Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledah tekmu sa CP-om. Prvo, ova treća garnitura mi se nimalo ne sviđa. Neka narandzasta boja koja štipa oči. Baš je loćikavo odrađena, bar meni.

    Pozitivno sam iznenađen Hendersonom. Očekivao sam da će biti totalno van ritma, ali deluje sveže i u kondiciji. Čak je davao neke odlične lopte. Što se tiče Salaha, vidi se da će biti top pojačanje, ali mu fali još da se malo uklopi u ekipu, što je normalno.

    Mislim da u zadnje 2 godine nisam video Staridza u boljoj formi nego sad. Ne deluje više ni toliko sporo i tromo, malo je i šut naštelovao. Ako ostane zdrav, može da bude ozbiljno pojačanje. TAA deluje mnogo bolje nego prošle sezone. Kent može da bude opcija sa klupe po meni. Baš mu je prijao Čempionšip prošle sezone. Sviđa mi se i Solanke. Direktan napadač, ne boji se da pokuša. Mogao bi on da se kolje sa Origijem za 3. špica u timu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Bolje da jurite nekog stopera i levog beka nego ovog Keitu koji vam nije toliko potreban. Cuj 70 miliona, otislo sve u k...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • If Van Dijk does not sign from Southampton, it is unlikely Liverpool will purchase another centre back.

          If they can’t secure Virgil Van Dijk Gomez is set to stay around to compete with Lovren, Matip & Klavan for a starting spot. (James Pearce)



          #LFC reject £72million bid from Barca for Coutinho as Reds slap 'not for sale' sign on Brazilian.
          Last edited by z0La; 21-07-17, 15:30.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pre nedelju dana sam napisao da je završen, evo ipak bar nešto

            ¡Si Señor!

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Ljudi Virgil je zavrsen jos davno. Sigurno nece ostati u Sotonu i sigurno nece presedeti sezonu, i sigurno nece preci u neki drugi klub. [emoji3]

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Do skoro sam se nešto cimao oko tog preplaćivanja igrača, ali sad me stvarno bole brige... Imaju para, ne ide iz mog dzepa, tako da nek daju koliko hoće. Samo da nam dođu igrači...

                    Inače, igramo sa Lesterom u pola 3 ovo finale PL Azije. Ima prenos na SK 1. Konačno da pogledam neku tekmu na miru.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jurgen Klopp has been reassured by FSG that no bids for Philippe Coutinho will be considered this summer. (James Pearce)

                      Klopp had a meeting with Coutinho about the offer which the club rejected from Barcelona & told him he would be staying put. (James Pearce)

                      Liverpool are braced for Barcelona to return with a higher offer but FSG are adamant that Coutinho will be retained. (James Pearce)

                      Klopp on Coutinho: "Everything I say comes back from the owners. It's very clear. He's not for sale. What else can I say?"
                      Znači verovatno sledeće leto. Ubeđen sam da nema Kloppa da bi Cou već otišao u Barsu....


                      #LFC confirm Kevin Stewart has today joined Hull City on a permanent transfer:
                      Pominje se 8 miliona.
                      Last edited by z0La; 22-07-17, 12:20.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kakva je magija Cou. Ovo je naznaka šta nas čeka u sezoni. Kako će da razigrava Salaha i Mane-a....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Sviđa mi se što konačno imamo trenera koji će da lupi šakom i kaže nema prodaje!

                            Da vidim sad da FSG izađe i kaže biraj hoćeš li Ballotelija ili Etooa, kao što su Brendanu rekli...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Само да дођу Кеита и Ван Дајк и креће полако хајп за нову сезону

                              Comment


                              • I treca ponuda za Keitu odbijena, sledece leto ce ga uzeti Bajern ili Real za 50m kolika mu je klauzula. Igrac je po meni u top5 na toj poziciji trenutno, Kante koji ume da igra fudbal.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X