Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kapiram ja da ne treba ici po svaku cenu, ali ja uopste nisam cuo da smo u prici za bilo koga drugog osim Keite na CM. Jel moguce da je to jedini igrac koji bi bio boost? Ne postoji plan b? Takodje u odbrani, gde je vec realnije da dovedemo VVD-a, ali od onog trenutka kada smo "odustali" zvanicno od njega pa do danas ja nisam cuo nijedno drugo ime. Isto me zanima kako mislite da imamo dugu klupu kad smo doveli u odnosu na proslu godinu dva igraca? Racunate li Grujica kao dugu klupu? Ne znam, meni iskreno deluje dosta slabo, nedovoljno za sezonu povratka u LS.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by mark it zero View Post
        Ne postoji plan b?
        Mislis na plan B u transfer politici, ili u vodjenju utakmica?
        Kad cujem to plan B sav se najezim.


        Takodje u odbrani, gde je vec realnije da dovedemo VVD-a, ali od onog trenutka kada smo "odustali" zvanicno od njega pa do danas ja nisam cuo nijedno drugo ime.
        Daj neko ime, ja ne znam nikoga da je blizu kvaliteta VVDa i Keite.
        Bolje da sede na klupi klinci, nego da dovodimo prosek likove da uzimaju mesto deci, jel tako?


        Isto me zanima kako mislite da imamo dugu klupu kad smo doveli u odnosu na proslu godinu. dva igraca?
        Doveli smo 3, ne znam zasto niko ne racuna na Robertsona i Solankea, Solanke je ubica i ubrzo ce on uleteti u prvih 11.
        Imas i Kenta koji je dosao s pozajmice, i plus imas za godinu dana iskusnije TAA-a i Woodburna od kojih Klopp pravi ozbiljne igrace.
        To je 5 novih igraca koji mogu da se koriste i u PLu lagano.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Vidim Gruju svi precrtali, a momak danas u startnoj ispred svih navedenih
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Solanke je opasna kiks CFC,mada ne znam koliko ce dobiti sansu u LFC,paklen napad imate

            Comment


            • Mislio sam na plan b veznjaka, posto je od pocetka bilo jasno da se ide na Keitu svim silama, ali eto nisu ga dali, i izgleda da je to to.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Klop radi ono sto je radio u Dortmundu...potpuno isti patern...Samo se nadam da transfer politika nece biti ista, ipak je LFC daleko znacajnije ime u evropskom fudbalu i to vlasnici ne smeju da zaborave...

                Dakle, svake godine ocekujte promociju dva do tri mladica koji ce "ekplodirati"...on je mozda i najbolji trener za to..Trent, Kent,Solanke pa i Grujic za koga se prica da prilicno frustrira Klopa...Kazu da je odusevljen njegovim sposobnostima ali da ne moze da ga natera da radi...Gruju je i ovde bio glas da je malo lenj a to je kod Nemaca posebno, najgora osobina..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Sledece nedelje sigurno pocinje ova petorka nazad: TAA, Lovren, Matip, Moreno i Migs.
                  Mislim da ce TAA biti startni bek i kad se vrate ostali, i Bobija vec sprema da bude izvodjac penala s obizrom da Milner vise nece moci da igra beka.
                  Last edited by Brian McShtull; 05-08-17, 17:38.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Origi već mogao rešiti utakmicu...., nekako sve više gubim poverenje u njega i ako se Staridž nastvi zaj.bavati mogli bi i u napadu u jednom momentu ostati tanki
                    Bravo Bobi
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Napad bi pored Salaha, Manea, Studga, Firmina, Origia i Coutinha mogu dodati Ings i Kent. Oni mogu dosta toga ponuditi.

                      Comment


                      • Staridz nam je najbolji napadc, kad je zdrav. Onakve sprintev i eksplozivnost od njega nisam video bas dugo, samo da ga povrede sto vise zaobidju.

                        Comment


                        • Solanke se ne bi slozio sa vama dvojicom.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Заиста бруталан напад

                            Јао када би Вирџил само дошао, па у пару с Матипом би газио

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Solanke se ne bi slozio sa vama dvojicom.
                              Njega sam slucajno izostavio iako bi mi igrao pre Origia.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X