopp responded: “Unfortunately, my English is not good enough to give 500 different answers on the same question! You can obviously see the whole market worldwide is quite difficult. A few teams are still looking and we are looking, but that’s what I do when I’m not actually on the pitch or not thinking about training or not thinking about the next game.

    “Of course we think [about] what we can do, but if the transfer window would have ended yesterday, we would already have a team which I like and which we can play football with. Of course, [we have] injuries here and there and that’s not too cool, but still in this moment a good team.

    “The transfer window is a very important time, no doubt about this, but it’s also important what we do with the actual team. We will see what happens, I cannot change the answer because I don’t know.

    “A few things can happen on both sides, but obviously everything leads to the direction of August 31 and it will, I can imagine, be a busy day, and if we [will be] involved in this busy day I don’t know, but we will see.”
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Spominjao se Insinje, on je dobar. Kakav N'Zonzi za klub kalibra Liverpula, nije to taj kvalitet.

      Comment


      • Šta fali Nzonziju? Nije to isti igrač kao iz Stoke-a. Dosta je napredovao u Sevilji. Ja bi bio zadovoljan sa njim. Proto je ispod napisao kvalitete.

        Insinje ne ide nigde. Laurentis je skoro izjavio da ga nikad ne bi prodao i da nema para. Dete kluba. A i taj tip igrača nam nije prekopotreban sad. On ne može na sredini da igra, tj. ne ono što nama treba.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Нзонзи би перфектно легао нама. Како је Севиља моћно играла док је он био у форми.

          Comment


          • Ako Can ide, ja bi kupio Nzonzija i Serrija i završio sa tim. Nego, razmišljao sam da mi krila za prvu postavu imamo vrhunska, ali rotacija i ne postoji. Ok, može Firmino na krilo, Cou pa i Lallana, ali nije to to.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jedino krivac je za ovaj prelazni rok je Klop. Jos prije pocetka je govorio kako ce ovo biti odlican prelazni za Liverpul, naravno mislio je da ce dovesti Van Dajka i Keitu, nije uspio i alternative niji imao. Ovekivao je da posao zavrsi prije priprema i da svi budu na okupu.

              Sto se tice novca vjerujem da ima, ali Klop nema alternative za ova 2 igraca, nema i nije imao rezervni plan.
              Nije da nema odlicnih igraca na trzistu ali nasi su nesposobni. Dreksler ponovo, Mertens a ne Insinje, Matuidi mozda i Kovacic ako Real ne racuna na njega, Fabinjo... a sve mi se vise cini da je Salah jedna muva bez glave. Po meni Kosta a ne Salah. I stoper podhitno, ne zna se ko je gori Matip ili Lovren.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ako Can ide, ja bi kupio Nzonzija i Serrija i završio sa tim. Nego, razmišljao sam da mi krila za prvu postavu imamo vrhunska, ali rotacija i ne postoji. Ok, može Firmino na krilo, Cou pa i Lallana, ali nije to to.
                Ојо отишао, Кент ваљда иде на позајмицу. Тако је, немамо резервно чисто крило као ова двојица што су. Пакао.

                Comment


                • Ja razumem što Kent ide na pozajmicu, ali u stiuaciji ako ne dovedemo nikoga više, on će imati nekih minuta na terenu. Bar kupovi ako ništa, i neka prvenstvena tekma. Baš sam pozitivno iznenađen sa njim.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ako ostane Cou, kakvu sredinu vidite za najveći broj utakmica i kad su svi zdravi...

                      Cou-Hendo-Gini

                      Cou-Hendo-Lallana

                      Mislim da Lallana ima prednost u odnosu na Ginija. Ali sa njim i Cou-om i ovakvim Hendom, mnogo smo defanzivno slabi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Нзонзи - Кеита - Кутињо

                        Лагано би била најјача средина лиге, а и шире.

                        Мада овако, Хендо и Кутињо су сигурни, Џан као трећи, Клоп га цени много.

                        Comment


                        • Protiv ozbiljnih ekipa...tesko da cemo igrati sa jednim DM...Cou i Lalana deluju lepo u vezi ali to u odbrani nije rupa, to je krater

                          Kad vec mastamo...Keita-Can-Cou...pokidali bi ih sve...
                          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 17-08-17, 16:38.
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ali zamisli napadački potencijal sa ovom trojkom u napadu i Cou i Lallana iza...naježih se.... i iza jedan npr. Nzonzi da im čuva leđa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Napadacki da...cak i u evropskim merilima....ali realno obojica su slabiji defanzivno...tu bi tesko i jedan Makelele u najboljim danima pokrpio...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Cou ne postoji defanzivno, a Lallana previše oscilira. Za Cou-a mora posebno jedan čovek, tako da Cou-Hendo-Can će da odradi posao u ozbiljnijim tekmama.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X