Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mo i Virgil su ogroman upgrade.
    Ako se desi i Naby, to je tim zreo za trofeje, naravno mora i Klopp malo da se uozbilji.
    Prosli rok smo doveli samo Mane-a, koji je imao veci impakt. Sad ako dovedes 3 igraca, pritom je svaki od ove trojice medju najboljima na svojim pozicijama na trzistu, to je najbolji rok u istoriji kluba.
    Virgil je uz Tobija najbolji stoper u ligi, a potencijalno najbolji stoper na svetu, ne bih ja zalio pare za njega. A za Naby-a bih dao i 100m bez razmisljanja.


    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Salah prop'o

        Comment


        • Mislim da nema ništa od Keite. Meni to deluje kao slična priča Cou-Barsa. Ostaće na sredini Cou-Hendo-Lallana, s tim što je Hendo pokretna bolnica i ne znam koliko može izvući utakmica u sezoni. Sad još više mislim da Dzan ne ide nigde, jer će biti prva rotacija u ekipi.

          Možda prilika za Gruju da dobije malo veću minutažu ove sezone. Napred je sasvim solidan, i ima dobar pregled igre i solidne pasove, ali me brine njegovo pozicioniranje i donošenje odluka. Mlad je i očekujem da napreduje, ali ne znam hoće li imati dovoljno prostora za to kod nas. Mislio sam da će sa dolaskom Keite da ode negde na pozajmicu, ali sad teško.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nije ista situacija, Cou ne zeli da ide u Barsu, bar ne za sada. Da zeli verovatno bi trazio transfer, ili bi rekao Kloppu.
            A Keita ocigledno nije srecan u Leipzigu, i pitanje koliko ce i oni hteti da ga zadrze posle svega i incidenta...imaju i priliku da zarade poprilicnu sumu.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ne može niko da zna šta Cou želi. Možda mu je obećano sledeće sezone ili nešto slično, ali sam ubeđen da mu je u planu da pređe tamo.

              Kako okreneš, deluje da od Keite nema ništa, kao što od Cou-a nema za Barsu. Samo što će sledeće sezone Cou preći u Barsi, a Keita neće kod nas.... Dahoud verz. 2 (daj Bože da grešim)
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pišu da smo odustali od Keite. Možda se vratimo sledeće leto po njega (ali dobro znamo šta će se desiti tad).

                Verujem da nećemo nikoga više dovoditi na toj poziciji.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ako Barselona ponudi za Kutinja vise od 100 miliona, tipa 150 miliona evra, onda ce Liverpul prihvatiti ponudu. To ce se vjerovatno i desiti ako Nejmar predje u PSZ.

                  Comment


                  • Misliš da će Barsa stvarno ponuditi toliki novac za Cou-a? Pišu da je Liverpul odredio cenu 150 miliona za njega, ali to je više bilo da se svi oteraju nego stvarno nešto...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ako dobiju 220 miliona od klauzule Nejmara bojim se da nece imati previse izbora. Samo sto ja licno mislim da bi bilo bolje Dembelea iz Dortmunda dovesti za poziciju lijevog krila.

                      Comment


                      • Meni je nekako Kutinjo uvek izgledao kao dugorocna zamena za Inijestu, dok bi kao eventualna zamena za Nejmara mogla biti u vidu Dembelea ili Dibale, medjutim tesko ce Barsa do bilo kog od nabrojanih u ovom prelaznom roku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kutinjo kapiten danas, a Mane napokon na terenu
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Bice terorisanja odbrana ove sezone, Mane-Mo-Cou-Firmino-Staridz. Plasim se za odbrane PL klubova.
                            Jos samo Virgil da se dovede, da koliko toliko zategnemo odbranu i bicemo super.
                            Solanke je ubica, rodjeni golgeter.
                            Last edited by Brian McShtull; 29-07-17, 18:44.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Navodno je odbijena ponuda Barse od 100mil za Kutinja

                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Nije to navodno, vec je odbijena, Buhafsi ne grijesi. Cim toliko nude Nejmar je bivsi, nudice i vise, dace ga Liverpul za 150 vjerovatno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X