Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni komotno prodaju Kutinja i uzmu VVDa i Forsberga recimo (prvi mi pao na pamet, mogu da uzmu takoreci koga oce skoro, ne racunajuci ove neke nerealne mete za svaki klub). Pricalo se i da zele Rafinju iz Barse (nisam shvatio kao direktnu zamenu za Kutinja, vec da prosto zele da ga Barsa ukljuci u dil).
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • Iako me totalno ne zanima, ipak bih verovao Bufasiju.
        sigpic

        Comment


        • Pitanje je da li bi Liverpul pristao i na 150 miliona evra. Vezan je jakim ugovorom.

          Otici ce Nejmar a Barselona nece moci nikoga da dovede.

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Iako me totalno ne zanima, ipak bih verovao Bufasiju.
            Пирсу највише верујем што се тиче Ливерпула.

            Comment


            • Meni su nekako svi ti lokalni novinari "marionete" i samo PR klubova, tj klub ih koristi kao svoje glasilo. Isto kao Daker kod nas, on samo iznosi sta mu klub brifuje da izneae. Kapiram da je tako svuda.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Meni su nekako svi ti lokalni novinari "marionete" i samo PR klubova, tj klub ih koristi kao svoje glasilo. Isto kao Daker kod nas, on samo iznosi sta mu klub brifuje da izneae. Kapiram da je tako svuda.
                Има и тога, али нема толико поузданих за Ливерпул. Пол Џојс је ту, остали ми не уливају поверење.

                Comment


                • Kutinjo ako bude hteo da ide, Klopp ga sigurno nece na silu drzati.
                  Ali nema nista od toga, spanci lupetaju gluposti.
                  Ako bi se cak i desilo to, Liverpul bi mogao da se ugasi komotno. Posto bi to znacilo da nema nikakvih ambicija i da klub ide u nazad.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Dobar je Dzojs, samo je Buhafsi bolji, vjerovatno najbolji na svijetu. Ipak Dzojs je jedan od glasnika Liverpula, dok Buhafsi to nije i pise za sve klubove isto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Dobar je Dzojs, samo je Buhafsi bolji, vjerovatno najbolji na svijetu. Ipak Dzojs je jedan od glasnika Liverpula, dok Buhafsi to nije i pise za sve klubove isto.
                      Ako je najbolji na svetu, bar mu citajte ime kako treba, Buafsi
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Mane(nas najbolji igrac) i Salah.

                          Ajde jos samo Virgila dovedite!!!
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Odlican Liverpul. Salah se bas dobro uklopio.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • S Maneom je ovo druga ekipa, sve je uradio Mane kod drugog gola. A Mo je ja mislim svaki mec postigao po gol.

                              Last edited by Brian McShtull; 01-08-17, 20:15.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Gruja overava sve, nije priznat gol, al u Klopovoj glavi jeste. Bravo mali.

                                Comment

                                Working...
                                X