Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 'bacpoola View Post
    Ja Kerola spomenuo nisam nigde.
    Dobro,Manda je ali poenta je da smo ukapirali da decko veze nema sa fudbalom i da cemo jos vise propasti sa njim pa bih svakako zamolio da nas ostavite da u miru propadamo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Dobro,Manda je ali poenta je da smo ukapirali da decko veze nema sa fudbalom i da cemo jos vise propasti sa njim pa bih svakako zamolio da nas ostavite da u miru propadamo.
      Ma nemoj da se nerviras. I Mancester stalno pljuju po veznom redu, pa nikom nista. Sto se Kerola tice, ajd da i ja ostavim svoj sud na ovoj temi. Mislim da moze biti odlican igrac, al da ste ga preplatili. Daleko od toga da ne zna da igra fudbal, kad je drao u Njukastlu.

      Nego, sta se desava sa Adamom? Sve ide ka tome da potpise za vas, i pre par dana neke kretenske spekulacije da smo mi uleteli u pricu. Ti sigurno tu pricu detaljnije pratis, pa me zanima jel ta prica oko Mancestera (kao sto pretpostavljam) samo obicna patka?
      sigpic

      Comment


      • Direktor Blackpoola je rekao da postoji interes od strane Liverpoola ali da nisu jos poslali ponudu,a prica se takodjer da ga direktor ne zeli prodati Liverpoolu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by 'bacpoola View Post
          Ma nemoj da se nerviras. I Mancester stalno pljuju po veznom redu, pa nikom nista. Sto se Kerola tice, ajd da i ja ostavim svoj sud na ovoj temi. Mislim da moze biti odlican igrac, al da ste ga preplatili. Daleko od toga da ne zna da igra fudbal, kad je drao u Njukastlu.

          Nego, sta se desava sa Adamom? Sve ide ka tome da potpise za vas, i pre par dana neke kretenske spekulacije da smo mi uleteli u pricu. Ti sigurno tu pricu detaljnije pratis, pa me zanima jel ta prica oko Mancestera (kao sto pretpostavljam) samo obicna patka?
          Vezni red jeste slab ali Mancester bas i ne vidim da je neko pljuvao ali nebitno.A jbg previse je placen ali sta da se radi,trebalo bi da opravda to,samo da se oporavi od povreda.

          Postoji vise prica za Adama kao i obicno,po svemu sudeci bi trebalo da dodje uskoro.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            a prica se takodjer da ga direktor ne zeli prodati Liverpoolu.
            Hahahaha, ovo mi je prosto smesno. Ako dobije ponudu koja ce zadovoljiti klub i igraca, sta ima da se pita vise. Aj da su neki rivali pa da razumem, al ovako... Haha sjajno!
            sigpic

            Comment


            • Oyston will probably sell Adam to Spurs or someone else for £6m instead of selling him for £9m to LFC, out of pure spite. Madness.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Oyston will probably sell Adam to Spurs or someone else for £6m instead of selling him for £9m to LFC, out of pure spite. Madness.
                Odakle ti ovo?

                Trebalo bi bre on da dodje samo treba Komoli da resi detalje.A ono sto me raduje je to da voli klub i da mu je igracki idol Keni Dalglis.
                sigpic

                Comment


                • Lik koji prati Liverpool i dosta je upoznat oko transfera,ne pogadja sad sve ali prati desavanja oko kluba i ne lupa gluposti.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Lik koji prati Liverpool i dosta je upoznat oko transfera,ne pogadja sad sve ali prati desavanja oko kluba i ne lupa gluposti.
                    Pa posalji mi tog lika,da budem upuceniji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da je to ovaj lik

                      http://twitter.com/MattKenny89

                      Comment


                      • Raspored utakmica za novu sezonu:

                        AUGUST:

                        13 - Sunderland (h)
                        20 - Arsenal (a)
                        27 - Bolton Wanderers (h)

                        SEPTEMBER:

                        10 - Stoke City (a)
                        17 - Tottenham Hotspur (a)
                        24 - Wolverhampton Wanderers (h)

                        OCTOBER:

                        1 - Everton (a)
                        15 - Manchester United (h)
                        22 - Norwich City (h)
                        29 - West Bromwich Albion (a)

                        NOVEMBER:

                        5 - Swansea City (h)
                        19 - Chelsea (a)
                        26 - Manchester City (h)

                        DECEMBER:

                        3 - Fulham (a)
                        10 - Queens Park Rangers (h)
                        17 - Aston Villa (a)
                        20 - Wigan Athletic (a)
                        26 - Blackburn Rovers (h)
                        31 - Newcastle United (h)

                        JANUARY:

                        2 - Manchester City (a)
                        14 - Stoke City (h)
                        21 - Bolton Wanderers (a)
                        31 - Wolverhampton Wanderers (a)

                        FEBRUARY:

                        4 - Tottenham Hotspur (h)
                        11 - Manchester United (a)
                        25 - Everton (h)

                        MARCH:

                        3 - Arsenal (h)
                        10 - Sunderland (a)
                        17 - Queens Park Rangers (a)
                        24 - Wigan Athletic (h)
                        31 - Newcastle United (a)

                        APRIL:

                        7 - Aston Villa (h)
                        9 - Blackburn Rovers (a)
                        14 - Fulham (h)
                        21 - West Bromwich Albion (h)
                        28 - Norwich City (a)

                        MAY:

                        5 - Chelsea (h)
                        13 - Swansea City (a)
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Izgleda da vam stize Christian Zapata, rekao je da je vrlo blizu prelaska na Anfield.
                          Dobar transfer, bice zanimljivo videti kolko ce kostati, pretpostavljam 10-ak miliona...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Izgleda da vam stize Christian Zapata, rekao je da je vrlo blizu prelaska na Anfield.
                            Dobar transfer, bice zanimljivo videti kolko ce kostati, pretpostavljam 10-ak miliona...
                            Dobar igrač, nije više za Udineze red je da pređe u neki veći tim...

                            http://www.football-italia.net/jun17g.html
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Lep raspored, taman da se protiv Celsija na Enfildu proslavi titula

                              A Zapata ako bi dosao to bi bio odlican transfer na duze staze.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Februar je malo nezgodan sto se tice rasporeda

                                A Zapata bi mogao biti odlicno pojacanje samo se nadam da ce negdje kostati do 12 miliona maksimalno,ako hoce mozemo im dati i Kyrgiakosa kao dio razmjene
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X