Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja se samo nadam da Klopp vidi da ovo nije dovoljno za vezni red. Ako nam je napad odličan, a odbrana konfuzna, mora bar vezni red da bude na nivou da pravi neki balans u pm. Hendo trenutno ni napred ni nazad, Gini trčkara svuda, a opet nigde, dok je Can u duelu odličan ali na momente veoma konfuzan.

    Southampton have made an official offer of £15.4m for Lazio centre-back Wesley Hoedt, according to Sky Italy.
    E sad, njima i sa Van Dajkom treba još jedan štoper, ali može i da znači da pomenuti ide...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Evo Matuidi za smesne pare ode u Juve, mnogo smo neozbiljni. Imas Fabinha, Matuidija top vreznjake i nista ne pokusavas. Mislim da ako se ovako zavrsi rok da ce biti protesta protiv FSGa. Nismo doveli igraca u ozbiljnim fudbalskim godinama, samo klince dovodimo i prodajemo najbolje igrace, drugim recima postali smo Sautempton.

      A smarali ste me kad sam rekao da nama top4 nista ne znaci.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ja sam kukao i za Matićem još pre mesec dana i više. Bilo je slobodnih igrača za našu poziciju.

        Koliko god bih voleo da krivim FSG, veći propust po meni je napravio Klopp. Ako već ima odrešene ruke oko transfera, morao je neke opcije da razmatra. On zinuo na Keitu i sad kad smo se ispalili, ostali bez ičega...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Matic je svakako hteo kod Murinja, tu ne bi imali sanse. Ali evo mozes Fabinha da dovedes, ali izgleda da mi necemo nikoga dovoditi do kraja roka.

          Ne znam odakle ti da ima odresene ruke?
          Slusao si sta je rekao za Kutinja, da ce uprava odluciti da li je on na prodaju ili ne. Klopp se nista ne pita.


          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja se sećam dolaska Kloppa i izjave oko transfera (bar kupovine igrača) i kad je rekao da će sarađivati sa FSG-om, ali da će njegova biti poslednja. A ovako čisto moje mišljenje je da mu je to bio i neki uslov za dolazak.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Da, kao sto je bilo najavljeno da cemo potrositi £200m ovaj rok...
              Evo imas Serrija za 40m, ali oni nece da plate. Matuidi za 25 ide u Juve.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Neshvatljivo nešto stvarno. Pa ako mi odavde vidimo da ova sredina stvarno ne može da iznese ništa, ne znam šta tek oni gledaju...a to im je posao...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pa ne moze da osvoji titulu, da se na srecu ugura u top4 mozda i moze ali bez evrope, ovako tesko.

                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ako mi prodamo Coutinha, a ne dovedemo Keitu i VVD, mi smo onda najvece OVCE u istoriju fudbala.

                    Comment


                    • Nzonzi hoće da napusti klub. Ja bi ga uzeo na prvu. Ne bi bio nešto preskup verujem, bio bi odlično pojačanje. Stvarno ima opcija, ali mi ništa ne radimo...ili ide u tajnosti...ne ide mi u glavu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma imas Fabinha, zasto bi uzimao Nzonzija. Uzmes lepo Fabinha i Serrija i sredio si vezni. I ostane ti jos para za Virgila. I imas konkurentan tim, to se zavrsi za 2 dana.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Slabo pratim francusku ligu, nisam nesto gledao tog Serrija, ali danas protiv Napolija se nije video na terenu.
                          Insinje je po mom misljenju bolji, pre bih njega doveo.

                          Comment


                          • Не жели Јирген то, верује он у тренинге.

                            Немају власници никакве везе с тим што ми не доводим играче него Клоп.

                            Comment


                            • Insigne je sve samo ne veznjak. On je iza napadaca ili krilo. Najmanje nam treba Insigne.
                              Nama treba control/tempo veznjak, da umrtvi utakmice i pojaca zadnju liniju svojim defanzivnim sposobnostima.(Fabinho)
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Nzonzi hoće da napusti klub. Ja bi ga uzeo na prvu. Ne bi bio nešto preskup verujem, bio bi odlično pojačanje. Stvarno ima opcija, ali mi ništa ne radimo...ili ide u tajnosti...ne ide mi u glavu.
                                Ima vec duze vreme kako hoce da napusti klub, evo ima dva leta kako Juve pokusava da ga dovede, ali neda Sevilla za male pare kao sto bi to Juve zeleo Ne daju ga ispod 40M, tolika mu je otkupna klauzula. Prosle godine bila 30M pre nego sto je produzio ugovor

                                Comment

                                Working...
                                X