Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Opet fake news ostavljaju Junajtedovci, a vamo Sigurdson bolji od Kutinja...
    Inace primetio sam, kad god je neka negativna vest o Liverpulu pa cak bila i fake oni odmah jure da postave ovde ili u PL temi. [emoji3]
    Vladan prednjaci u tome.
    Tako je, mi vam želimo sve najgore i želimo da se naslađujemo time.

    Comment


    • Okle ja znam je li fake ili ne. Preneo sam jer je BTsport. Ono, meni svejedno. Brisite.

      Naravno da je bolji Gylfi, hranio asistencijama sve mediokritete (Bony, Gomis, Llorente...). Coutinho ima 42 gola za 4,5 sezone. Siggi 37 golova za tri sezone u mrtvom Swanseau. O pozicionoj inteligenciji i teamworku da ne govorim. Cou je brazilac pa lakse pleni poglede, Gylfi je svaba - tu vec treba vise mozga i da se odigra i da se primeti. I Eriksen je bolji.

      Comment


      • Originally posted by Abel View Post
        Okle ja znam je li fake ili ne. Preneo sam jer je BTsport. Ono, meni svejedno. Brisite.

        Naravno da je bolji Gylfi, hranio asistencijama sve mediokritete (Bony, Gomis, Llorente...). Coutinho ima 42 gola za 4,5 sezone. Siggi 37 golova za tri sezone u mrtvom Swanseau. O pozicionoj inteligenciji i teamworku da ne govorim. Cou je brazilac pa lakse pleni poglede, Gylfi je svaba - tu vec treba vise mozga i da se odigra i da se primeti. I Eriksen je bolji.
        Барселона гризе за Сигурдсоном, Свонси одлучно каже не

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Барселона гризе за Сигурдсоном, Свонси одлучно каже не
          Jbg, los skauting

          Svako svoga Di Mariju trazi. Sponzori, zvucnost, vrela juznoamericka krv, dresovi i to...

          Comment


          • Originally posted by Abel View Post
            Jbg, los skauting

            Svako svoga Di Mariju trazi. Sponzori, zvucnost, vrela juznoamericka krv, dresovi i to...
            Значи ти би пре волео Сигурдсона у екипи него Кутиња?

            Comment


            • Onda je moja greska, znaci prodaja Kutinja bi ustvari bila vrh biznis. Taman prodamo Kutinja za 120 i dovedemo Gilfy-a za 50.
              Posao veka bi to bio.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ne ne Gilfi ce kod vasih gradskih komsija,inace za mene su obojica odlicni mada vise volim Cou iako ode iz LFC,realno napravljen veliki korak nazad

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Onda je moja greska, znaci prodaja Kutinja bi ustvari bila vrh biznis. Taman prodamo Kutinja za 120 i dovedemo Gilfy-a za 50.
                  Posao veka bi to bio.
                  Mislim da bi Lanzini vise bio u Kloppovom fazonu (ja bih pre trazio balans i sporijeg ritam igraca posto ste navalno natovareni sa brzina+agilnost), ali fakat bi bio dobar posao dovesti nekog od njih dvojice i jos pametno potrositi ogroman kusur.

                  Jbg, moje misljenje. Razumem koliko i zasto volite Kutinja, verovatno bih slicno rezonovao iz vasih cizama.

                  Comment


                  • Да игра Кутињо у Јунајтеду, исто бих овако причао.

                    Него, размишљао сам да је Клоп гледао мало другачије на ситуацију. Рецимо капарисао Матића, а Хенда ставио да игра оно што је играо код Брендан, бокс-ту-бокс. Матић, Хендо и Кутињо би газили на средини, а овако ћемо гледати како Погба гази јер има Матића...

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Да игра Кутињо у Јунајтеду, исто бих овако причао.

                      Него, размишљао сам да је Клоп гледао мало другачије на ситуацију. Рецимо капарисао Матића, а Хенда ставио да игра оно што је играо код Брендан, бокс-ту-бокс. Матић, Хендо и Кутињо би газили на средини, а овако ћемо гледати како Погба гази јер има Матића...
                      Tesko, on bi eventualno pregazio da ima Makelelea i Vieru u paketu i Pirla pride

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Tesko, on bi eventualno pregazio da ima Makelelea i Vieru u paketu i Pirla pride
                        Видећеш, Матић као задњи везни и Ерера као пит-бул који трчи свуда.

                        Comment


                        • Da to se slazem, ima svu slobodu da radi sta hoce sad i da gresi i da se seta lagano nazad,a ovi ce da krvare,to 100% al dzabe,videces jedino ako mu dovedu jos nekog znalca na sredini

                          Comment


                          • Izgleda da Watford zeli Morena

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Opet fake news ostavljaju Junajtedovci, a vamo Sigurdson bolji od Kutinja...
                              Inace primetio sam, kad god je neka negativna vest o Liverpulu pa cak bila i fake oni odmah jure da postave ovde ili u PL temi. [emoji3]
                              Vladan prednjaci u tome.
                              Pixi moj pošteni, ne znam šta se uopšte brecaš na pisanje nekoga ko je pre godinu dana prognozirao Kutinju karijeru poput Nanijevog...., put u Tursku za nešto sitno dinara
                              Jeste već otrcana fraza ali stvarno nije bitno šta se piše....
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                Okle ja znam je li fake ili ne. Preneo sam jer je BTsport. Ono, meni svejedno. Brisite.

                                Naravno da je bolji Gylfi, hranio asistencijama sve mediokritete (Bony, Gomis, Llorente...). Coutinho ima 42 gola za 4,5 sezone. Siggi 37 golova za tri sezone u mrtvom Swanseau. O pozicionoj inteligenciji i teamworku da ne govorim. Cou je brazilac pa lakse pleni poglede, Gylfi je svaba - tu vec treba vise mozga i da se odigra i da se primeti. I Eriksen je bolji.
                                Izvini, ali ovo je tolika glupost da je neverovatno. Imao je Gylfi svoj transfer pa se veoma brzo vratio u mrtvi Swansea, izgleda da je to njegov limit.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X