Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Totalno sam poslednjih 15ak dana van toka dešavanja. Tekmu sam video rezultat iz novina bukvalno. Taman sam se danas vratio u Srbiju da stignem na tekmu večeras.

    Kakvo je stanje sa povredama za večeras?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ne igraju Kutinjo, Staridz i Lalana. Dakle sredina totalno bez kreacije
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Otkud Moreno u prvih 11? Jesam li nešto propustio?

        Jel to Migs odmah na prvoj tekmi napravio grešku?

        Moram da nađem snimak u pm...

        p.s. Jel to Staridz još vuče ono od prijateljske?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Napredovao Moreno u odbrani, solidno je odigrao. Mislim njemu je najveci problem odbrana u napadau je odlican uvek bio. Imao je par gresaka ali nista strasno, videcemo jos veceras ako bude startovao.

          Migs nije toliko odvratan bio koliko se prica, odbrana je losa, a i vezni red. Henderson i Gini bas losi bili na utakmici sto je po meni bilo kljucno. Mada kod treceg gola je bio faul na Migsom, a i ujedno i ofajd.

          Staridz ce biti spreman za vikend protiv CP.

          Comment


          • Comment


            • Ne vidim poentu u zadržavanju igrača, ako ga već žele i uzeće ga dogodine. Treba Liverpul da im uzme 130 i da 50-60-70 za Drakslera. Em si u plusu em si dobio igrača oko kojeg ćeš da gradiš tim. To je pravi igrač za Liverpool.

              Comment


              • Pa i Suarez je ostao tu jednu godinu i dao je preko 30 golova mislim. Mi možemo slične pare da uzmemo i sledeće godine. Zadržati ga, nek izgura sezonu, a polako od decembra već tražiti dostojnu zamenu, a ne sad u dve sedmice da tražiš zamenu za najboljeg igrača.
                Ovde je najviše da pokažemo drugima da nismo za zaebanciju. Ako sad popustimo, niko nas više neće ozbiljno shvatati.

                Meni je drago što je Moreno napredovao. Ja sam bio jedan od onih koji su se baš radovali kad je došao. Pun potencijala, ali rupa u glavi je bila baš velika. Ako je uspeo da sazri malo i da napreduje, onda super.

                Problem kod Migsa je što posle par vezanih grešaka, kolena počnu da kleckaju i greške se sve više dešavaju. Ae videćemo večeras...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kako je krenulo trziste i ove cene..za Kutinja mozda moze i veca lova da se uzme naredne godine...jos ako pokida WC...poenta price je samo tajming...nista vise...ne treba dozvoliti da klubovi igracima budu servisne stanice, ne mogu da odlaze kad se njima cefne...treba uvesti neke zestoke penale pa ces onda razmisljati kad potpisujes 5-ogodisnji ugovor...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ali najgore je što on nije neko od "juče" u klubu. Koliko je on ovde..pet sezona, ovo mu je šesta? Navijači ga obožavaju, važna je figura i onda ispadneš najgora sisica. Želiš da ideš, ok razumem. Ali nemoj to ovako bedno da uradiš. Ako već nije na vreme urađeno, odradi sezonu pa sledeću idi brate mili. Dobićeš verovatno vrhunski ispraćaj. Budi čovek.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Slazem se z0la, ali je verovatno dosla Barsa i rekla sad ili nikad pa samim tim nema ili bar misli da nema tu opciju sledece sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Suska se da bi Solanke mogao da krene veceras, a Firmino i iza njega. Vezni Hendo-Can.

                        Can nece da produzi ugovor, verovatno ide u Juve.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment




                        • sigpic

                          Comment


                          • Ako neko bude imao neki ace, sop ili stream neka prosledi ovde. Mrzi me da idem do kladze da gledam na prokletoj areni...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ista prica, probacu naci nesto.

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post


                                Bas je isfrustriran i nervozan.

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X