Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo da ako je ikako moguce vidim Bobi-Sturridge tandem sada kada nema Coutinha.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Nema sanse,bar na startu, jer ni Sturridge valjda nije spreman, igrace Mane, Firmino, Salah
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ко ће на средини да игра?

        Хендо, Вајналдум и Милнер вероватно, можда Џан.

        Надам се да ће Мигз бранити.

        Comment


        • Liverpool FC -YNWA

          https://twitter.com/_pauljoyce/statu...78797079539712

          https://twitter.com/_ChrisBascombe/s...79737379516416


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk
          Last edited by Sir Giggsy; 09-08-17, 21:23.

          Comment


          • sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Poslali ste scauta na vecerasnji mec CopaLibertadores ..Gremio vs Godoy,da gleda Luana

              Za mene dobar spic

              Comment


              • Pozdrav društvo Ja samo da se prijavim i pružim podršku ovdašnjim fanovima Liverpula. Liverpul sam zavoleo i počeo da pratim početkom devedesetih i to je jedini klub pored Zvezde koji stvarno volim. Retko pišem na temu Liverpula ali sve postove čitam i pratim novosti. Nek nam je sa srećom YNWA!

                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Dzan odbio produzenje ugovora?

                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Comment


                    • Za vikend prema najavama bez Kutinja i Staridza...I jos ovo sa Canom...bas nas krenulo
                      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 10-08-17, 15:51.
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment




                      • Novi ugovor za momcinu. Mali je i prosle godine bio dobar u predsezoni, ali ove je bas iskidao, dovoljno da Klopp moze da racuna na njega u rotaciji.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ja bih dao Kutinja za 100 plus Rakitić. Doveo i Jovetića i ostane ti 80 miliona da dovedeš štopera i golmana napadača šta hoćeš. Naravno ne wc napadača.

                          Comment


                          • Ma nije Liverpulu problem novac...ima skoro 200m Klop da potrosi...Problem je sto nema instant zamene za Kutinja sada, previse on utice na nasu igru...Da je prodat na pocetku prelaznog roka pa hajde...Najbolja varijanta za LFC je da naprave neki " dogovor" sa njim da ce ga pustiti naredne sezone a da se zamena dobro skautira i na vreme dovede...e sad da li ce njega Barsa hteti tada i za koje pare...to je vec pitanje...Bottom line, LFC ne mora da ga prodaje sada, imaju dobru poziciju i mislim da nece popustati...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja bih dao Kutinja za 100 plus Rakitić. Doveo i Jovetića i ostane ti 80 miliona da dovedeš štopera i golmana napadača šta hoćeš. Naravno ne wc napadača.
                              Koga? Jovetica? Kutinja wc igraca da zamenimo Joveticem...
                              Mozemo mi da prodamo Kutinja i za 200 miliona, ali njega ne mozemo da zamenimo i kraj, nema prodaje zavrsena prica.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pa otići će pa će otići a ako baš neće da igra. Treba odrati Barselonu i napuniti tim sa 3-4 dobra igrača na svim pozicijama. Niko nije nezamenjiv samo je pitanje za koliko ga prodati. Glupo bi bilo prodati ga i ne uzeti 3-4 top igrača rekao sam onda bi bili Arsenal mada i oni su počeli da kupuju. Jovetić je jeftin u odnosu na to kakav je igrač. Ako je moglo za Markovića može i za Jovetića.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X